Sayfa 19/159 İlkİlk ... 917181920212969119 ... SonSon
1584 sonuçtan 181 ile 190 arası

Konu: AdvanCell Losyon Sonuçları (AdvanCell Lotion Trial Results)

SaçımınDoktoru Üyesi
    saclar donguye girip alttan yeni saglikli saclar cikiyor olabilir.Dokulen kisimlarda deride siyah sac cikisi gozlemliyor musunuz onemli olan bu.Bende miracle losyonda su anda ayni seyi yasiyorum bir ayi doldurdum bir haftadir boyle gunluk 30_40tel gidiyor.Tuylenme var siyah sac kivamina gelecege benziyor bazilari kalinlasiyor ve uzuyor cunku bunu uygun isikla baktigimda gozlemliyorum.Asiri gunes isiginda bakarsaniz gorunmuyor.
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı dgknoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yahu kardeşim burada yok saçım çıktı yok öyle oldu yok böyle oldu diyerek insanları umutlandırıyorsunuz. söylediğiniz losyonun tarifini bilmeyen insanlar var benim gibi söyleseniz de herkes yararlansa.
    sitede kimse icerigi bilmiyor.Miracle nin yeni hazirladigi losyon bu test amacli ucretsiz gonderdigi kullanicilar mevcut.Onlarda fotoraflayip gozlemlerini aktariyor sitede.Losyon urun olarak piyasaya cikacak prosedurler tamamlaninca.Bende bekleyenlerden biriyim.Bu sitede reklam urunu abarti vesaire yok.Siteyi bile incelemeden on yargiyla mesaj atiyosun.
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Alıntı dgknoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yahu kardeşim burada yok saçım çıktı yok öyle oldu yok böyle oldu diyerek insanları umutlandırıyorsunuz. söylediğiniz losyonun tarifini bilmeyen insanlar var benim gibi söyleseniz de herkes yararlansa.
    Losyonun tarifi intel i7 işlemci tarifi gibi yani yapılamaz etkenler tedarik edilip yapılması ne ekonomik ne de mümkün ayrıca piyasaya ürün olarak çıkacağından net formül verilemez bekleyin çıkarsa alırsınız.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Losyonun tarifi intel i7 işlemci tarifi gibi yani yapılamaz etkenler tedarik edilip yapılması ne ekonomik ne de mümkün ayrıca piyasaya ürün olarak çıkacağından net formül verilemez bekleyin çıkarsa alırsınız.
    hocam mesaj attım ama gelmedi sanırım ben saçı kazıttım sizden haber bekliyorum .

Alıntı dygml Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam mesaj attım ama gelmedi sanırım ben saçı kazıttım sizden haber bekliyorum .
    Özelde mesaj yok genel profil mesajı atmışsınız özel mesaj attım deneme amaçlı kontrol edin isterseniz bir sorun filan olabilir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bende de bu sefer epey çıkış var cellagance ile sevinçliyim ama bi yandan da tedirginim minox gibi bi döngü yapar ne var ne yok süpürürse diye cok korkuyorum o kadar emek harca bi anda yok olsun hiç iyi birşey değil

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı namesiz00 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende de bu sefer epey çıkış var cellagance ile sevinçliyim ama bi yandan da tedirginim minox gibi bi döngü yapar ne var ne yok süpürürse diye cok korkuyorum o kadar emek harca bi anda yok olsun hiç iyi birşey değil
    eğer dediğin gibi döngü olup ne var ne yok giderse kendimi intihar girişimlerine hazırlarım artık

Olumsuz düşünmeyin döngü diye bir lanetli doğaüstü bir yaratık varmış gibi davranmayalım zayıf saç ve saç derisi kıl döngüsünü bozabilir kısaltabilir bununda çaresine bakılır.

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    yok yok muros ta kesın dongu olur ne varsa gıder oda ıntıhar eder ote dunyada bol bol saclı gezer ne gerek var bu dunyada kel kel yasasın cocuklar atlarlar asaya kopruden bıter her sey dongu mongu olmıycak o mınxun halt yemesı ama zorlarsanız beyın gucunuzle dongude yaparsınızkafanızda sac da bırakmazsınız dahada kuvvetlenerek gelecek saclarınız dengeyı bozmayın

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cellagance 4.ayı bekleyecektim resim için ama bekleyemedim
    öncesi
    http://i.hizliresim.com/n7BDQa.jpg

74.gün
    http://i.hizliresim.com/OZkm0n.jpg

lütfen yorum yapin ilerleme yok gibi daha mı kötüye gidiyor anlamıyorum ben artık gectim saç çıkışını koruyum yeter diyordum onu da başaramayacagim galiba umarım yanlış düşünüyorumdur lütfen yorumları eksik etmeyin tosun abi mutlusundur bedduaların kabul oluyor :/ bi tek bende işe yaramayacak galiba herkes ne güzel sonuç alıyor bende niye böyle oluyor gerçekten anlamıyorum

Sayfa 19/159 İlkİlk ... 917181920212969119 ... SonSon