Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
30 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Dutasterid içeren 15 deneğin katıldığı çalışma

SaçımınDoktoru Üyesi pipsqueak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mesud Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oral awodartin yaninda proscarda kullanmk gerekiyor mu
    Dutasterid %90 baskılıyor dht'yi zaten. Gerekmez o yüzden. Hatta ağır olacağından finasterid ile dönüşümlü kullanabilirsin gözünü kararttıysan.

Alıntı sorunvar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    topikal dutasa başlamayı düşünüyorum ama libido düşüklüğü ereksiyon zorlugu gibi şeler beni korkutuyo gerçekten
    Topikalde ne libido düşüklüğü ne ereksiyon problemi gördüm. 2 haftadır falan oral finasterid alıyorum topikal dutasteride de devam ediyorum yanetki yok. O yüzden pek dert etme. İstersen sadece akşamları kullanacağın minoxa ekle ve 6 ay sonra ara ver ya da dozu azalt nasılsa yarılanma ömrünün uzunluğundan sebep dut birikmiş olacak.

Alıntı pipsqueak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dutasterid %90 baskılıyor dht'yi zaten. Gerekmez o yüzden. Hatta ağır olacağından finasterid ile dönüşümlü kullanabilirsin gözünü kararttıysan.

Topikalde ne libido düşüklüğü ne ereksiyon problemi gördüm. 2 haftadır falan oral finasterid alıyorum topikal dutasteride de devam ediyorum yanetki yok. O yüzden pek dert etme. İstersen sadece akşamları kullanacağın minoxa ekle ve 6 ay sonra ara ver ya da dozu azalt nasılsa yarılanma ömrünün uzunluğundan sebep dut birikmiş olacak.
    Ewet gozumu kararttim ne sac cikariyosa icicem ben isiktan korkuyodum sacimin seyrekligini gormemek icin ama suan artik kacis yok resmen sacim bitmis o kadar dokulmus tepe sepseyrek sakaklar gerilemis buna katlanamam..

Kesin olarak sac cikaran diane mu? Onu bile 6ay awodart kullancm etki etmesse kullancm dianeyi

Banned
    bende başlıcam avodarta başka çare yok

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence avoartı kullanacaklar ilk seyrek aralıklı kullanın 3 güne birle başlayın duruma göre artırır ya da azaltırsınız ve ya haftada 2 dut geri kalan günler proscarda iyi seçenek olur
    direk hergün içmeyin belki 3 güne bir veya günaşırıda sizin işinizi görecek forumda var böyle örnekler.

Banned
    her gün içsek ?

SaçımınDoktoru Üyesi caglar103 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar uzak durun dutastan da bence yabancı forumlara bakarsanız "post dutasteride syndrome" diye dolanıyor. Libido su geri gelmeyenler var. Saç uğruna değmez. hangi bir zaman bu ilacı kullanacaksınız?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı caglar103 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar uzak durun dutastan da bence yabancı forumlara bakarsanız "post dutasteride syndrome" diye dolanıyor. Libido su geri gelmeyenler var. Saç uğruna değmez. hangi bir zaman bu ilacı kullanacaksınız?
    Kesinlikle katiliyorm gecen sene 3ay kadar kullandm libido su gbiydi birakinca zor duzeldi yaki otu isirgan demleme ictm oyle duzeldi

SaçımınDoktoru Üyesi Erhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Miracle hocanın dediği gibi "dut sinsi bir yılan gibidir " uzak durmak lazm

Banned
    bu gidişle ya saçtan ya erkeklikten olacaz

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon