Sayfa 108/159 İlkİlk ... 85898106107108109110118158 ... SonSon
1584 sonuçtan 1.071 ile 1.080 arası

Konu: AdvanCell Losyon Sonuçları (AdvanCell Lotion Trial Results)

SaçımınDoktoru Üyesi pipsqueak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkese merhabalar,

Siteyi takip edemediğim için üzgünüm.

Hemen özet geçiyorum yaşadıklarımı. Cellagance kullandığımda aldığım sonuçları adım adım atmıştım, gayet tatmin ediciydi. Bitirdikten birkaç ay sonra saçkıranla boğuştum, stres vs kaynaklı olduğunu söylemişti doktor. Sonra küçük cerrahi müdahaleler geçirdim, yağ kisti varmış vertex bölgemde onları aldılar. Saçlarım uzundu belki hatırlayanlar olur, kestirdim, kısa kullanmaya başladım.

Vertex öyle boşalmıştı ki, bunu hala ilk mesajdaki halimden görebilirsiniz. Cellaganceyle 3 ay haşır neşir geçen dönemden sonra gelen hala gitmedi kafamdan! Görmeniz adına sizlere de atıyorum. Uzun zaman sonra Cellagallange istemek için miracle abi ile yeniden iletişime geçtim, bakalım..

Anladığım kadarıyla en azından yılda 2 kere 3'er ay kullanırsam hem artacak, hem hem dökülmeyecek diye düşünüyorum. Uzun süre tuttu çünkü saçımı.

Bunun dışında minox'u ise Miracle abinin dediği şoklama taktiği ile uyguladım. 2 3 günde 1 kere. Kafamı sık sık delmekten vazgeçtim. Cellagance'den sonra vertex hassaslaşmıştı zaten, hissizlik kalkmıştı ve canım acıyordu. Dermarollerı 2 ayda falan bir kez kullanıyorum.

Kafama bilip bilmediğim yağları sürmeyi bıraktım. Yağ kistlerinden sonra çekindim açıkçası.

Ketorale ise devam ediyorum. Haftada 1 2 kere.

Finas bir dönem kullandım, sonra ara verdim. Arada kullanıyorum. Korkuyorum biliyorsunuz tehlikeleri. Fakat tamamen onsuz da kalmak istemiyorum.

En çok üzüldüğüm başardıktan sonra başarı hikayesi açamamak oldu. Söyleyeyim.

Saygılar, sevgiler herkese. Değişik olduğunda yine atacağım.
    Konu Miracle tarafından (03.09.2016 Saat 17:01 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı pipsqueak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese merhabalar,

Siteyi takip edemediğim için üzgünüm.

Hemen özet geçiyorum yaşadıklarımı. Cellagance kullandığımda aldığım sonuçları adım adım atmıştım, gayet tatmin ediciydi. Bitirdikten birkaç ay sonra saçkıranla boğuştum, stres vs kaynaklı olduğunu söylemişti doktor. Sonra küçük cerrahi müdahaleler geçirdim, yağ kisti varmış vertex bölgemde onları aldılar. Saçlarım uzundu belki hatırlayanlar olur, kestirdim, kısa kullanmaya başladım.

Vertex öyle boşalmıştı ki, bunu hala ilk mesajdaki halimden görebilirsiniz. Cellaganceyle 3 ay haşır neşir geçen dönemden sonra gelen hala gitmedi kafamdan! Görmeniz adına sizlere de atıyorum. Uzun zaman sonra Cellagallange istemek için miracle abi ile yeniden iletişime geçtim, bakalım..

Anladığım kadarıyla en azından yılda 2 kere 3'er ay kullanırsam hem artacak, hem hem dökülmeyecek diye düşünüyorum. Uzun süre tuttu çünkü saçımı.

Bunun dışında minox'u ise Miracle abinin dediği şoklama taktiği ile uyguladım. 2 3 günde 1 kere. Kafamı sık sık delmekten vazgeçtim. Cellagance'den sonra vertex hassaslaşmıştı zaten, hissizlik kalkmıştı ve canım acıyordu. Dermarollerı 2 ayda falan bir kez kullanıyorum.

Kafama bilip bilmediğim yağları sürmeyi bıraktım. Yağ kistlerinden sonra çekindim açıkçası.

