Sayfa 107/159 İlkİlk ... 75797105106107108109117157 ... SonSon
1584 sonuçtan 1.061 ile 1.070 arası

Konu: AdvanCell Losyon Sonuçları (AdvanCell Lotion Trial Results)

SaçımınDoktoru Üyesi
    cell şuan daha araştırmada direk bu halde sürülemez piyasaya deneklerde denenmeli.yan etkiler olarak baş ağrısı libido düşmesi gibi hafif etkiler oluyor ha bunların karşısında verimi güzel yan etkisi hiç yok demek yalan olur.O yüzden minimum yan etki maksimum etki için araştırma geliştirmeye devam edilmeli.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı lactobacillus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cell şuan daha araştırmada direk bu halde sürülemez piyasaya deneklerde denenmeli.yan etkiler olarak baş ağrısı libido düşmesi gibi hafif etkiler oluyor ha bunların karşısında verimi güzel yan etkisi hiç yok demek yalan olur.O yüzden minimum yan etki maksimum etki için araştırma geliştirmeye devam edilmeli.
    Cellagance de yan etki olarak libido düşmesi varmıydı? ben yan etkisiz diye rahatça kullanıyorum 1 aydır . bende diyorum proscarı bıraktım, miracleyi bıraktım, peki neden hala libidom düşük?? cell mi yapıor yani bunu ? bende miracle jenerik dozda yan etki yapmıştı. proscarı hiç sölemiyorum zaten. cell losyonda bu yan etki varsa yandık

bitkisel dht inaktive extre var ancak yan etki geri bildirimi hiç yok bende kullanıyorum lokal olarak çalışıyor ve sistemik etki için düşük yoğunluklu kesinlikle ancak tedavi yanında kullanılan ketoral krem bengay vb bile daha yukardadır yanetkide hassas bünyeler ağrı kesici kullanımında bile libido kaybı yaşayabilir şu an tanıdığım en az 4 kişi minoxidilden cinsel yan etki görüyor son olarak önceki kullanımlarınızdaki tedavilerin yanetkilerinin geçmesi sandığınızdan daha uzun sürebilir.
    Konu Miracle tarafından (30.08.2016 Saat 09:33 ) değiştirilmiştir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı izmir35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cellagance de yan etki olarak libido düşmesi varmıydı? ben yan etkisiz diye rahatça kullanıyorum 1 aydır . bende diyorum proscarı bıraktım, miracleyi bıraktım, peki neden hala libidom düşük?? cell mi yapıor yani bunu ? bende miracle jenerik dozda yan etki yapmıştı. proscarı hiç sölemiyorum zaten. cell losyonda bu yan etki varsa yandık
    8 aydır kullanıyorum herhangi bir yan etki görmedim şimdiye kadar görene de rastlamadım hocam, durumumuzu iyi gözlemleyin cell'in yan etki yapacağını zannetmiyorum.
    Saf Spirolacton + Dermapen

SaçımınDoktoru Üyesi
    finas dutas gibi tabiki ya etki yok açık getirelim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı izmir35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende proscar kullandım bu şerefsiz zirat ilaçının yan etki öyle kolay kolay geçmiyor.keçi boynuzu kürü e vitamin takviyesi al.miracle proscar dutasa bulaşma cell artı bemiks evigen bepanten kullan.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Şuan zaten cell losyon kullanıyorum tedavimin ana losyonu. finası bırakalı 4 ay oldu zaten hepi topu 6 ay kullanmışımdır. miraclede finastan bile daha çok cinsel yan etki gördüm (jenerik doz) ... cell iyi gidiyor bakalım şimdilik daha bir ay oldu benim amacım saç çıkartmaktan çok koruyup saçları kalınlaştırmak . cell şimdilik iş görüyor gibi ama net bişey sölemek için erken . ( umarım bundan bari hiç bir yan etki yaşamam.)

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı saçmasaç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    8 aydır kullanıyorum herhangi bir yan etki görmedim şimdiye kadar görene de rastlamadım hocam, durumumuzu iyi gözlemleyin cell'in yan etki yapacağını zannetmiyorum.
    8 ay callegen mi gerçekmi, nasıl etkisi saciniza

Alıntı çiçek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    8 ay callegen mi gerçekmi, nasıl etkisi saciniza
    Şakaklar için kullanıyorum cell'i ve kayda değer miktarda ilerleme elde ettim. Geçmiş sayfalarda fotolarım mevcut inceleyebilirsiniz.
    Saf Spirolacton + Dermapen

SaçımınDoktoru Üyesi teto1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı saçmasaç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şakaklar için kullanıyorum cell'i ve kayda değer miktarda ilerleme elde ettim. Geçmiş sayfalarda fotolarım mevcut inceleyebilirsiniz.
    cell i kullandığım zaman benimde şakaktaki ufak tüyler canlanmış uzamıştı cell şakakta çok iyi çalışıyor
    -15 Günde 1 PRP
    -Runis Saç Bakım Losyonu Hergün
    -Dermaroller 15 günde 1
    -Zinco Hapı Hergün
    -Ketoral Şampuan 3 günd bir
    -Zeytinyağlı Defne Sabunu

Sayfa 107/159 İlkİlk ... 75797105106107108109117157 ... SonSon