Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
22 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Proscar'da şok dökülme

SaçımınDoktoru Üyesi kelaynak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı chris murphy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben proscarı yaklaşık 6 aya yakındır kullanıyorum şok dökülme diye bir şey olmadı saçta çıkarmadı yan etkide pek görmedim
    inanin ben 1 ayda fark ettim değişikliği,ilk ay dokulme baya oldu fakat suan durdu.Ama tepede var olan saclarin kalitesi cok arttı.

dostlar merhaba hepinize.
    ben foruma yeni üye oldum konu açmayı da bulamadım ya da yeni üyeler konu açamıyo mu?
    beni diğer forumlardan da tanıyanlar vardır burda.
    ben 3 aydır medobıotın+günde 1 kez minox+sabah aksam 1 er kapsul kabak çekirdeği+günde 1 kapsul prostagood kullanıyorum.5 gün önce de tedavime voltaren jelle ketoral kremi karıstırdım sabah akşam şakaklara sürüyorum.
    2013 yılından beridir minox kullanıyordum ve bi ara 2 ay falan bırakınca saclarımın cok fazlasını kaybettim.
    ama bu şu an saçlarımdaki dökülme çok çok azaldı.elimi atıp silkelediğim zaman bazen 1-2 tel bazen de hiç dökülmüyo.ve şakak kısmımda neredeyse eski saç çizgisi hizasına kadar sarı tüyler mevcut.ve saçlarım eskiye nazaran kalınlaştı ve parlaklık kazandı.
    tek bir yanetki dahi görmedim ayrıca.
    şimdi bu tedavi işe yarıyo mu sizce yoksa saçlar dökülme evresini mi bekliyo şu sıralar.
    çok kararsız kaldım ne yapayım devam eeyim mi yoksa finansa mı yoneleyım?

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hsnsrbst Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dostlar merhaba hepinize.
    ben foruma yeni üye oldum konu açmayı da bulamadım ya da yeni üyeler konu açamıyo mu?
    beni diğer forumlardan da tanıyanlar vardır burda.
    ben 3 aydır medobıotın+günde 1 kez minox+sabah aksam 1 er kapsul kabak çekirdeği+günde 1 kapsul prostagood kullanıyorum.5 gün önce de tedavime voltaren jelle ketoral kremi karıstırdım sabah akşam şakaklara sürüyorum.
    2013 yılından beridir minox kullanıyordum ve bi ara 2 ay falan bırakınca saclarımın cok fazlasını kaybettim.
    ama bu şu an saçlarımdaki dökülme çok çok azaldı.elimi atıp silkelediğim zaman bazen 1-2 tel bazen de hiç dökülmüyo.ve şakak kısmımda neredeyse eski saç çizgisi hizasına kadar sarı tüyler mevcut.ve saçlarım eskiye nazaran kalınlaştı ve parlaklık kazandı.
    tek bir yanetki dahi görmedim ayrıca.
    şimdi bu tedavi işe yarıyo mu sizce yoksa saçlar dökülme evresini mi bekliyo şu sıralar.
    çok kararsız kaldım ne yapayım devam eeyim mi yoksa finansa mı yoneleyım?
    Hoşgeldiniz hocam,evet hatırladım nickinizi,bizim forumun vazgeçilmezi olan min-dut ve miracle losyonları incelemişsinizdir mutlaka bunları tedavinize eklemeyi düşünüyor musunuz,gerçi şimdi forum olarak 1 level daha atlamak üzereyiz inş. miraclenin çalışmaları tamamlandığında,bu arada tükettiğiniz kabak çekirdeği yağı kapsülü zannedersem,özelden markasını atarsanız memnun olurum.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldiniz hocam,evet hatırladım nickinizi,bizim forumun vazgeçilmezi olan min-dut ve miracle losyonları incelemişsinizdir mutlaka bunları tedavinize eklemeyi düşünüyor musunuz,gerçi şimdi forum olarak 1 level daha atlamak üzereyiz inş. miraclenin çalışmaları tamamlandığında,bu arada tükettiğiniz kabak çekirdeği yağı kapsülü zannedersem,özelden markasını atarsanız memnun olurum.
    hoşbulduk hocam merhabalar.
    ben miracle hocamı diğer forumdan beridir takip ediyordum zaten hatta miracle losyonu da ilk hazırlayıp kullananlardan birisiyim.eczanede çalıştığım için herşey elimin altında oluyo kolay hazırlıyorum. miracle losyonu 1.5 ay falan günde 1 kez kullanmıstım.fakat o zamanlar benim tam da şok dökülme zamanıma denk gelmişti.faydasını gördüm mü bilmiyorum.
    minox içine dutası da kullandım 2 ay falan. bu son açtığım şişenin içerisine koymadım.
    ama sanki miracle losyonda fazla östrojen oldugu için elmacık kemiklerimde çıkıntı oluştu,belirginleşti gibime geldi.belki de bana oyle geldi bilmiyorum. sizde de var mı böyle bir şüphe yoksa ben saçmalıyo muyum şu an?

