Sayfa 6/159 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon
1584 sonuçtan 51 ile 60 arası

Konu: AdvanCell Losyon Sonuçları (AdvanCell Lotion Trial Results)

SaçımınDoktoru Üyesi
    hocam cellagance losyon sonuçlarını follicept gibi gösterseniz bence daha iyi olur. her kullanıcının ayrı başlığı olsun. ve sadece o kulanıcının haftalık yada aylık periyodlarla sonuçları olsun. böylece hem sonuçları takip etmek kolay olur hemde fark anlaşılabilir olur. tabi resimleri paylaşan arkadaşlarda belli bir formatta paylaşırsa çok daha güzel olur. bence cellagance losyon gönderdiğin kişilere sonuçları paylaşması şartı koy. kim ne kadar süre kullanıyor bilmiyorum ama doğru düzgün foroğraf çekip paylaşan pek yok.

SaçımınDoktoru Üyesi
    o saclar varya bir seneye aslan yelesi olur.Bu sekilde pozitif ivmeyle devam ederse tedavi.
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Alıntı blkgl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam cellagance losyon sonuçlarını follicept gibi gösterseniz bence daha iyi olur. her kullanıcının ayrı başlığı olsun. ve sadece o kulanıcının haftalık yada aylık periyodlarla sonuçları olsun. böylece hem sonuçları takip etmek kolay olur hemde fark anlaşılabilir olur. tabi resimleri paylaşan arkadaşlarda belli bir formatta paylaşırsa çok daha güzel olur. bence cellagance losyon gönderdiğin kişilere sonuçları paylaşması şartı koy. kim ne kadar süre kullanıyor bilmiyorum ama doğru düzgün foroğraf çekip paylaşan pek yok.
    Haklısın numune verdiğim herkes resim konusunda ilgili değil belki biraz zaman geçince ben alır resimlerim derlerim diye rahat davrandım bu konuyu daha derli toplu yapmalı fikrinizi belirtirseniz iyi olur nasıl yapalım süreç gelişim ve paylaşımı ?
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eklenti 2117 biraz inceledim işaretleme yaptım aynı tüyleri
    Vellus bölgesinin tamamen boş olduğunu belirtti mrscae yani tedavinin 1 . Ayı dır ilk resim buna göre izlenim oluşması gerekli diye düşünüyorum.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

SaçımınDoktoru Üyesi
    Haklısın numune verdiğim herkes resim konusunda ilgili değil belki biraz zaman geçince ben alır resimlerim derlerim diye rahat davrandım bu konuyu daha derli toplu yapmalı fikrinizi belirtirseniz iyi olur nasıl yapalım süreç gelişim ve paylaşımı ?
    cellagance ile ilgili ana başlık açılıp kullanan kişilerin ayrı konuları bu başlık altında toplanabilir. her kullanıcının ayrı konusu olur. ilk mesajda tedavi öncesi resimler ve belli periyotlardaki resimler güncellenerek eklenebilir. herkesin sonuçları kendi konusunda takip edilmiş ve tartışılmış olur.

Moderatör
    Bu folliceptin yaptıgı gibi bir arşiv oluşturulsa cok daha pratik erişilebiliriz sonuclara.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

@miracle hcm şu reme bi baksanız.kullanmadığım ilaç kalmadı.bütün alımlara katıldım ama şu tepe bölgeyi kapatamadım.ne yapmam lazım.challenger dan bana da gönderseniz hcm.resim linki bu

Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim
    7 şubat 2015 den itibaren ru kullanmaya başladım
    9 şubat 2015 azelderm ve ketoral kreme başladım(artık bu sitede ne öneriliyorsa hepsini kulanıyorum.Bir sabah uyandığımda 50000saçı görmek istiyorum
    Miracle losyon sabah akşam( Klasik metodla hazırlanmış)
    Min+dut losyon (içinde 10 adet dut var)
    Şampuan kullanmayı bıraktım.15 gündür şampuan kullanmıyorum.Ilık su ile yıkıyorum
    dermaroller (haftada 1 defa)

Alıntı binbang Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @miracle hcm şu reme bi baksanız.kullanmadığım ilaç kalmadı.bütün alımlara katıldım ama şu tepe bölgeyi kapatamadım.ne yapmam lazım.challenger dan bana da gönderseniz hcm.resim linki bu

Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim
    Aman dikkat et o kısma bir gittimi aşırı inatçı hele saçının gerisi sağlıklıyken orasının dökülmesi durumu çok tehlikeli aşırı hassas bir bölge ne kullandın anlatırmısın ?

Aman dikkat et o kısma bir gittimi aşırı inatçı hele saçının gerisi sağlıklıyken orasının dökülmesi durumu çok tehlikeli aşırı hassas bir bölge ne kullandın anlatırmısın ?
    hcm minoixl,ru,spiro bunları kullandım ayrıvca miracle losyon.ama düzelmiyor.6 ay geçti
    7 şubat 2015 den itibaren ru kullanmaya başladım
    9 şubat 2015 azelderm ve ketoral kreme başladım(artık bu sitede ne öneriliyorsa hepsini kulanıyorum.Bir sabah uyandığımda 50000saçı görmek istiyorum
    Miracle losyon sabah akşam( Klasik metodla hazırlanmış)
    Min+dut losyon (içinde 10 adet dut var)
    Şampuan kullanmayı bıraktım.15 gündür şampuan kullanmıyorum.Ilık su ile yıkıyorum
    dermaroller (haftada 1 defa)

Alıntı binbang Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hcm minoixl,ru,spiro bunları kullandım ayrıvca miracle losyon.ama düzelmiyor.6 ay geçti
    Ama eski hali daha kötüydü değil mi ?

Sayfa 6/159 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon