Sayfa 4/159 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon
1584 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: AdvanCell Losyon Sonuçları (AdvanCell Lotion Trial Results)

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı chris murphy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    teşekkürler bende öyle tahmin etmiştim..
    sagolsun Cemil abi açıklamis, bu aralar pek sık giremiyorum foruma, aynen losyondaki diane
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

SaçımınDoktoru Üyesi

Bunlarda benim sonuçlar

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı MrScae Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bunlarda benim sonuçlar
    Hocam maşallah kaç gün oluyor benim sakaklar açık olmadığı için genel duruma bakarak değerlendirme yapıyorum bende gayet iyi gidiyor

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MrScae Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bunlarda benim sonuçlar
    Maşaallah hocam,,Şu an patlamaya hazır bomba ,yakın zamanda patlayacak gibi duruyor..!!!

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı payitaht Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maşaallah hocam,,Şu an patlamaya hazır bomba ,yakın zamanda patlayacak gibi duruyor..!!!
    gercekten de oyle o tuyler sac formuna donusecek durumda gorunuyor.Bir kac aya komple kapatir sahsi fikrim.Cikacak sac kendini belli ediyor. Tuyden hallice yeni cikanlar.Saca donusmesi kacinilmaz.
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Nedeyse 1 cm içeri gelmiş çizgi iki sınırdan kontrol edin göreceksiniz diğer velluslarda olgunlaşmaya devam etmiş. Mrscae buralar ne zamandan beri boştu ve ergenlik te tamamen dolumuydu ? Yani hiç varolamamış bir yerde saç çıkışı oldu mu ?
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nedeyse 1 cm içeri gelmiş çizgi iki sınırdan kontrol edin göreceksiniz diğer velluslarda olgunlaşmaya devam etmiş. Mrscae buralar ne zamandan beri boştu ve ergenlik te tamamen dolumuydu ? Yani hiç varolamamış bir yerde saç çıkışı oldu mu ?
    hocam hindistan cevizi yagi eklenebilir mi losyona saclari hizli uzattigi yonunde bilgi var uzamayan veluslar
    icin.Minoxun icine kafein haplarindan atsak cozunme durumu nasil olur acaba tedavimde bi ust kademeye gecmem lazim durdu su an gelisim nerdeyse stabil ilerliyor
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Alıntı sennedersen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam hindistan cevizi yagi eklenebilir mi losyona saclari hizli uzattigi yonunde bilgi var uzamayan veluslar
    icin.Minoxun icine kafein haplarindan atsak cozunme durumu nasil olur acaba tedavimde bi ust kademeye gecmem lazim durdu su an gelisim nerdeyse stabil ilerliyor
    O konuda hint ve emu yağı katkı yapar size kafein tableti nedir açar mısınız biraz ?
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 yıldır boş hocam onun öncesinde doluydu ama

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    vertexte gelişim var mı acaba orasını kontrol etmek zor ama ve kaç gün oldu?

Sayfa 4/159 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon