Sayfa 106/159 İlkİlk ... 65696104105106107108116156 ... SonSon
1584 sonuçtan 1.051 ile 1.060 arası

Konu: AdvanCell Losyon Sonuçları (AdvanCell Lotion Trial Results)

SaçımınDoktoru Üyesi
    Benim anlamadığım Fatih arkadaşın durumundan 10 kat daha iyi bir tepem varken 2 ayda cell losyondan yarısı kadar fayda alamamam. hala anlamış değilim. Şimdi tekrar başlıyorum cell'e bu sefer miracle losyonla kombinliyeceğim. bu şekilde etkili olur umarım..
    33 mg Ru 58841 - Sabah

Minoksidil 1,6ml günde - Sabah-Akşam

5000 mcg biotin - Günde tek tablet

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı interlove Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim anlamadığım Fatih arkadaşın durumundan 10 kat daha iyi bir tepem varken 2 ayda cell losyondan yarısı kadar fayda alamamam. hala anlamış değilim. Şimdi tekrar başlıyorum cell'e bu sefer miracle losyonla kombinliyeceğim. bu şekilde etkili olur umarım..
    saç belli bir eşikten geçmeli tedavi eşiği aşmadan saç bekleme benim gözlemim bu.tedaviyi 6ay devam ettikten sonra gelişme azsa tedavi değişir.

bu konuyu her okudugum da kendimle çelişiyorum bir yanım çook mutlu oluyor tedavi sonuçlarını görünce bir yanımda çok mutsuz oluyor saçımın dökülmeye devam ettiğini görünce.

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim hatırladığım kadarıyla saçlarınız genel itibariyle iyi bi durumdaydı. Etki derken saçlı ve gür bi bölgeden daha ne gibi bir etki bekliyorsun anlamadım

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim hatırladığım kadarıyla saçlarınız genel itibariyle iyi bi durumdaydı. Etki derken saçlı ve gür bi bölgeden daha ne gibi bir etki bekliyorsun anlamadım
    Hocam en ufak bir seyrelme farkediliyor ve benim istediğim o saçlı bölgenin diğer bölgeler gibi eski sıklığına gelmesi. tamamiyle açılmış bir alanda dahi 1-2 ayda alınan sonuçları görünce ister istemez kendimde çok daha kısa sürede sonuç almayı bekliyorum
    33 mg Ru 58841 - Sabah

Hocam en ufak bir seyrelme farkediliyor ve benim istediğim o saçlı bölgenin diğer bölgeler gibi eski sıklığına gelmesi. tamamiyle açılmış bir alanda dahi 1-2 ayda alınan sonuçları görünce ister istemez kendimde çok daha kısa sürede sonuç almayı bekliyorum
    Bazı bölgeler çok fazla inatçı olabiliyor hocam tedaviye devam edin, dermaroller ve masaj gibi birkaç takviye daha yapın gelişme olacaktır.
    Saf Spirolacton + Dermapen

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aynen öyle ama sukret boşver fazla gür olmaması hiç olmamasından iyidir zaten ben topikal tedavilerle tamamiyle gür bir saç çıkacağını sanmıyorum

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen öyle ama sukret boşver fazla gür olmaması hiç olmamasından iyidir zaten ben topikal tedavilerle tamamiyle gür bir saç çıkacağını sanmıyorum
    Olmaması için bir sebep yok hocam biraz gayret ve sabır bakalım..
    33 mg Ru 58841 - Sabah

Moderatör skorfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Miracle üstad cellagence losyonla ilgili çok olumlu şeyler okuyoruz haliyle iştahımız kabarıyor.biz yeni üyeler ne zaman ulaşabileceğiz bu losyona?

Bu losyonu alabilmek için ne yapmamız gerekiyor,teşekkürler

Sayfa 106/159 İlkİlk ... 65696104105106107108116156 ... SonSon