Sayfa 1/4 123 ... SonSon
38 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Topikal Dutasterid Losyon

SaçımınDoktoru Üyesi

Topikal Dutasterid Losyon

Arkadaşlar topikal dutasterid hakkında düşünceleriniz nedir? Yabancı forumlarda 2006 yıllarına dayanan konuları var. Bazıları denemiş ama ne derce etkili belli değil. Forumumuzda @Invincible minox-dutas kombinasyonu ile iyi sonuçlar aldı. Sadece dutasterid losyon faydalı olurmu? Yabancı forumlarda kullanıp fayda gören oldumu? Bildiğiniz veya gördüğünüz başarı öyküsü var mı? Yapılan herhangi bir çalışma var mı? Sonuç olarak topikal dutasterid losyon etkili bir tedavi yöntemi mi yoksa değil mi? Bunu mantıklı ve tatmin edici bilgilerle bir sonuca bağlayabilirmiyiz.

Moderatör
    benim kafaya yattı minox haricinde baska losyon hazırkayan da olması ve yorum yapanların yan etki yazmaması pek aynı konuları okumuşuz sanırım 2006ydı benim de baktıgım ve aleo vera ile kullanımı vardı dutasın duşta 3-5dakika kafaya kompresle yapılıyordu sanırım araştırabilirsiniz

Alıntı piranha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim kafaya yattı minox haricinde baska losyon hazırkayan da olması ve yorum yapanların yan etki yazmaması pek aynı konuları okumuşuz sanırım 2006ydı benim de baktıgım ve aleo vera ile kullanımı vardı dutasın duşta 3-5dakika kafaya kompresle yapılıyordu sanırım araştırabilirsiniz
    Minoxidil ile şüphesiz daha etkili olacaktır ama bir çok kişiye kaşıntı ve alerji sikayetlerine karşı iyi bir alternatif olabilir deneyecek olanlari takipteyiz

SaçımınDoktoru Üyesi
    evet bir tanesi aloe veralı bir şeydi. ama sonuçları yoktu. ondan başka da deneyenler oldu. hatta minox-dut u da bir yerde görmüştüm ama onunda sonuçları yoktu. topikal dutasterid denemeleri ta 2006 lara dayanıyor ama etkinliği hakkında adam akıllı bir sonuç yok. buda biraz düşündürücü ama önyargılıda olmak istemiyorum.

Moderatör Invincible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Topikla dut losyonu tabi ki etkili olacaktır ama alacağınız etki yavaş ve min+dut göre daha az olacaktır.
    Saçlarım çok dökülüyor, ne yapmalıyım ve benzeri mesajlar atmamanızı önemle rica ediyorum.

Öncelikle;

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...-tedavisi.html

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...necek-yol.html

Sonrasında;

Tedavi geçmişiniz ve birkaç net fotoğraf ile foruma konu açın. Böylelikle hem daha çok yorum alırsınız hem de tedavinizi objektif bir şekilde takip edersiniz.

Moderatör
    Bu dutasterid fark yapıyorsa böle , bizim losyona katsak ne olur ? çorba olmasın sonra
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

Moderatör Requiem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba ,

Ben Sabahları Miracle losyon akşamları da dutasterid losyon kullanıyorum.. Dökülme seviyesi azaldı gibi biraz..

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Requiem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba ,

Ben Sabahları Miracle losyon akşamları da dutasterid losyon kullanıyorum.. Dökülme seviyesi azaldı gibi biraz..
    merhaba @Requiem

losyonu nasıl hazırlamıştın.

ne kadar süredir kullanıyorsun.

Moderatör
    Hair Loss Help Forums - Topical Dutasteride - Experiment
    Scien adlı üye tam aradığım şeyi yazmış dut gibi etkili bir ilaç nasıl yan etki yapmaz soruma dalton degerleri moleküler boyut fin 300lerdeyken dut500lerde aloe veralı formül de tam sıvı olmadığından geçişi azaltıyor olmalı mantık doğruysa topikal dutu dogru vehicle ile kullanmak yarılanma ömrü ve molekül ağırlığıyla birleşince scalpa civata çakmak gibi çivi demiyorum ve kana da karışmıyor gibi çünkü karışsa hissedilmesi gerek baskı oranı çok yüksek

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hair Loss Help Forums - Topical Dutasteride - Experiment
    Scien adlı üye tam aradığım şeyi yazmış dut gibi etkili bir ilaç nasıl yan etki yapmaz soruma dalton degerleri moleküler boyut fin 300lerdeyken dut500lerde aloe veralı formül de tam sıvı olmadığından geçişi azaltıyor olmalı mantık doğruysa topikal dutu dogru vehicle ile kullanmak yarılanma ömrü ve molekül ağırlığıyla birleşince scalpa civata çakmak gibi çivi demiyorum ve kana da karışmıyor gibi çünkü karışsa hissedilmesi gerek baskı oranı çok yüksek
    kardeş aloe vera- dutasterid topikal uygulama için 2006 yılındada bir konu açılmış.
    Hair Loss Help Forums - A-A (Aloe Vera gel + Avodart)- I just finished reading the book
    sanırım burdanda bir şey çıkmamış.
    yine 2006 yılında açılmış topikal dutasterid konusu var.
    Topical vs Oral Avodart
    buradada CCS nick li üye sanırım molekül yapılarından bahsetmiş.

Sayfa 1/4 123 ... SonSon