Sayfa 27/159 İlkİlk ... 1725262728293777127 ... SonSon
1584 sonuçtan 261 ile 270 arası

Konu: AdvanCell Losyon Sonuçları (AdvanCell Lotion Trial Results)

Cok süper.... Keske hemen ciksa Kremin, siparis versek.

Hayat boyunca kulanirim... yeterki saclar ciksin. Cikarsa, burada haber aliriz heralde ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    çok güzel sonuçlar gerçekten
    darısı basımıza

Yeni Üye
    Merhaba. Cellagance losyonunu Follicept'ten öğrendim. Şu ana kadarki fotograflarınız iyi görünüyor. Ama merak ediyorum, bu deneme işini daha fazla kişide ve özellikle de nw 6-7 olan kişilerde neden yapmıyorsunuz? Follicept bile 7-8 kişi ile yapıyor bu işi. Benim kafa nw 7 kel. Hiç nw 7 kişiyi görmedim deneme yapan. Follicepte de yazmıştım bunu, ilacı gönderirseniz denek olayım diye. En azından maliyeti civarında bir parayla 10-20 kişiye deneme yaptırsanız, iyi olmaz mı? Az kelliği olanlara iyi kötü etkili olan ilaçlar var. Bu losyonunuz gerçekten saç çıkarırsa hem bir sürü insanı mutlu edersiniz, hem de çok para kazanırsınız. İnternetten belli kişilere bu losyonu deneme amaçlı gönderin hocam. Ben denemeye, her zaman fotograflarımı göndermeye da hazırım. Umarım çabalarınız etkili olur, bu işten tümüyle kurtuluruz. Teşekkürler....

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgili faradi üyemize aittir.

cellagance 0.gün(day)

Eklenti 2307

25-30. Gün (day)
    Eklenti 2308

Hocam arkadaş sonradan saçlarımı boyattı cidden saçlar bayağı kalınlaşmış
    -Dermaroller ( Haftada 2 kez 192 iğneli 1mm)
    -Ketoral-Azalderm krem günde 2 kere
    -Çörek otu yağı ( saçlarımı yıkayacağım günler )
    -Yakı otu-nane çayı günde 1 bardak içiyorum.

Şu anlık hiçbirini kullanmıyorum.

Alıntı lirica Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba. Cellagance losyonunu Follicept'ten öğrendim. Şu ana kadarki fotograflarınız iyi görünüyor. Ama merak ediyorum, bu deneme işini daha fazla kişide ve özellikle de nw 6-7 olan kişilerde neden yapmıyorsunuz? Follicept bile 7-8 kişi ile yapıyor bu işi. Benim kafa nw 7 kel. Hiç nw 7 kişiyi görmedim deneme yapan. Follicepte de yazmıştım bunu, ilacı gönderirseniz denek olayım diye. En azından maliyeti civarında bir parayla 10-20 kişiye deneme yaptırsanız, iyi olmaz mı? Az kelliği olanlara iyi kötü etkili olan ilaçlar var. Bu losyonunuz gerçekten saç çıkarırsa hem bir sürü insanı mutlu edersiniz, hem de çok para kazanırsınız. İnternetten belli kişilere bu losyonu deneme amaçlı gönderin hocam. Ben denemeye, her zaman fotograflarımı göndermeye da hazırım. Umarım çabalarınız etkili olur, bu işten tümüyle kurtuluruz. Teşekkürler....
    Bir önceki sayfada tosun üyemizi takip edin nw7 den çokta farklı değil test için size dönüş yapabilirim ilerde zira işin birde maliyet kısmı var.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Aykut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam arkadaş sonradan saçlarımı boyattı cidden saçlar bayağı kalınlaşmış
    boyatmadım
    07.07.2014- Min+ dut losyon
    05.08.2014- Miracle losyon
    12.08.2014- ketoral-azalderm krem

Moderatör
    @tosun.t
    o seviyede 1.5 ayda inanılmaz gerçekten hiçbir etken bu kadar kısa sürede o kafada saç çıkaracağına inanmıyorum.Devamının gelmesi dileğiyle.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

Yeni Üye
    Hormonlari bastiriyor mu krem yoksa minox gibi sisirilmis balon mu? Birakinca eskisinden daha beter duruma gelebilir mi saclar?

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    kremler deri icin azalderm dht temizler onada faydası var asıl amac derının saglıgı

Alıntı erbay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hormonlari bastiriyor mu krem yoksa minox gibi sisirilmis balon mu? Birakinca eskisinden daha beter duruma gelebilir mi saclar?
    Amacımız hormon bastırmak değil deri sağlığını hücre bölünmesini kolajen ve keratin yapımını bir zamanlar olduğu dengeye getirebilmek hormonların aşırı duyarlı hale gelmesinde bazı faktörler rol oynuyor ve biz mekanizmalardaki eksikliği gidererek androjen etkisini azaltıp/duyarsızlaştırabiliyor ya da İlerleme > androjen/inflamayon gerçekliği sağlayabiliyoruz.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Sayfa 27/159 İlkİlk ... 1725262728293777127 ... SonSon