Ketorale ise devam ediyorum. Haftada 1 2 kere.

Finas bir dönem kullandım, sonra ara verdim. Arada kullanıyorum. Korkuyorum biliyorsunuz tehlikeleri. Fakat tamamen onsuz da kalmak istemiyorum.

En çok üzüldüğüm başardıktan sonra başarı hikayesi açamamak oldu. Söyleyeyim.

Saygılar, sevgiler herkese. Değişik olduğunda yine atacağım.
    Hocam merhaba ,

Kafanızdaki yag kisti neden oluşmuş olabilir , Sacınızı sık sık deldiğini belirtmişssiniz.Bu sebep olmus olabilir mi ?
    Cellagance Losyon
    Solgar Biotin 5000
    Dermaroller
    Prozinc Mor Kutu

SaçımınDoktoru Üyesi pipsqueak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben finastan olduğunu düşünüyorum, yağ kistiyle ilgili yüksek testonun neden olabileceğini okumuştum çünkü. Her gün saçımı yıkamaya alıştırmıştım çabucak yağlanıyordu, sürekli yağ karışımları sürüyordum ve losyonlar üzerine. Bilmiyorum, tedavinin aşırısının ve her şeyi denemenin zararlarını gördüm.

Bu yüzden tavsiyem herkese bilinen jenerik yöntemlerle gidilmesi.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı pipsqueak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben finastan olduğunu düşünüyorum, yağ kistiyle ilgili yüksek testonun neden olabileceğini okumuştum çünkü. Her gün saçımı yıkamaya alıştırmıştım çabucak yağlanıyordu, sürekli yağ karışımları sürüyordum ve losyonlar üzerine. Bilmiyorum, tedavinin aşırısının ve her şeyi denemenin zararlarını gördüm.

Bu yüzden tavsiyem herkese bilinen jenerik yöntemlerle gidilmesi.

Merhaba hocam minoxa kattığınız Retionik Asit toz hali mi? Nereden aldınız acaba? Ben bulamadım bir türlü 50 gr 55 liraya satan yerler var ama sadece eczacılara satış yapıyoruz diyorlar, bir türlü bana satacak yer bulamadım.

Alıntı lactobacillus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    finas dutas gibi tabiki ya etki yok açık getirelim.
    Cell kullandın mı daha önce ? üye isminden çıkmadı kayıtlı görünmüyorsun da ? özelden yazabilirsin tanıtmak amaçlı.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Hocam 16 yaş için uygunmudur bu losyon birde bunun karışımı tarifi nerde bulabilirim ?

SaçımınDoktoru Üyesi ultaran38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Miracle hocam Cellagance losyona nasıl ulaşabilirim. yardımcı olsanız duacınız olurum

hocam bende acil olarak losyana ulaşmak isterim.saçsız kalmayalım

SaçımınDoktoru Üyesi
    arkadaşlar şunu farkettim cell in yanında yeni bağdan ısırgan topladım zamanı ısırganı sıcak suya atıp ( 3 , maksimum 4 günlük kullanımlık) suyunu saçıma sürüyorum saçda cidden kalite artışı kalınlaşma siyahlaşma diplerde tüylenme oldu şaşırdım.Ben günde bardaktan elime alıp sürüyorum oyle rahatsız etmiyor beni şaşırttı.Tavsiye ederim sebore vardı onuda söküp attı mübarek.Kaşıntı yağlanma yok Çok şükür.

miracle hocam cell losyonun içinde saç dökülmesini engelleyip yeni saç oluşumunu etkilediği kullananların yorumlardan ve resimlerden gayet belli oluyor.ELİNİZE SAĞLIK
    peki bu losyonun içeriğinde saçın kanlanması hızlandıran,emilimi hızlandıran eklentiler mevcut mu?
    Ayrıca malum kandaki trumbosit sayısı 150.000 300.000 arasında bildiğim kadarıyla sadece prp ilen bu sayı yüksek düzeylere çıkıyor.
    benimde aklıma bu ürünün içeriğine hem emilimi hızlandıran hem de kandaki Trombosit sayısını arttıracak bileşimler eklenebilir mi?
    iyi çalışmalar,

Sayfa 108/159 İlkİlk ... 85898106107108109110118158 ... SonSon