Sayfa 51/159 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon
1584 sonuçtan 501 ile 510 arası

Konu: AdvanCell Losyon Sonuçları (AdvanCell Lotion Trial Results)

Yeni Üye
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Manüplatif yaklaşımlar oluyor forumcu bu hem baskıya hem de ciddiyetine zarar veriyor bu şekilde saçma sapan sorular ve art niyetli yaklaşımlar önlenmiş oluyor. Çalışmam devam ediyor tabi ki.
    merhaba miracle bende bu losyonu kullanmak istiyorum nasıl temin edebilirim

Yeni Üye
    Hey miracle i find a friend that gonna visit your country. I have few question and i'm sorry for the ot:
    1)Once he recived the product do you know if he can take it on the airplanes to come back Italy??? We don't know what are inside the bottle and we don't know how controls in your country works!

2) How much will he pay to get this product?? Will he pay only delivery charges or....?

3)How many samples can hou give him??

Thx you a lot for your answer and your helpfulness

Have a nice day!!

Yeni Üye
    Losyonu nasıl temin edebiliriz?

Harika sonuclar bende kullanmak isterim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    cellagance ile 2 . aya gireceğim sonuç olarak 1 ay miracle ve cellagance başladım saç dökülmesini en aza indirdi önceden min-dut ve miracle kullanmıştım ama saç dökülmem 20 tel civarıydı ama cellagance resmen durdurdu bazen 1-2 tel geliyor tedaviyi uygularken 5-6 tel dökülmeyi durdurduğunu söyleyebilirim saç çıkışı konusunda pek bir şey diyemeyeceğim cünkü ilk 1 ay saç çıkısı yakaladığını söyleyemem bende aceleci davrandığım için tedavime min-dut ekledim saç çıkışı sonrası korumak için miracle-cellagance devam etmeyi düşünüyorum cellagancenin 3 ay civarında saç çıkışını yakalayacağını düşünüyorum

SaçımınDoktoru Üyesi
    Arkadaşlar 1 aydır sadece cellegance losyon kullanmaktayım. Arada da hint yağı. Saç dökülmem durmuş durumda gibi. Elimi saçıma atıp güçlü bir şekilde çektigimde ya hiç saç gelmiyor yada 1-2 tane geliyor eskiden 5-6 tane gelirdi. Saç çizgimde ve şakaklarda ise bol bol tüylenme mevcut küçük küçük. Sabah akşam 1ml kullanıyordum 1.5'a çıkardım. Şuanda güzel gidiyor gibi tedavi bilmiyorum ileride nolur. Haftalık fotoğraflar çekiyorum 3-4 ay geçince hepsini paylaşacağım. Umarım herkes başarıya ulaşır tedavide. Cellegance ile ilgili sorularınız var ise seve seve cevaplayabilirim.

Yeni Üye
    Losyon piyasaya surulecek mi? Nasik temin edebiliriz

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Zer0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 1 aydır sadece cellegance losyon kullanmaktayım. Arada da hint yağı. Saç dökülmem durmuş durumda gibi. Elimi saçıma atıp güçlü bir şekilde çektigimde ya hiç saç gelmiyor yada 1-2 tane geliyor eskiden 5-6 tane gelirdi. Saç çizgimde ve şakaklarda ise bol bol tüylenme mevcut küçük küçük. Sabah akşam 1ml kullanıyordum 1.5'a çıkardım. Şuanda güzel gidiyor gibi tedavi bilmiyorum ileride nolur. Haftalık fotoğraflar çekiyorum 3-4 ay geçince hepsini paylaşacağım. Umarım herkes başarıya ulaşır tedavide. Cellegance ile ilgili sorularınız var ise seve seve cevaplayabilirim.

paylaşımlarin cok onemli dostum takipteyiz
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

SaçımınDoktoru Üyesi pipsqueak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaklaşık 70. gün. Günde tek akşamları, 6-7 fıs ortalama.

Arkası hafif ıslak hali, boşluklarda tüyler belirdi yalnızca sağ tarafta küçük bir boşluk var saçkıran gibi. Önce sivilce çıktı oradan, iltihaplı. Sıktıktan sonra bir daha tüy falan çıkmadı oradan. Tamamen kel kalmış küçücük bir bölge nedendir bilinmez.

İnatçı sağ şakak (hep sağ şakağı attım zaten.) Uzama ve yenilerin gelmesi devam ediyor. Komple yeni bir sıraya kavuştum adeta. Farkettiyseniz yoğunda. Yani iki tel değil gelen.

Çok güçlü etkili bir silahla ivme kazanmış oldum. Aylardır süregelen gerilemenin bittiğini ve yükseliş döneminin başladığını görüyorum. Bakalım devam her şeye..
    Konu pipsqueak tarafından (08.11.2015 Saat 17:37 ) değiştirilmiştir.

Alıntı pipsqueak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaklaşık 70. gün. Günde tek akşamları, 6-7 fıs ortalama.

Arkası hafif ıslak hali, boşluklarda tüyler belirdi yalnızca sağ tarafta küçük bir boşluk var saçkıran gibi. Önce sivilce çıktı oradan, iltihaplı. Sıktıktan sonra bir daha tüy falan çıkmadı oradan. Tamamen kel kalmış küçücük bir bölge nedendir bilinmez.

İnatçı sağ şakak (hep sağ şakağı attım zaten.) Uzama ve yenilerin gelmesi devam ediyor. Komple yeni bir sıraya kavuştum adeta. Farkettiyseniz yoğunda. Yani iki tel değil gelen.

Çok güçlü etkili bir silahla ivme kazanmış oldum. Aylardır süregelen gerilemenin bittiğini ve yükseliş döneminin başladığını görüyorum. Bakalım devam her şeye..
    Hocam şakaktaki gelişme çok iyi, ilgiyle takip ediyorum seni tepenin yavaş ilerlemesinin sebebi yedirememiz mi acaba? sonuçta arka tarafı görmüyoruz

Sayfa 51/159 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon