Sayfa 29/159 İlkİlk ... 1927282930313979129 ... SonSon
1584 sonuçtan 281 ile 290 arası

Konu: AdvanCell Losyon Sonuçları (AdvanCell Lotion Trial Results)

Moderatör
    Alıntı swoRD Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu saçın 10 da 1 i yok şu an bende.Saçların çok iyi hocam güle güle kullan.
    Dökülmen öncesinde de azmış sanırım ama şu an çok iyi durumda.
    Çok teşekkür ederim.İnanın o seyreklik zerre yoktu ilk dökülmede ortadaki saçlardan direkt farkettim ve 4-5 ay da bu seviyeye geldi.Miracle olmasaydı 1 senede kafamda saç kesinlikle kalmazdı.Şuandaki seviyeye bakacak olursak ne kadar şanslı olduğumuzu siz hesap edin.İpin ucunu bırakmadıktan sonra kolay kolay birşey olacağını zannetmıyorum tabii doğru adımlarla.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

Moderatör
    Alıntı izmitli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Usta benim saçım en iyi döneminde böyle olmadı bu saça neden tedavi uygulanıyorki?
    Dökülme zamanını görüyorsunuz ve eliniz kolunuz bağlı hiç mudahale etmiyorsunuz sonuç olarak saçsızlık.Gürlük seviyesine ulaşıncada iyi bu kadar zevkimi aldım bırakıyım artık demekte abes olur doğrusu
    Eleanor Roosevelt

SaçımınDoktoru Üyesi
    ilk haliyle simdiki halinde cok buyuk degisim var.Sıklasmis.ve canli duruyor.Sakaklarda gelismeye devam ediyor sanirim.Oralarda kapanacak bence sacin cok saglikli su an deride ayni oranda sagligina kavusmus. Dedigin gibi tedaviye baslamasaydin su an dazlak kafayla dolasip.Pismanliktan kafani duvara vuruyor olabilirdin.Bu losyonlardan ise yarayip yan etkisi olmayan.Haftada uc dort kere kullanip devam edebilsek omur boyu kullanilir.Ama is hayatina girince vaktinizi kendiniz ayarliyamiyorsunuz ogrencilik gibi olmuyor.Hayatin akisinada uygun olmasi lazim losyonlarin aslinda.Sabah aksam losyon isi zor oluyor.Erken kalkip losyonu suruyorsun geri yatiyorsun losyon sag sola bulasiyor.Kafa derisine gecmiyor bile surekli sac yika losyon sur.Umarim cellegqnce da bu kullanima uygun hale gelir .
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Moderatör
    Alıntı sennedersen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilk haliyle simdiki halinde cok buyuk degisim var.Sıklasmis.ve canli duruyor.Sakaklarda gelismeye devam ediyor sanirim.Oralarda kapanacak bence sacin cok saglikli su an deride ayni oranda sagligina kavusmus. Dedigin gibi tedaviye baslamasaydin su an dazlak kafayla dolasip.Pismanliktan kafani duvara vuruyor olabilirdin.Bu losyonlardan ise yarayip yan etkisi olmayan.Haftada uc dort kere kullanip devam edebilsek omur boyu kullanilir.Ama is hayatina girince vaktinizi kendiniz ayarliyamiyorsunuz ogrencilik gibi olmuyor.Hayatin akisinada uygun olmasi lazim losyonlarin aslinda.Sabah aksam losyon isi zor oluyor.Erken kalkip losyonu suruyorsun geri yatiyorsun losyon sag sola bulasiyor.Kafa derisine gecmiyor bile surekli sac yika losyon sur.Umarim cellegqnce da bu kullanima uygun hale gelir .
    Sabah evden cıkmadan 1 saat önce kalkın saçınıza uygulayın 1saat beklesın kafada su ile durulayın akşam kolay zaten.Birde ek nemlendirme yapın losyon saçınızda kuruyunca boş sprey şişesine su koyun ve kurumuş cellagance yi tekrar saç derinize yedirin.

ilgili yorumun için teşekkür ederim bu arada
    Konu BnymN tarafından (12.08.2015 Saat 22:38 ) değiştirilmiştir.
    Eleanor Roosevelt

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kullanıcı arkadaşlarım fotoğraflarını buraya yükleyip periyodik olarak güncelleyeceğim ve böylece cellagance nin gücü ve etkisini değerlendireceğiz. Sevigili kullanıcılar lütfen kullanmadan önceki ve varsa sonraki resimlerinizi bana ulaştırınız bekliyorum.

