Sayfa 116/159 İlkİlk ... 1666106114115116117118126 ... SonSon
1584 sonuçtan 1.151 ile 1.160 arası

Konu: AdvanCell Losyon Sonuçları (AdvanCell Lotion Trial Results)

Alıntı erkentedavici Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Günde 1 kullanım yeterli olur mu? Nasıl ulaşabilirim ve aylık maliyeti nedir?
    Sonuçlar kısmında yani ilk sayfada tek kullanım ile alınan bir sonuç var ve gayet iyi bakın siterseniz.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

miracle hocam saçımdaki yaglanmayı bir türlü engelleyemedim miracle losyon vb bana collagence losyon tedavisini verir misiniz ?

Alıntı gunners37 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    miracle hocam saçımdaki yaglanmayı bir türlü engelleyemedim miracle losyon vb bana collagence losyon tedavisini verir misiniz ?
    Herhangi bir antiandrojeni oral ya da topikal kullanmış mıydınız ?
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Yeni Üye
    Dermaroller alacağım özellikle tavsiye ettiğiniz bir marka var mı?

Olan saçları koruyup hafif hacim kazandırması bile yeterli benim için, öyle aman aman saç çıkarma derdinde değilim. Cellagance losyon yardımcı olabilir gibi duruyor. Nasıl temin edebilirim?
    AVODART GÜN AŞIRI -MAYIS 2017 BAŞLANGIÇ- (07.09.2017 İTİBARİYLE 1,5 KUTU+8 HAP KULLANDIM)
    DÜZENSİZ KONAZOL

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herhangi bir antiandrojeni oral ya da topikal kullanmış mıydınız ?
    hocam şu anda sadece akşamları 1 kere miracle losyon uyguluyorum hocam en önemnli sıkıntım yaglanma

Alıntı erkentedavici Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olan saçları koruyup hafif hacim kazandırması bile yeterli benim için, öyle aman aman saç çıkarma derdinde değilim. Cellagance losyon yardımcı olabilir gibi duruyor. Nasıl temin edebilirim?
    Öyle deme hocam gerçekten cellagance ın fayda sağladığını gördüğünüzde nasıl ümitleniyor insan bende kalanı koruyacağım zaten çok dökülmedi diye başlandım 2 aydır gayet istikrarlı devam ediyor beklentilerim çok arttı

SaçımınDoktoru Üyesi loser32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hocam dökülme ne oranda azaldı ve şakaklar ve alın bölgesinde saç çıkışı gözlemliyor musunuz ? Yanında alternatif olarak neler uyguluyorsunuz ?

Yeni Üye
    Bu losyonu nasıl temin edebiliriz?

Alıntı yclyvz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu losyonu nasıl temin edebiliriz?
    Etkenlerim geldi gönderebilirim size ama mevcut tedaviniz iyi ise bozmayın.

Sayfa 116/159 İlkİlk ... 1666106114115116117118126 ... SonSon