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hsnsrbst Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hoşbulduk hocam merhabalar.
    ben miracle hocamı diğer forumdan beridir takip ediyordum zaten hatta miracle losyonu da ilk hazırlayıp kullananlardan birisiyim.eczanede çalıştığım için herşey elimin altında oluyo kolay hazırlıyorum. miracle losyonu 1.5 ay falan günde 1 kez kullanmıstım.fakat o zamanlar benim tam da şok dökülme zamanıma denk gelmişti.faydasını gördüm mü bilmiyorum.
    minox içine dutası da kullandım 2 ay falan. bu son açtığım şişenin içerisine koymadım.
    ama sanki miracle losyonda fazla östrojen oldugu için elmacık kemiklerimde çıkıntı oluştu,belirginleşti gibime geldi.belki de bana oyle geldi bilmiyorum. sizde de var mı böyle bir şüphe yoksa ben saçmalıyo muyum şu an?
    Yok ilk defa böyle bir izlenim geldi miracle losyonla ilgili kullanan bayağı bir arkadaş var çünkü isterseniz sadece o bölgenin fotolarını çekin beraber değerlendirelim,bazen kendi gözlemlerimiz yanıltıcı olabiliyor.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı sennedersen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    proscar dokulmeye sebep olmaz. 1 ay da hemen sacta cikartmaz mucizevi seyler degik bu.ila,lar sinucta en az alti.ayda etki.etmeye basliyor.arti.olarak.tek basina proscar twdavisi yeterli gekmez sonucta dht yi.yuzde yuz engellemiyor. mevsimsel dokulmeler.olabilir zaten.sokukemehwe.devam.eden.saclarda olur.
    sennedersen benim proscar ile tedavimi anlatan başlığım var
    fotograflarımı paylaştım
    1. aydan itibaren çok iyi saç çıkışı yaşadım
    4. ayda saclarım inanılmaz iyi duruma geldi
    ama 4. aydan sonra o kadar şiddetli bir dökülme yaşadım ki eski haline ger,i gitti saçlar 1 ayda

yani proscar saç çıkarır ve saç dökebilir de

hatta yabancı forumlarda finasteride shedding başlığı altında sürekli bunu tartışıyorlar

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı kelaynak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    inanin ben 1 ayda fark ettim değişikliği,ilk ay dokulme baya oldu fakat suan durdu.Ama tepede var olan saclarin kalitesi cok arttı.
    Kalite artişini bende farkettim ama şok dökülme olmadi

SaçımınDoktoru Üyesi kelaynak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Proscar (1.25 mg) 2 ay kullanım gözlemlerimi anlatıyorum:
    llk ay içinde çok yorgunluk ve bitkinlik yaşadım.Testis ağrısı cinsel problemler vs.hiç gözlemlemedim.Kullandığım süre boyunca dökülme tamamen durmadı günlük 50 kadar devam etti.ama tepe bölgesl baya toparlandı.Diğer kısımlarda ise sağ tarafdan öne doğru başlayarak baya bir kapanma gözlemledim.

Ben de günde 1/4 proscar kullanıyorum. 35. Gündeyim aşırı derecede saçım dökülüyor ve ön bölgede müthiş bi dökülme yaşadım ve yarısını kaybettim diyebilirim. 15 gündür roaccutane kullanıyorum sivilce için. Ancak kullanmadığım 20 günde de dökülmem baya artmıştı. Ne yapabilirim çözümü bilen var mı?
    Konu Yaş18SacınYarısı tarafından (25.08.2016 Saat 16:00 ) değiştirilmiştir.

Dostum proscar ve roaccutane ikisini bir arada kullanma karaciğeri alırsın eline

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon