Sayfa 68/159 İlkİlk ... 1858666768697078118 ... SonSon
1584 sonuçtan 671 ile 680 arası

Konu: AdvanCell Losyon Sonuçları (AdvanCell Lotion Trial Results)

bu losyonun miracleden farkı nedir? bazı arkadaşlar ikisini birlikte kullanıyor
    başlangıç: 11 şubat 2016
    yaş 24
    günde 2 kere miracle losyon
    günde 2 kere min+dut
    günde 2 kere ketoral krem
    haftada 2 kere nizoral şampuan
    hergün solgar 50 mg biotin
    destek; yeşil çay,kuru üzüm,çiğ kabak çekirdeği
    04.04.2018
    şimdilik sadece cell, nizoral şampuan kullanıyorum.

Alıntı problem99 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu losyonun miracleden farkı nedir? bazı arkadaşlar ikisini birlikte kullanıyor
    Kısaca yan etkinin sıfır olması ve etki olarak miracle losyondan çok daha üstün olması diyebiliriz.
    Saf Spirolacton + Dermapen

Alıntı saçmasaç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kısaca yan etkinin sıfır olması ve etki olarak miracle losyondan çok daha üstün olması diyebiliriz.
    ön ve şakaklarda iyi dönüş alabiliyor musunuz?
    başlangıç: 11 şubat 2016
    yaş 24
    günde 2 kere miracle losyon
    günde 2 kere min+dut
    günde 2 kere ketoral krem
    haftada 2 kere nizoral şampuan
    hergün solgar 50 mg biotin
    destek; yeşil çay,kuru üzüm,çiğ kabak çekirdeği
    04.04.2018
    şimdilik sadece cell, nizoral şampuan kullanıyorum.

Yeni Üye
    2 aydır buzdolabında tuttuğum cellagance losyonum bulunmakta. Kullanmamda bir sakınca olur mu sizce?

Alıntı colony Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 aydır buzdolabında tuttuğum cellagance losyonum bulunmakta. Kullanmamda bir sakınca olur mu sizce?
    Kullnabilirsin
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı problem99 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ön ve şakaklarda iyi dönüş alabiliyor musunuz?
    Henüz kullanmaya başlayalı bir buçuk ay oldu. Fakat önceki yorumlarımda da yazdığım gibi şakaklardaki tüylerin kalınlaştığını ve uzadığını gözlemledim. Sonuçlar iyice belirginleşince foto koyacağım.
    Saf Spirolacton + Dermapen

cellagance losyon kullananlarin yas ortalamasi nedir? bana mi oyle geldi biomiyorum ama genelde 25 alti ve yakin zamanda sac dokulmesi baslamis arkadaslar gibi gorunuyor. tahmini bir istatistigimiz var midir bu konuda?

Moderatör
    Alıntı talhayaldiz96 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba abiler cell kullanmaya başladığımdan beridir fotoğraf cekmeme ragmen hiç siteye yuklemedim telefonun dandik oluşu sebebiyle şimdi yeni telefon aldım ve bundan sonra düzenli olarak ayda bir foto çekip siteye atacağım ilk önce cell tedavimi anlatayım yaşım 19 tedavi olarak sadece cell kullandim sanırım 4 ay oldu emin değilim düzenli olarak hergün 2 ml sabah akşam kullandım ama nemlendirme yapmadım doğrusu bu süre zarfında saç dokulmem durdu yazın günde 100 150 tel dökülen saçım şimdilerde sayısı 10 u geçmez saç kalitesi olarak saçlarım çok daha kalın ve koyu ayrıca saçı çok hızlı bir biçimde uzatıyor sac çıkışıyla ilgili olarak şakaklarda çok etkili keşke başta akıl edip şakakların fotosunu cekseydim farkı gösterseydim ama bundan sonra çeker yüklerim benim sıkıntı daha çok üst bolgedeydi açıkçası bu bölgedede saç çıkışları oldu ama hala o bölge yoğunluk olarak istediğim seviyede değil şimdi fotoları atayim

Eklenti 3003
    Bu tedaviye başladığım ilk ay

Eklenti 3004Eklenti 3005
    Bunlar 3. Ay fotolari

Bunlar da şimdiki hali

İlk fotoların kalitesi kötü olduğu için ve saçlar uzadığı için gelişme çok belli olmuyor(bu yüzden islakken çektim) ama gerçekte gelişme oldukça fazla tedaviye başladığımda denizlideydim 2 hafta önce kayseriye geldim gören arkadaşlar Talha saçların gurlesmis diyorlar. İnşallah devam fotolarıni atacağım herkese iyi geceler
    Fotolarını düzenledim.Bir kaç ayda sacların tekrardan nefes almaya baslamıs.Cell sana yaramış devamını bekliyoruz.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

SaçımınDoktoru Üyesi bendeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Albayrak Üyemiz 150 ( during 150 day progress) günlük gelişim süreci

Eklenti 2924

Eklenti 2925

Eklenti 2926

Eklenti 2927

Eklenti 2928

Eklenti 2929

Tedavi sürecinde bazı revizyonlar yapıldı ve son dönemde yanıt aldık başta bazı bölgelerde gelişim gözlenirken özellikle şakakta durağan kaldık daha sonra bir kaç revizyon ile nihayet iyi sonucu şakaklarda da aldık. Kişiye özgü tedavinin çok önemli bir husus olduğunu bir kez daha gördüm son olarak net ve tartışmaya mahal vermeyecek bir biçimde şakakta homojen terminal saç çıkışı açıkca görülmektedir.
    resimler arasndaki fark ortada başarı var ilerlme saglamıs burda kilit cümle şu her tedavi herkeste aynı oranda başar saglamaz veya yanetki yapmaz kimi finanstridle mucizwler yaratırken kimi havuzuna düşse hava gazı kimi collagance miracle cok ii sonuc alırken kimi istediigi sonucu alamaz onun icin kulanan kişiler devamlı deneme yanlma yöntemi ile en ii tedavi seklini bulmaya calısacak

SaçımınDoktoru Üyesi
    Sanki banada cellegance losyon saclari hala olan genc insanlarda daha iyi sonuc veriyor gibi geliyor bende kullanmak icin sabirsizlaniyorum cok yakinda uygun olursa miracle hocadan rica edecem suan hali hazirda kullandigim bir tedavi yok ancak celleganceyi bi kullanirsam muthis sonuc alacakmis gibi hissediyorum

Sayfa 68/159 İlkİlk ... 1858666768697078118 ... SonSon