Efecihan öncesi resimler 0. day (while use miracle lotion and than stopped for trial)

Eklenti 2086
    Eklenti 2087
    Eklenti 2092

Efecihan 20. Gün (20. Day) güncelleme (cellagance öncesi 6 ay miracle kullanımı var)

Eklenti 2163

80. Gün (day) vertex

Eklenti 2325

Eklenti 2326

Namesiz öncesi (0 day this stuation biotin and miracle treatment but left for cellagance ) (biotin Miracle ve sadece şakaklara minoxil kullanırken)
    Eklenti 2088
    Eklenti 2093
    Eklenti 2110

Namesiz sonrası 45 gün (45.day stopped miracle lotion and biotin) (doğru değerlendirmeyi önleyeceği için biotin kullanmaya tekrar başlandı bu resim sonrası ilk losyon eksikti etken olarak )

Eklenti 2090
    Eklenti 2091

Namesiz 50. Gün(day) (biotinsiz)
    Eklenti 2111
    Eklenti 2112

Mrscae ye ait resimler:

0.Gün (0.day stopped dutasterid/minox lotion for trial) (minox/dutas kullanırken bırakıp cellagance'a geçiyor)
    Eklenti 2143

50. Gün (day)

Eklenti 2144

Mrscae Şakak Gelişimi

Eklenti 2167

Eklenti 2168

İşte Cellagance gücü :

Eklenti 2169

kim adlı üyemizin 2 aylık cellagance sonucu (two month results with cellagance lotion)

Eklenti 2113 Durum bu yazilarimi okuyan geçmiş senelerden neler kullandığımı biliyordur onun için tekrar tekrar yazmaya gerek duymadım.Üstat yapmış uğraşmış Sağolsun emeğine sağlık buradan bir kez daha teşekür ediyorum iyiki tanıdım seni.

Eklenti 2267

Tedaviden iki ay sonra

cellagance 0.gün(day)

Eklenti 2307

25-30. Gün (day)
    Eklenti 2308

Efecihan yeni update ; mevzileri kararlılıkla geri almaya devam ediyoruz...
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

@bnymm
    Bence senin sacinda fazla birsey yokdu, ama sonra ki resimlerdeki hali cok daha iyi görüniyör. Keske bende zamaninda baslasaydim.

Ama bana finasteridde bisey yaramadi. Oda var....

Benim sacimin sikligi yari yariya indi. Sacim var ama cok seyrek. Ne yaziki.....

Beni ancak 8000 - 10000 graft kurtarir, ve Buda cok pali yaklasik 20 - 25 bin....

Neyse bakalim Belki ilerde....

SaçımınDoktoru Üyesi
    sizdeki durum nasıl miracle hocam paylaşsanız artık..

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Efecihan yeni update ; mevzileri kararlılıkla geri almaya devam ediyoruz...
    yanlardan ortaya dogru gelisimi devam ediyor saclarin. Saclarda kalite artisida mevcut.
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Alıntı sennedersen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yanlardan ortaya dogru gelisimi devam ediyor saclarin. Saclarda kalite artisida mevcut.
    evet söylediğin şekilde gelişiyor işin en zor kısmı aylarca miracle kullanan ve artık stabilleşmiş tedaviye bağlı bir saç durumuna başka bir etkenle müdahale edip sonuç alabilmekti çünkü yeni etken eskisinden net bir şekilde üstün olamalı ki üstüne koyabilsin bu açıdan hiç tedavi uygulanmamış ya da basit tedaviler uygulanmış bir saçlı deride harikalar yaratacağı kesin.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    ne oluyor bura da bendeki gelişmeyi imse geçemez norwood6 dan norwood 1 e gelecem göreceksiniz

Sayfa 29/159 İlkİlk ... 1927282930313979129 ... SonSon