Sayfa 109/159 İlkİlk ... 95999107108109110111119 ... SonSon
1584 sonuçtan 1.081 ile 1.090 arası

Konu: AdvanCell Losyon Sonuçları (AdvanCell Lotion Trial Results)

Açıkçası saç dökülmesinden benim kendimle ilgili gözlemim;saç dökülmesinin her ne kadar genetik stres v.s etkileri çoğunlukta olsada ne bileyim bilimsel olarak anagen-katogen-telogen fazlardan meydana geliyor densede,bu fazların süreçleri geçiş dönemleri kişiden kişiye fark ediyor.
    açıkçası benim kişisel görüşüm; saçın problemli olan bölgenin en kökünü en güzel Nasıl güçlendirebilirsek o derece saçsızlıktan kurtulabiliriz.
    yani çölde denize giremeyiz fakat çölde artezyenlen su bulabilirsek belki seramız olur����
    eğer mevcut konunun dışına çıktıysam özür dilerim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    1 aydır ketoral krem kullanıyorum ve saçlarım acayip güçlendi, köklerden yeni saçlar fışkırıyor. Bu etkiyi ne miracle losyon nede proscar yapmıştı. Saçlarımı elimle çeksem bile gelmiyor. Kremi tüm kafaya uyguluyorum, peşine miracles losyon onun peşine de minoksil kullanıyorum. Ama miracle ve minoksili uygulamasam da tek başına ketoral yetecek gibi. Çünkü onu kullandıktan sonra acayip bir güçlenme oldu saçımda.

Cellagance losyonun içine kesinlikle ketoral de eklenmeli Miracles kardeşim

SaçımınDoktoru Üyesi Eleanor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sen ne zamandır minoxla miracle kullanıyosun
    Avodart 1tablet ( 4günde 1)
    Kırkland foam (düzensiz )

Alıntı srkn2014 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 aydır ketoral krem kullanıyorum ve saçlarım acayip güçlendi, köklerden yeni saçlar fışkırıyor. Bu etkiyi ne miracle losyon nede proscar yapmıştı. Saçlarımı elimle çeksem bile gelmiyor. Kremi tüm kafaya uyguluyorum, peşine miracles losyon onun peşine de minoksil kullanıyorum. Ama miracle ve minoksili uygulamasam da tek başına ketoral yetecek gibi. Çünkü onu kullandıktan sonra acayip bir güçlenme oldu saçımda.

Doğada ki bir canlıda olmayan ya da elde edilmeyen hiç bir etken ya da madde eklemiyorum cell e ana prensibim bu cell de diğer etkenleri kullanıcı istiyorsa haricen ekleyebilir zaten senin gibi.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı srkn2014 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Hocam ketoral kremi nasil kullanıyorsunuz ne dozda günde bir mi cell ile aralarında kac dakika var ve kacinci günde sacinizdaki ilk değişikliği farkettiniz dökülme günde kac teldi kaca indi

Srkn2014 bizi aydinlatirsan cok iyi olur cellden kac dk once surelim nasil yapalim tum ve ne kadar suruyon göz karari tum saca mi ketorali

SaçımınDoktoru Üyesi
    1 yada 1.5 ay oldu sanırım. Sabah akşam uyguluyorum (hafta sonları sadece, mesai varken sadece akşamları) Birinci haftada etkisini hissettim, sonra tüm saça uygulamaya karar verdim.

Ketoral kremi hassasiyet hissettiğin her yere masaj yaparak sürüyorum. 1-2 saat sonra miracle, 1-2 saat sonra minoksil sürüyorum. Aradaki bu zaman değişken, kafama göre vaktime göre ayarlıyorum.

Saçlarımı çekerken eskiden 5 geliyorsa şimdi 1 saç teli zar zor geliyor. Saçların güçlendiğini hissediyorum.

Dökülme ise sıfır, katiyen ne uyandıktan sonra yastıkta ne de saçımı yıkadıktan sonra ne de saçımı taradıktan sonra dökülme oluyor.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Doğada ki bir canlıda olmayan ya da elde edilmeyen hiç bir etken ya da madde eklemiyorum cell e ana prensibim bu cell de diğer etkenleri kullanıcı istiyorsa haricen ekleyebilir zaten senin gibi.
    ben pek bir yan etkisini göremedin ketoralin.

hocam losyonu nerden temin edebiliriz yardımcı olabilirmisin

Yeni Üye
    merhaba
    bende 2 aya yakindir cellagance kullaniyorum. Ilk hafta muazzam bir etki oldu. dokulme biranda bicak gibi kesildi.
    sactaki yaglanmada azaldi.cevremden de cok olumlu tepkiler aldim. sonra tatil/hastalik derken biraz duzensiz kullandim.
    simdi inceliyorum on taraflarda epey artis var. ancak tepe bolgesinde pek bi etki olmamis.
    bir kac hafta daha duzenli kullanip sonuclari paylasacagim.
    ancak benim gozlemledigim, cellagance i sabahtan surunce o gun yaglanmayi engelliyor.
    yalniz bazen sac dibinde inanilmaz parliyor. benim hala umudum var.
    tesekkurler

Sayfa 109/159 İlkİlk ... 95999107108109110111119 ... SonSon