Sayfa 66/159 İlkİlk ... 1656646566676876116 ... SonSon
1584 sonuçtan 651 ile 660 arası

Konu: AdvanCell Losyon Sonuçları (AdvanCell Lotion Trial Results)

Alıntı emirumeyir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam ürünü piyasaya sürmemenizdeki neden ne olabılır ? Çünkü en bastaki amacınız ürünü seri bir şekilde üretebilmekti ondan dolayı soruyorum başlığa yazmıssınızda hobi amaçlıdır piyasaya sürülmicektir vs. ?
    Bir mecburiyet gibi yaklaşımlar oldu bu nedenle yazdım. Bir ürünü çıkarmak prosedür izin ve mali yeterlilikleri kolay değildir zaman emek ve para ister bu nedenle çıkamayadabilir demek istedim.
    Konu Miracle tarafından (14.02.2016 Saat 13:15 ) değiştirilmiştir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni üyw oldum ama çok öncesinden takip ediyorum. Sizi anlıyorum. Forum ortamında bazıları yorucu olabiliyor. Bu çalışmanız büyük bir hizmet olacak. İnşallah en kısa zamanda sonuca ulaşırsınız ve birçok insanın hayatı da değişir.

Hocalarım, günde bir kere kullanıyorum cell i cunku bu aralar kötü bir zaman geçiriyorum. Stresten dolayi kafamda sivilceler var, gunde bir kez kullanmamim sebebi bu. Ama size soyle soyleyim dokulmelerim durmus gibi geliyor. Minox kullanirken elime 15 tel sac gelirken, cell i uyguladigimda en fazla 2 tel geliyir. Dokulme durdu zamanla da artacak gibi de geliyor.
    16.01.2016
    Cellegance Losyon = Sabah - Akşam

SaçımınDoktoru Üyesi
    kadinlar kulubunde kadınlar karanfil yağını sprey yaptık sürüyoruz demişler çok merak ettim.
    karanfil yağı ve emu yağını deneyecem inşallah.

Cellagance Norveç'e de ulaştı arkadaşlar hep ürün alacak değiliz ya birazda ihraç edelim artık ancak norveç gibi dünyanın en zengin ülkelerinden birine bir kozmetik girerken sorun çıkmıyorda ülkemiz insanının bulamadığı bir çok elzem üründe yasak ya da fahiş vergi konuluyor ülkesi adına ne yazık ki kırıklık hissediyor insan.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cellagance Norveç'e de ulaştı arkadaşlar hep ürün alacak değiliz ya birazda ihraç edelim artık ancak norveç gibi dünyanın en zengin ülkelerinden birine bir kozmetik girerken sorun çıkmıyorda ülkemiz insanının bulamadığı bir çok elzem üründe yasak ya da fahiş vergi konuluyor ülkesi adına ne yazık ki kırıklık hissediyor insan.
    Yasaklı ülkenin forumculari oluyoruz bu durumda severim bu yasaklı ülke lafını her duruma uyarliyorum sözde serbest piyasa ekonomisiyle yönetilen bir ulkeyiz ama devletin dayattığı ürünlerden başka herşey yasak.

Yeni Üye
    Herkese merhaba sizleri takip etmeme ragmen aranıza yenı katıldım ilk defa bir forum sitesıne uye olup yorum yazıyorum cünkü cok degerli insanlarsınız hepiniz bu cok belli inanılmaz bir yardımlasma var bu harıka birsey hepinizi kutluyorum bunun için. bende tedaviye baslamak istiyorum cell losyonu sipariş mi vermem gerekiyor miracle losyonla aynı anda kullanmam etki acısından nasıl olur simdiden cok tesekkür ediyorum hayırlı günler

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üstadım tebrik ederim başarınızdan dolayı,bu gerçekten çok güzel bir haber,bizim ülkeye gelince söylenecek çok şey var da hep ya sabur çekiyoruz,ülke resmen yokluk gayyasına doğru sürükleniyor,günümüzden 100 sene önceki gelişmelere ne kadar da çok benziyor yaşatıldığımız süreçler.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Tebrikler üstad çok güzel bir gelişme bu cell'in ününün ne kadar çok yayıldığını göstermekte
    Saf Spirolacton + Dermapen

SaçımınDoktoru Üyesi
    Cellagence kullanıyorum çok şükür dökülmem durdu bu ürün cidden dökülmeye iyi geliyor.biraz modifiye ile saç çıkımı kuvvetlendirilecek inşallah ondan sonra değme keyfimize.İnşallah dahada güçlendirilir losyon yan etkisi olmadan.
    Celalgenciler losyonun yanında kesin emu yağı ekleyin yağım geldi çok şükür şu an saçlar bildiğin adam oluyor yavaş yavaş sırf saçı rahatlatmak için 3 günde bir emu ile yağlayın. İmkanı olan hafta da bir bepanten evigen bemiks karışım yapsın sonra bana dua etsin. bu destek tedavi için en az 6 ay düzenlilik şart 1 ay ile olmuyor demeyin.
    Konu lactobacillus tarafından (19.02.2016 Saat 22:52 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 66/159 İlkİlk ... 1656646566676876116 ... SonSon