Sayfa 17/159 İlkİlk ... 715161718192767117 ... SonSon
1584 sonuçtan 161 ile 170 arası

Konu: AdvanCell Losyon Sonuçları (AdvanCell Lotion Trial Results)

Alıntı muros Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cellagance en iyi sonucu sizde veriyor

hocam Cellagance losyon nasıl yapılıyor bir tarif eder misiniz ?

Alıntı p.o.d Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar cellagance losyon da 1. ayımı doldurmuş bulunuyorum sizler ile gözlemlerimi

paylaşacağım

1.Saç dökülmesi : % 65- %70 arasında saç dökülmez hızım da azalma var

2.Saç çıkışı : Gözle görülür şekilde ciddi siyahlaşan çok ufak ama ciddi umut veren saçlar

gözlemliyorum

3.Yan etki : Herhangi bir yan etki ile karşılaşmadım

4.Kullanım : 1.3 ml in az geldiğini düşünüyorum saçımda ki dökülmenin azalması kullanımımı 1.7 ml ile

sağladım

5.Negatif yön : Koku dışında şu dakikaya kadar olumsuz bir yön görmedim ki oda giderildi bildiğim

kadarıyla.

6.Yan tedavi: Saçlarımı bittim sabunu ile yıkıyorum başka hiç bir yan ürün kullanmıyorum.

7. Genel görüş : 1. ayımı doldurduğum şu günlerde losyon ile alakalı gayet memnunum asıl sonuçların 3.

ayın sonu ile gerçekleşeceğini umut ediyorum forumda başladığım günkü fotoğraflarım mevcut 3.ayın

sonunda umarım yeni fotolar ve güzel sonuçlar ile sizler ile paylaşımda bulunacağım..
    Ben hariç herkes bu losyonu kullanıyor sanırım. biri de tarif ederse bizde kaybetmeden kullanalım dualarımızı edelim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı dgknoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben hariç herkes bu losyonu kullanıyor sanırım. biri de tarif ederse bizde kaybetmeden kullanalım dualarımızı edelim.
    burda deneme amacli mirale hocanin test amacli verdigi kisiler var losyon piyasaya cikacak prosedurler tamamlaninca herkesin kullandigi felan yok panik yapma
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

en kısa zamanda çıkar inşallah.

Yeni Üye
    Ben de 1 aydır cellagence kullanıyorum daha önce min dut,miracle,çeşitli yağlar falan kullandım illa ki işe yarıyorlar ama bende çok işe yaramadılar açıkçası dökülmemi durduramadılar çünkü agresif bi dökülmem vardı.Cellagence kullanmaya Başladıktan sonra dökülmem şu an çok az banyoda,yastığımda,elimi attığımda tek tük saç görüyorum onlarda ufak tüyler.Kesinlikle uyguladığım tedaviler Arasında şu anda en iyisi .Levent abi nası bişiy yaptıysa Allah Razı olsun şakaklarda hareketlenmeler var ufak Tüyler uzamaya başladı ve daha yeni etken ekledim falan Demişti bakalım daha neler görcez

Miracle ? Cellange? hangini kullanalım? Nerden temin edebiliriz?

formülü çıkmamış çıkınca kullancaz

Yeni Üye
    Ayları yılları bulursa bittik

Alıntı Dentist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de 1 aydır cellagence kullanıyorum daha önce min dut,miracle,çeşitli yağlar falan kullandım illa ki işe yarıyorlar ama bende çok işe yaramadılar açıkçası dökülmemi durduramadılar çünkü agresif bi dökülmem vardı.Cellagence kullanmaya Başladıktan sonra dökülmem şu an çok az banyoda,yastığımda,elimi attığımda tek tük saç görüyorum onlarda ufak tüyler.Kesinlikle uyguladığım tedaviler Arasında şu anda en iyisi .Levent abi nası bişiy yaptıysa Allah Razı olsun şakaklarda hareketlenmeler var ufak Tüyler uzamaya başladı ve daha yeni etken ekledim falan Demişti bakalım daha neler görcez
    Benim yıllardır denediğim kullandığım ve gördüğüm en iyi komplex bu losyon. Artık tamamen kokusuz büyütme uyarıcı ve crth2 blocker özelliği olan bright versiyon dediğim şeklide mevcut şimdi ben bunu kullanıyorum.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim yıllardır denediğim kullandığım ve gördüğüm en iyi komplex bu losyon. Artık tamamen kokusuz büyütme uyarıcı ve crth2 blocker özelliği olan bright versiyon dediğim şeklide mevcut şimdi ben bunu kullanıyorum.
    miracle hocam losyonu bizlerede ulaştırman mümkün mü ? Tabiki emeğn karşılığı olarak. Yasal izin vs ürün çıkması uzun sürebilir diye böyle bir şey diyorum. tşk.

Sayfa 17/159 İlkİlk ... 715161718192767117 ... SonSon