Sayfa 49/159 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon
1584 sonuçtan 481 ile 490 arası

Konu: AdvanCell Losyon Sonuçları (AdvanCell Lotion Trial Results)

Alıntı xProSkill Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam cellagancenin sivilce yapma ihtimali var mı
    Allerji düzeyeniz ile ilgilidir şayet allerjik reaksiyonunuz varsa sadece alkol bile yapar ancak cell normalde sivilceyi azaltır şu da var ki yeni saç çıkışlarında saç köklerindeki hareketlenme ile sivilce benzeri kabartılar olabilir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi pipsqueak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam ilk mesajdaki fotoğraflarda benim 50. değil, 40. gün diye düzeltir misin, 10 gün sonra daha belirgin hale geldi çünkü şakaklarda çıkan o sıra. Gitgide de uzuyor. Yoğun duruyor, gelecek olanlarda var. 10-15 gün sonra yine fotoğraflandıracağım.

Yine atayım bugün ki şakağı, o kısa halde olan sıra hepsi Cellagance'den sonra ve sağ şakak. Sol taraf daha iyi durumda onu atmıyorum. Sağdan hiç sonuç alamadığım ve daha içeride olduğu için sağ şakağı paylaşıyorum hep.

Forumda bir geri dönüş olunca losyon hakkında yazdıklarım gitmiş; sadece geceleri, günde tek sefer kullanıyorum, saça hacim verdiği açık, sabah kalkınca bile daha dolgun hale geliyor saç, bunun dışında imzadaki her şeyi kullanıyorum fakat tepede, sağ şakakta falan hiç sonuç alamıyordum ve hatta tepe en son berbat durumdaydı işe yaramıyordu tedavi, şu anda bir ivme kazandım Cellagance'yle birlikte. Öyle geliyor ki bir iki aya kadar çok iyi bir seviyeye de gelecek.
    Konu pipsqueak tarafından (17.10.2015 Saat 10:36 ) değiştirilmiştir.

tosun paşa güncelleme...
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tosun paşa güncelleme...
    tosun hocam tedavilerine disipli devam ediyor demekki sonuclari cok iyi gercekten veluslarin hepsi uzamaya baslamis. Cok daha iyi olur
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Tosun hocam Maşallah diyorum güzel gelişme , tedaviniz sadece cellagance mi neler kullanıyorsunuz ? bi ara emu getirmeyi düşündüğünüzü hatırlıyorum tedavileriniz nelerdir teşekkürler

Yeni Üye
    Pics from tosunt could be really helpful, it look like a nw6 are becoming a nw3. That's could be the proof that this product works as well as finasteride and minox ( maybe better). But...this pics are not so clear, could tosunt take clear pics?? It will be helpfull for everyone: who sell the product, who have doubt about that and who want to buy it. I think that it could be boring take pictures but it take few minutes and could be a great thing.

SaçımınDoktoru Üyesi forumcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Miracle Hocam şimdi ilk sayfayı incelediğimde cellagance losyon için üretime geçmeyecek demişsiniz. Ben daha yeni farkediyorum oysa sizi sık boğaz etmemek için ürünün piyasaya çıkmasını bekliyordum. Konuyu ben mi yanlış anladım acaba?

Alıntı bhobho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pics from tosunt could be really helpful, it look like a nw6 are becoming a nw3. That's could be the proof that this product works as well as finasteride and minox ( maybe better). But...this pics are not so clear, could tosunt take clear pics?? It will be helpfull for everyone: who sell the product, who have doubt about that and who want to buy it. I think that it could be boring take pictures but it take few minutes and could be a great thing.
    You right man l will try gain more clear photos...

Alıntı forumcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle Hocam şimdi ilk sayfayı incelediğimde cellagance losyon için üretime geçmeyecek demişsiniz. Ben daha yeni farkediyorum oysa sizi sık boğaz etmemek için ürünün piyasaya çıkmasını bekliyordum. Konuyu ben mi yanlış anladım acaba?
    Manüplatif yaklaşımlar oluyor forumcu bu hem baskıya hem de ciddiyetine zarar veriyor bu şekilde saçma sapan sorular ve art niyetli yaklaşımlar önlenmiş oluyor. Çalışmam devam ediyor tabi ki.

SaçımınDoktoru Üyesi pipsqueak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Manüplatif yaklaşımlar oluyor forumcu bu hem baskıya hem de ciddiyetine zarar veriyor bu şekilde saçma sapan sorular ve art niyetli yaklaşımlar önlenmiş oluyor. Çalışmam devam ediyor tabi ki.
    Levent abi bunu çıkart. Ne yap ne et, buradaki insanlar destek olsun bir şekilde ne yapılabiliyorsa artık. Çünkü bence çözülmüştür birçok şey, bak üç gün daha dayanamıyorum; 10 günde bir atayım şakağı diyorum yok, 1 hafta geçti son fotoğraf üstünden;

Bana mı öyle geliyor bilmiyorum uzuyor, çıkıyor, geliyor.

Kıyaslayabilmeniz için rahat rahat üçünü de yanyana koydum. 40, 50, 57. günler.

Konu pipsqueak tarafından (24.10.2015 Saat 22:53 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 49/159 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon