Sayfa 57/159 İlkİlk ... 747555657585967107157 ... SonSon
1584 sonuçtan 561 ile 570 arası

Konu: AdvanCell Losyon Sonuçları (AdvanCell Lotion Trial Results)

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Letter01 hanım üyemiz 20. gün

Eklenti 2712

Serkan genelde günde bir uygulama 1. ay

Eklenti 2713

Eklenti 2714
    Miracle bey merakımdan soruyorum.20günde saç çıksa bile boşlukları doldurmazki ama değilmi?birde mesleğiniz nedir acaba bukadar bilgilisiniz ya bu konuda merak ettim sadece
    Konu Miracle tarafından (18.12.2015 Saat 20:55 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gelişmeyi bir benmi görüyorum Arkadaşlar 2ayda çok güzel sonuç değil mi ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı interlove Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gelişmeyi bir benmi görüyorum Arkadaşlar 2ayda çok güzel sonuç değil mi ?
    Yok valla gerçekten sonuç almış. Benim de 2.5 ay olucak böyle böyle bir sonuç yakalayamadım sadece dökülmem durdu ve yeni tüyler belirdi. Bakalım kullanmaya devam o tüyler uzamazsa mecburen minoxa başlayacağım tekrardan.

SaçımınDoktoru Üyesi
    İnşaallah uzarlar hocam

Alıntı saçsızlığındüşmanı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam ön bölgede daha bir etkili sanım cell ? benimde şakaklar da falan acayip bir tüylenme oldu 25 günde
    Aslında heryerde etkili ancak çıplak tene uzadığı için daha çok belli oluyor şakak.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Alıntı yssm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle bey merakımdan soruyorum.20günde saç çıksa bile boşlukları doldurmazki ama değilmi?birde mesleğiniz nedir acaba bukadar bilgilisiniz ya bu konuda merak ettim sadece
    Merhaba. Ilk foto bana ait. Bosluklar henuz dolmadi ama sacimin eskiye gore canlandigini dusunuyorum fotografa yansıyan o. Bir de losyon benim kafami gercekten rahatlatiyor. Ondan once kafamda bir agirlik olurdu bu dokulme kaynakli bir belirtiydi sanirim.artik o da yok.

Mrb. bu cellagance losyonun formülü sanırım sadece miracle'de ve herkesle paylaşmıyor. isteyen herkese göndermediği aşikar ne gibi kriterleri var onuda bilmiyorum. biz yinede şansımızı deneyelim, mümkünse bende kullanmak istiyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı letter1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba. Ilk foto bana ait. Bosluklar henuz dolmadi ama sacimin eskiye gore canlandigini dusunuyorum fotografa yansıyan o. Bir de losyon benim kafami gercekten rahatlatiyor. Ondan once kafamda bir agirlik olurdu bu dokulme kaynakli bir belirtiydi sanirim.artik o da yok.
    Anladım teşekkür ederim açıkladığın için.sadece cellagencemi kullanıyosun daha öncesinde kullandığın başka bşy varmı.seyrelmelerde kapanma varmı hiç

Yeni Üye
    Alıntı yssm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anladım teşekkür ederim açıkladığın için.sadece cellagencemi kullanıyosun daha öncesinde kullandığın başka bşy varmı.seyrelmelerde kapanma varmı hiç
    Evet sadece cell kullaniyorum. Yarin 1. Ay olucak. Daha once hicbisey kullanmadim suan da tek cell kullaniyorum. Acikliklar kapansin cok istiyorum ama daha bunun icin erken sanirim. Dokulmem de normal seviyede. Bende seboreik dermatit vardi bide en aon bir ay once alevlenmisti tepemde ozelikle o donemde saclarim cok dokuldu.ona mi baglu bilmiyorum ama cell kullandigimdan beri egzamada olmuyor. Ins acikliklar da kapanir.

Bu arada şunu ekleyeyim, Levent abi koku işini çözmüş sanırım 3. şişeye geçtim sıfır koku. Saçımda losyon varken dışarı çıkmıyorum ama çok rahat günlük hayatta kullanılabilir hale gelmiş.

Sayfa 57/159 İlkİlk ... 747555657585967107157 ... SonSon