Sayfa 120/159 İlkİlk ... 2070110118119120121122130 ... SonSon
1584 sonuçtan 1.191 ile 1.200 arası

Konu: AdvanCell Losyon Sonuçları (AdvanCell Lotion Trial Results)

Cellagance i nasıl alcaz

Yeni Üye
    Will it be on the market this year?

Herkese merhaba. Ben üç aydır cell kullanıyorum her şey normal gidiyordu fakat yaklaşık iki haftadır dökülmem eski haline geri döndü. Elimi attıkça saç geliyor. Son tahlillerimde yüksek olan tek değerim kortizoldu ve buyuk ihtimalle Diane 35 neden oldu. Saç dökulmemdeki artışın bunla alakasi olabilir mi sizce internette cok bir bilgi bulamadim. Kimisi telogen efflivium diyor kimisi erkek tipi dokulme

Alıntı moonlight Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba. Ben üç aydır cell kullanıyorum her şey normal gidiyordu fakat yaklaşık iki haftadır dökülmem eski haline geri döndü. Elimi attıkça saç geliyor. Son tahlillerimde yüksek olan tek değerim kortizoldu ve buyuk ihtimalle Diane 35 neden oldu. Saç dökulmemdeki artışın bunla alakasi olabilir mi sizce internette cok bir bilgi bulamadim. Kimisi telogen efflivium diyor kimisi erkek tipi dokulme
    Yüksek kortizon seviyesi dökülmelere sebep olabiliyor diane35 oral telogen efflivium a sebep olan endokrin dalgalanmalar yapabilmekte ama yine de herşeye rağmen tedavi süresince dökülmelerde artış be azalış periyodları olacaktır bu çok doğal görülmesi gereken bir süreç.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

miracle hocam şu anda en uygun tedavi Callagance losyon gözüküyor. Peki Bu losyonla birlikte minoxil kullanmalımıyız ?

Banned
    Alıntı balıkesi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    birisi mircle losyon ile callencer lonyon nelereden ibaret yazarsa eğer çok memnun olurum. farkı nedir ilaç ve etki olarak.
    Miracle losyonun hazırlanışı ve içeriği sitede mevcut. Arama yapabilirsiniz. Cell losyon ise içeriği açıklanmamış bir losyondur. Kullanmak isterseniz Miracle'a mesaj atabilirsiniz.

Banned
    Alıntı Luca10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Will it be on the market this year?
    Not yet...

Arkadaşlar şu ana kadar geldik.En uygun tedavi Cellagance Losyon ve Setipiprant olduğu kanaatindeyim .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı gunners37 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar şu ana kadar geldik.En uygun tedavi Cellagance Losyon ve Setipiprant olduğu kanaatindeyim .
    Kesinlikle bu konuda sana katılıyorum.

Moderatör Requiem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cell + seti kombinasyonunu kullanıp memnun kalan arkadaşlar nasıl kullandıklarını belirtirlerse seviniriz

Sayfa 120/159 İlkİlk ... 2070110118119120121122130 ... SonSon