Sayfa 71/159 İlkİlk ... 2161697071727381121 ... SonSon
1584 sonuçtan 701 ile 710 arası

Konu: AdvanCell Losyon Sonuçları (AdvanCell Lotion Trial Results)

SaçımınDoktoru Üyesi kim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ozan35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum cellangance tedavin nasıl gidiyor ? Dökülme günde kaç tel saç yoğunluğum arttı mı ? İmzana göre neredeyse 1 senedir kullanıyorsun.
    Imzami duzeltemedim bir türlü 4 ay kullandım kardeşim sonuçlar vardi sitede bırakma sebemime gelince vakit yok

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı kim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaw yedi ay kafa gunde en az bir isirgan sürdüm saçlarım parlamaktan oteye gecmedi
    herkesde yazdıklarım aynı etkiyi göstermez hocam kimine fayda eder kimine fayda etmez.bu yüzden deneyip herkes kendisinde işe yarayan tedavileri yapmalıdır.

Cellagance losyon şakak tedavim!!

Daha önceki mesajlarımda şakaklar üzerine yoğunlaştığımı ve cell sayesinde bunu başarmaya başladığımı bir çok kez dile getirmiştim. Bu akşam çektiğim fotograflarda artık şakaklardaki -bir türlü saç formunu almayan- tüylerin saç formuna dönüştüğünü çok bariz bir şekilde gözlemledim ve sizlerle paylaşmak istedim.

Fotograflara geçmeden kısaca hikayemi de tekrar edeyim. 1.5 - 2 yıllık bir minox geçmişim var, fakat minox bende de bir çok arkadaşta olduğu gibi istediğim sonuç için yeterli olmadı. Ardından tedavime min+dut, ketoral+azalderm formları ile devam ettim, 4 ay bu tedaviyi düzenli olarak uyguladım. Fakat buda yeterli olmadı fotolarda göreceğiniz üzere kısmi bir tüy çıkışı sağladım, fakat bir türlü kıla ve saç formuna dönüştüremedim. (Bu tedavimle alakalı forumda ayrıca konum mevcut) Ardından iki ay önce Cellagance losyona başladım. Henüz 17. günümde tüylerin kalınlaştığını ve koyulaştığını gözlemlemeye başladım ve bu gün itibari ile -henüz kullanalı 2 ay geçmiş olmasına rağmen- o tüyler saç formunu almış bulunmakta. (Tabi cell kullanımım ile birlikte takviye olarak imzamdaki tedavileri de kullanmaya başladığımı ayrıca belirtmeliyim.)

Miracle üstada Cellagance losyonu istifademize sunduğu ve bu süreçte de desteklerini bizlerden esirgemediği için burdan tekrar teşekkür ediyorum.

Unutmayalım gayret bizden, tevfik Allah'tandır...

İşte fotolar;
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi 20151113_172126.jpg‎   20151113_172039.jpg‎   20151216_193304 (1).jpg‎   20151216_193250 (1).jpg‎   20160127_152131.jpg‎   20160127_152135.jpg‎   20160227_204358.jpg‎   20160210_211242.jpg‎   20160316_205742.jpg‎   20160316_205635.jpg‎  
    Konu saçmasaç tarafından (22.03.2016 Saat 09:21 ) değiştirilmiştir.
    Saf Spirolacton + Dermapen

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Helal olsun minox bize arefeyi gösteriyor bayramı gostermiyor alternatif tedaviyle cozmussun işi. İnşallah daha da iyiye gider.

Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Helal olsun minox bize arefeyi gösteriyor bayramı gostermiyor alternatif tedaviyle cozmussun işi. İnşallah daha da iyiye gider.
    Eyvallah hocam teşekkürler Ben tedavimin 6. ayında inşaAllah şakakların tamamen kapanacağını düşünüyorum. Cell çok güçlü bir losyon.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Sacmasac hocam tebrikler insallah cok daha guzel sonuclar alirsiniz benim merakim acaba celli nasil uyguluyorsunuz acaba birde dokulme durumunuz cellden once ve sonra nasil seyretti

Alıntı zavkvavk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sacmasac hocam tebrikler insallah cok daha guzel sonuclar alirsiniz benim merakim acaba celli nasil uyguluyorsunuz acaba birde dokulme durumunuz cellden once ve sonra nasil seyretti
    Çok fazla bir dökülmem yoktu hocam. Tabi cell ile birlikte olan dökülmem de bayağı azaldı. Gündüz cell'den 1-1.5 saat sonra ketoral+dutasterid krem sürüyorum. Akşamları da yine cell'den 1-1.5 saat sonra miracle losyon uyguluyorum. Son bir haftadır akşamları cell'den hemen önce dermostamp da uygulamaya başladım. Ayrıca haftada bazen bir, bazen iki, bazen de üç sefer minox kullanıyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı saçmasaç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok fazla bir dökülmem yoktu hocam. Tabi cell ile birlikte olan dökülmem de bayağı azaldı. Gündüz cell'den 1-1.5 saat sonra ketoral+dutasterid krem sürüyorum. Akşamları da yine cell'den 1-1.5 saat sonra miracle losyon uyguluyorum. Son bir haftadır akşamları cell'den hemen önce dermostamp da uygulamaya başladım. Ayrıca haftada bazen bir, bazen iki, bazen de üç sefer minox kullanıyorum.
    Cellden önce benimde dökülmem azdı 50-60 tel kadardı ama cellden sonra 30-40 tele kadar düştü saç dökülmem

SaçımınDoktoru Üyesi
    Arkadaşlar bu cell nasıl etki ediyor hani miracle antiandrojen etkili ya cell losyon nasıldır?bayanım miracle kullanıyorum daha 1ay olmadı saç dökülmem azaldı ama alnımda sivilce çıktı bir sürü nedendir acaba?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Arkadaşlar cellegance losyonun gücünü ve önemini hepimiz anlayalım miracle abi bu işi çok üst bir noktaya taşıdı şimdi hepimiz bu losyona diğer tedavi gruplarından çıkarıp yeni bir kategoride değerlendirmeliyiz. Sırf Cell losyon için siteye giren yüzlerce insan var. o yüzden kullanan herkesin losyonun gücünü ve önemini bilmeleri gerek. bu doğrultuda düzenli ve hakkeniyetli kullanmalarını rica ediyorum, çünkü saç firmaları heryerdeler ve inanın miracle abinin losyonunu karalamak için her yolu denerler..

Sayfa 71/159 İlkİlk ... 2161697071727381121 ... SonSon