Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
36 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Vazgeçmeli miyim?

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    ru,callegen ,sıpıro losyon dermaroller keto, azlderm ,hıpokort ,acnelyse krem karısımı günde 1kez gece mınoxla tedavı artık yapmayın mınox sadece haftada 2 yada 3 kere kullanın devamlı mınox etkı yerıne zarar bıle acıyor
    Konu tosun.t tarafından (06.06.2015 Saat 17:42 ) değiştirilmiştir.

Alıntı tosun.t Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ru,callegen ,sıpıro losyon dermaroller keto, azlderm ,hıpokort ,acnelyse krem karısımı günde 1kez gece mınoxla tedavı artık yapmayın mınox sadece haftada 2 yada 3 kere kullanın devamlı mınox etkı yerıne zarar bıle acıyor
    hocam azelderm kullanmayı düşünüyorum,önümüzdeki hafta başlarım muhtemelen.

merhaba arkadaşlar yaklaşık 2 ay sonra tekrar geldim miracle losyon(sabah-akşam 1ml.) + minox dutas(sgünde 1 veya 2 kez 3-4 fıs önlere) etkisini ne yazık ki göremiyorum bu tedaviye ek olarak haftada en az 2 kez olmak üzere azelderm de ekledim.Lakin saç durumum aynı hatta biraz daha eksildi diyebilirim.Ama devam etmeyi düşünüyorum 2-3 ay daha.Yalnız benim miracle losyon sıcaktan mıdır bilmem hazırlandıktan 1 hafta sonra çok kötü koku yapmaya başlıyor.Eczacı oda sıcaklığında tut dedi bende daha serin olduğundan banyoda tutuyorum..sizde böyle bir durum söz konusu mu?Tedavime ek tedavi önerilerini alabilirim.

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tosun.t Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tosun Hocam HİPOKORT KREM derken,,hiç kullanmadım,,biraz bilgi verebilir misin,,,Ben normalde azel keto acnelyse ve estrıol vajinal krem kullanıyorum şakaklara sadece,,,üstteki seyrek lokal yere kullanmam,,çıplak alana kullanırım genelde kremleri,,
    Hipokortu merak ettim şimdi..

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı armagan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar yaklaşık 2 ay sonra tekrar geldim miracle losyon(sabah-akşam 1ml.) + minox dutas(sgünde 1 veya 2 kez 3-4 fıs önlere) etkisini ne yazık ki göremiyorum bu tedaviye ek olarak haftada en az 2 kez olmak üzere azelderm de ekledim.Lakin saç durumum aynı hatta biraz daha eksildi diyebilirim.Ama devam etmeyi düşünüyorum 2-3 ay daha.Yalnız benim miracle losyon sıcaktan mıdır bilmem hazırlandıktan 1 hafta sonra çok kötü koku yapmaya başlıyor.Eczacı oda sıcaklığında tut dedi bende daha serin olduğundan banyoda tutuyorum..sizde böyle bir durum söz konusu mu?Tedavime ek tedavi önerilerini alabilirim.
    oda sıcaklığında saklandıgında kötü kokuyor. ben bozuldugunu düşünüyorum

buz dolabında tutuyorum o koku oluşmuyor

valla benimde bu tür ilaçlarla çok geçmişim var,biz ilaç kullandıkça gene aynı piskoleji ve stres içinde kalıyoruz ve belli bir süre sonra ilaçlar etki etmemeye başlıyor veya finasteride yan etkileri ciddi seviyeye geliyor, buda moral olarak ciddi bir bozukluk yaratıyor,bence ektirin güzel bir yerde,en azından olanla yetinmesini biliriz zamanla alışırız kendimize,şahsi düşüncem bu herkezde at yelesi gibi saç olacak diye bişi yok ,ekim ile en azından saçsız görüntüden kurtulabiliriz,birde ekimden 1 2 yıl sonra saç dövmesi diye birşey varmış saçlardaki seyreklikleri kapatmak içinde kullanılıyormuş buda ekim üstüne yapılabilecek güzel bir fikir bence.
    Konu nofear515 tarafından (14.09.2015 Saat 20:36 ) değiştirilmiştir.

Alıntı nofear515 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla benimde bu tür ilaçlarla çok geçmişim var,biz ilaç kullandıkça gene aynı piskoleji ve stres içinde kalıyoruz ve belli bir süre sonra ilaçlar etki etmemeye başlıyor veya finasteride yan etkileri ciddi seviyeye geliyor, buda moral olarak ciddi bir bozukluk yaratıyor,bence ektirin güzel bir yerde,en azından olanla yetinmesini biliriz zamanla alışırız kendimize,şahsi düşüncem bu herkezde at yelesi gibi saç olacak diye bişi yok ,ekim ile en azından saçsız görüntüden kurtulabiliriz,birde ekimden 1 2 yıl sonra saç dövmesi diye birşey varmış saçlardaki seyreklikleri kapatmak içinde kullanılıyormuş buda ekim üstüne yapılabilecek güzel bir fikir bence.
    hocam ben en başından beri ektirmeye sıcak bakmıyorum,bana estetik gelmiyor.Bir şekilde önlemini almaya çalışıcam olduğu yere kadar olmazsa da yapacak bir şey yok tabi

Alıntı kenpachi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    oda sıcaklığında saklandıgında kötü kokuyor. ben bozuldugunu düşünüyorum

buz dolabında tutuyorum o koku oluşmuyor
    bende öyle yapayım o vakit.

merhaba arkadaşlar,7 ay sonun da neredeyse vazgeçtim,saçımın ön ve tepe bölgesinde neredeyse saç kalmadı sadece akşamları min+dut kullanıyorum.
    Tedavime haftada yapabildiğim kadar derma roller sonrası birkaç diş soğan ezip şakaklara sürerek devam edeceğim.
    bu yöntemi deneyeniniz mutlaka vardır,bana bilgi verirse sevinirim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı armagan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar,7 ay sonun da neredeyse vazgeçtim,saçımın ön ve tepe bölgesinde neredeyse saç kalmadı sadece akşamları min+dut kullanıyorum.
    Tedavime haftada yapabildiğim kadar derma roller sonrası birkaç diş soğan ezip şakaklara sürerek devam edeceğim.
    bu yöntemi deneyeniniz mutlaka vardır,bana bilgi verirse sevinirim.
    İnsanları ayakta tutan şey umutlardır. Bu site benim umutlarımı köreltmeye başladı son dönemlerde okuduğum bütün mesajlar olumsuz oldu. Ben herşeye olumlu ve güzel bakıyorum sizede tavsiye ederim. Günün birinde kazanan olmak istiyorsanız tabi. Yoksa burada hergün o kötü bu kötü onu yapmazsınız bu çıkmaz şu imkansız diyenlerden farkınız kalmaz.
    33 mg Ru 58841 - Sabah

Minoksidil 1,6ml günde - Sabah-Akşam

5000 mcg biotin - Günde tek tablet

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon