Sayfa 32/159 İlkİlk ... 2230313233344282132 ... SonSon
1584 sonuçtan 311 ile 320 arası

Konu: AdvanCell Losyon Sonuçları (AdvanCell Lotion Trial Results)

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cellagance ben de şakak larda daha iyi sonuç veriyor sağ şakağım hızla kapanıyor şu an ama benim asıl sorun um tepe

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı muros Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cellagance ben de şakak larda daha iyi sonuç veriyor sağ şakağım hızla kapanıyor şu an ama benim asıl sorun um tepe
    muros bence cok sanslisin bak sakak ve sac cizgin geriye gitse en az uc bes yas buyuk gosterirsin.Ust kismi uzatirsin.kapanir.Sakaktan sac cikiyorsa ustler hayli hayli kapanir.Sakaklari kapaticam diye yillardir ugrasiyorum hala sonuc alamadim.
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ön çizginin bozulmaması nimet,benim ön taraf iyice gidiyor ve geride saç olsa bile yüzünüzde kel adam siması oluşuyor,yani arkada saç olması sadece sıfatınızın kel olmasına engel,yakışıklı olmak ise mesele ön çizgiyle gidiyor.Geniş alınlı olmak veya şakakların biraz gitmesinde sıkıntı yok ama ortası da seyreldiğinde ( ki bana o oluyor şu anda ) moral falan kalmıyor
    Konu Tıbbiyeli tarafından (19.08.2015 Saat 01:38 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi pipsqueak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Tıbbiyeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ön çizginin bozulmaması nimet,benim ön taraf iyice gidiyor ve geride saç olsa bile yüzünüzde kel adam siması oluşuyor,yani arkada saç olması sadece sıfatınızın kel olmasına engel,yakışıklı olmak ise mesele ön çizgiyle gidiyor.Geniş alınlı olmak veya şakakların biraz gitmesinde sıkıntı yok ama ortası da seyreldiğinde ( ki bana o oluyor şu anda ) moral falan kalmıyor
    Tıbbiyeli sırf sana moral vermek için kendimi bitiriyorum

İnan bana ön tarafımda eş zamanlı olarak geriliyor fakat tepe kadar koymuyor. Tepen açıksa direkt kelsin çünkü.

Saçlarının kalitesi, canlılığı gayet iyi. Ben senin tamamen kel kalacağını sanmıyorum misal hiçbir zaman. Bu yüzden çok sıkma canını. Şakaklarına dermaroller, retionik kremler, min+dut deneyebilirsin ama.. Epey tüylenme yapmıştı bende ilk kullandığım zaman.

yalnız şakak larda şöyle durum var ilk çıkan tüyler bir kaç kere dökülüp sonra kalınlaşıp geliyo r yani bende direk saç olarak gelmedi sağ şakağım da kı çıkanlar artık papilla olmaya aday yavaş yavaş ama sol şakağımdakiler tüy hala onlar büyük ihtimalle gidip tekrar dan gelecek yalnız ben şu an tedaviyi daha da güçlendirdim vede daha da güçlendircem gelecek aya yeni şeyler ekliyor um tosun abinin önerisiyle. artık forumda topikal olarak en güçlü etkenler i kullananlardan birisiyim dir.

Alıntı sennedersen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam biliyorsunuz sakaklar en zorlu kisim hic bir urun nerdeyse sakaklarda dogru duzgun sac cikartmiyor.Tuyler var ama saca donusmuyor.En merak ettigim kismi cellegance losyon sakaklara etki edecek mi? Sakakta sonuc alinirsa tahminim sac cikartmayacagi alan kalmaz kafada.Bu da losyonu piyasadaki en iyi urun yapar bu konuda.Finasteriden minoxtan ve digerlerine kiyasla.
    Şakaklarda cell. kadar etkili başka bir etken görmedim bir kısmı hemen çıkabilsede bir kısmı zaman alıyor ama murosun dediği gibi giderek güçleniyor ve saça dönüşüyor şimdi ne kadarı saça dönüşecek göreceğiz ancak şakakta 10 tel bile çok değiştirebiliyor çizgiyi.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Benimde sağ sakakta iyi çıkışlar var bazıları yeni çıkış bazıları da olan uzadı sol sakakta gelişme yavaş tepede hareketlilik var bakalım hadi hayırlısı

Benimde minoxil kullanmamla beraber biraz syrelme olmuştu fakat şu anda sol şakağıma göre sağ şakağımda çıkışlar mevcut ilerde İnş. saça dönüşürler.
    17.08.2015 Tarihi itibari ile
    Min-Ru ( Akşam )
    Min-Dut ( Sabah )
    Cellagance ( Sabah ve Akşam )
    Medobiocomplex-e ( Günde 2 )
    Revita Şampuan ( 6/7 )
    Ketoral Şampuan (Haftada 1 )
    Dermoroller (Haftada 2 kere)

Alıntı namesiz00 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benimde sağ sakakta iyi çıkışlar var bazıları yeni çıkış bazıları da olan uzadı sol sakakta gelişme yavaş tepede hareketlilik var bakalım hadi hayırlısı
    resim atsan sen ilk başlayanlardansın kaç gün oldu

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı muros Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    resim atsan sen ilk başlayanlardansın kaç gün oldu
    Saçlar uzun resimde pek belli olmuyor saçları ayırıp gun ışığında baktığımda 2 cm civarı epey var sakakta zaten sonuç belli ediyor kendini tepeyi de evde birine baktır

Sayfa 32/159 İlkİlk ... 2230313233344282132 ... SonSon