Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
38 sonuçtan 31 ile 38 arası

Konu: Topikal Dutasterid Losyon

Yeni Üye
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Azalderm ve ketoral krem karışımına yap 60 ml kreme 10 avodart at sabah akşam 1 ml saç derisine uygula.
    hocam ben yeniyim kusura bakmayın şakak bölgem ile tepe bölgemde dökülmeler başladı sızın losyonunuzu uyguluyorum acaba şu azalderm ve ketoral krem neye iyi geliyor ve nasıl yapıp nasıl uygulamalıyım ...

Losyonla benzer etkiye sahip bu kremler açık olan yerlere uygulayın gelişimi çok iyş etkileyecektir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi eplerenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar topikal dutas kullanmak isteyenlere ; bir kaba bir hafta yetecek kadar ketoral ve azelderm ekleyip üstüne 2 dutas ekleyin ve her gece uyumadan kullanın büyük fayda göreceğinize inanıyorum özellikle şakak bölgesinde. hazırlayacağınız kabın hava almayacak şekilde kapağı olması lazım ve kapalı bir yerde muhafaza edin.

Beyler peki dutaesterid losyonu dmso ile denesem ? Nasıl bir oranlama yapmalıyım ve düşünceleriniz?

dutasterid'i bu çay losyonlarına eklesek veya da sadece elsevele yan etkisi ya da olumsuz bir şey gözlemler miyiz ?

•1.00 Derma Stamp 3 günde 1, arkasından sac bakim yağları
    •Nizoral ya da konazol haftada 2
    •Sebamed Hair Loss günlük şampuanım
    •Yeşilçay,kabarçekirdeği,çekirdekli kuru üzüm

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Alp23 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beyler peki dutaesterid losyonu dmso ile denesem ? Nasıl bir oranlama yapmalıyım ve düşünceleriniz?
    Alıntı zkannm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dutasterid'i bu çay losyonlarına eklesek veya da sadece elsevele yan etkisi ya da olumsuz bir şey gözlemler miyiz ?
    Dmso ile muhteşem olur aslında ama tek başına kullanmayın bence.

Topikalde yan etki görmeniz %1 gibi bisey fazla dert etmeyin.

Ben saç olarak demiştim deride tahriş filan yapmaz galiba bu karışımlarla genelde minoxil içine filan katıyorlar ondan demiştim

•1.00 Derma Stamp 3 günde 1, arkasından sac bakim yağları
    •Nizoral ya da konazol haftada 2
    •Sebamed Hair Loss günlük şampuanım
    •Yeşilçay,kabarçekirdeği,çekirdekli kuru üzüm

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı zkannm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben saç olarak demiştim deride tahriş filan yapmaz galiba bu karışımlarla genelde minoxil içine filan katıyorlar ondan demiştim
    Minoxil kullanmak istemiyorsan ketoral dutas ve okaliptüs yağı karışımı var. Alternatif çok tercih senin.

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234