Sayfa 102/159 İlkİlk ... 25292100101102103104112152 ... SonSon
1584 sonuçtan 1.011 ile 1.020 arası

Konu: AdvanCell Losyon Sonuçları (AdvanCell Lotion Trial Results)

Alıntı srkn2014 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam sağ olun, 3 gündür kullanıyorum ve şakaklarda faydalı gibi.

Miracle hocam bu krem DHT hormonunu mu baskılıyor, nasıl etki ediyor ?
    androgen reseptörünü kapatır ayrıca yüksek dozda sistemik gnrh üzerine etkileri vardır.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Kantoron yaqi damarlari buzusturerrk kanamayi durudurur, damarlari buzustrduqu ucn saca etkisi olabltmiki biizm amacmz damarlati acarak dolasimi hizlandrmak deqilmi..

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    androgen reseptörünü kapatır ayrıca yüksek dozda sistemik gnrh üzerine etkileri vardır.
    Bizim amacımızda zaten hormonlara etki etmeden reseptörleri kapatmak değil miydi ? Tam anlayamadım şimdi, bu kremi tamamen kafamıza sürsek ve antiandrojen içerikli losyonlarını kullanmasak ?

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bizim amacımızda zaten hormonlara etki etmeden reseptörleri kapatmak değil miydi ? Tam anlayamadım şimdi, bu kremi tamamen kafamıza sürsek ve antiandrojen içerikli losyonlarını kullanmasak ?
    Amaç aynı ama tek başına yeterli olur mu orası bilinmez. Durum çok kötü değilse tek başına da kullanılabilir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Amaç aynı ama tek başına yeterli olur mu orası bilinmez. Durum çok kötü değilse tek başına da kullanılabilir.
    Hocam tam anlayamadım. DHT'yi baskılamadan androjen reseptörlerini kapatıyor öyle mi ? Yani bu tam bizim amacımız değil mi ?

Yani tek tek hormonları baskılamak için uğraşacağımıza saçlardaki reseptörleri kapatmak en sağlıklısı ve bunu çok defa gündeme getirdik. Yani şimdi bu mümkün mü ?

Hocam tam anlayamadım. DHT'yi baskılamadan androjen reseptörlerini kapatıyor öyle mi ? Yani bu tam bizim amacımız değil mi ?

Yani tek tek hormonları baskılamak için uğraşacağımıza saçlardaki reseptörleri kapatmak en sağlıklısı ve bunu çok defa gündeme getirdik. Yani şimdi bu mümkün mü ?
    Biz miracle ile ketoral ile zaten bunu yapıyoruz. Vücuttaki işleyişe dokunmadan sadece scalpten engellemek.

iyi günler hocam.1 yıldır süren uğraşımın ardından saçımın ön çizgisinde yaklaşık 4mm kazanmış biriyim.yaklaşık bir hafta önce aynada kafamın derisine bakarken karınca sürüsü gibi şeftali tüylerinin olduğunu gördüm ben de gidip usturaya vurdum.uzun süredir saçlarım için bir uyarıcı ararken burayı buldum.Hocam ilk sorum, acaba bu cellagance losyonu uyarıcı olarak kullanabiliyor muyuz? ikinci sorum ise bu losyon minoxil gibi önce döküp sonra mı çıkartıyor ve bırakınca daha beter döker mi? şimdiden cevabınız için teşekkür ederim.
    Rectiwa şampuan(2 günde 1)(Formülü değişmiş sanırım,bırakacağım.)
    Dermaroller(5 günde bir)
    Kafa masaj aleti (günde 2 defa yarım saat) ve kafaya bol bol masaj
    Yoğun olarak oralden E vitamini
    Destek:Sık sık karaciğer yemek,ciğ ıspanak, kabak çekirdeği,ev yapımı mesir macunu(Şubat 2017).

Alıntı Heisaman21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iyi günler hocam.1 yıldır süren uğraşımın ardından saçımın ön çizgisinde yaklaşık 4mm kazanmış biriyim.yaklaşık bir hafta önce aynada kafamın derisine bakarken karınca sürüsü gibi şeftali tüylerinin olduğunu gördüm ben de gidip usturaya vurdum.uzun süredir saçlarım için bir uyarıcı ararken burayı buldum.Hocam ilk sorum, acaba bu cellagance losyonu uyarıcı olarak kullanabiliyor muyuz? ikinci sorum ise bu losyon minoxil gibi önce döküp sonra mı çıkartıyor ve bırakınca daha beter döker mi? şimdiden cevabınız için teşekkür ederim.
    Ön cizgide 4 mm yi imzanizdaki tedavi ile mi kazandiniz?

Cellagance ta ki iyi prostaglandin saç folikülünü minoxidilden daha üstün bir şekilde uyarır ve çıkarır her tedavide inişli çıkışlı seyir olabilir normaldir ancak sadece minox kullanımına bağlı döngü tabir edilen ani dökülmeler yaşanmadı hiç bir kullanıcıda.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Saç cikarma hususunda minoxdan çok daha etkili, ayrica bende herhangi bir gerileme yada döngü olmadi.
    Saf Spirolacton + Dermapen

Sayfa 102/159 İlkİlk ... 25292100101102103104112152 ... SonSon