Sayfa 2/10 İlkİlk 1234 ... SonSon
95 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Cellagance Losyon ile Yeni Bir Sürece Giriyorum..

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı frenzy59 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    miracle hocamız bu ürünü satışa çıkardı mı acaba ?
    Ckarmadi daha dostum sanirm bazilarina deneme amacli veriyor

Sabirsizlikla bekliyoruz sonuclari

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Gerçekten çok iyi bir gelişme. Geçmiş olsun.

SaçımınDoktoru Üyesi teto1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Yalova22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sağolasın Hocam...

Her gelişmeden Haberdar edecem buraya yazacam her gelişmeyi..
    -15 Günde 1 PRP
    -Runis Saç Bakım Losyonu Hergün
    -Dermaroller 15 günde 1
    -Zinco Hapı Hergün
    -Ketoral Şampuan 3 günd bir
    -Zeytinyağlı Defne Sabunu

Alıntı Yalova22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sağolasın Hocam...

Her gelişmeden Haberdar edecem buraya yazacam her gelişmeyi..
    -15 Günde 1 PRP
    -Dermaroller 15 günde 1
    -Zinco Hapı Hergün

SaçımınDoktoru Üyesi
    hocam ben tedaviye baaşlayalı 2 ay oluyo miracle losyon,mindut,ketoral,azelderm krem,dermaroller,konazol şampuan ve sebamed şampuan kullanıyorum ve tedavim iyi ilerliyor dökülmeler durdu simdilik sac cıkısıda gözlemliyorum ama mindut kafamı karıstıyor simdi bunun döngüsü var saclar cıkınca ben min-dut bırakınca ılerde yine eskıye donersem diye korkuyorum bu konuda bilginiz varmı defne sabunu veya diğer kullandıkların nasıl etki etti biraz acıklarsan sevinirim

Alıntı SCO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam ben tedaviye baaşlayalı 2 ay oluyo miracle losyon,mindut,ketoral,azelderm krem,dermaroller,konazol şampuan ve sebamed şampuan kullanıyorum ve tedavim iyi ilerliyor dökülmeler durdu simdilik sac cıkısıda gözlemliyorum ama mindut kafamı karıstıyor simdi bunun döngüsü var saclar cıkınca ben min-dut bırakınca ılerde yine eskıye donersem diye korkuyorum bu konuda bilginiz varmı defne sabunu veya diğer kullandıkların nasıl etki etti biraz acıklarsan sevinirim
    minox-dut bence saf minoxdan daha etkili ve daha iyi çünkü aynı zamanda dht blokluyor birde androjenler için minox kullanıyorsun bu gayet iyi , minoxun bilinen döngüsü var hiç kullanmadım ama baya araştırdım minoxun etkisi tamamen kan dolaşımını hızlandırarak saç çıkışı sağlama ve saç döngüsünü hızlandırmak saçı daha çok dökme diye birşey olduğunu pek düşünmüyorum sadece minoxla çıkan saçlar ve minox kullanmadan önce dökülecek olup minoxla güçlenen saçlar dökülür sadece ekstra bir dökülme olmaz hatta belki daha az bile dökülür ama sen minoxu bıraktığında dökülen saçlar zaten önceden dökülecek olan saçlardır sadece sen bu süreçte dökülmeyi uzatıyorsun birde bunun üzerine minoxil dermaroller ketoral azalderm krem ile güzel bir tedavi uyguluyorsun devam et hiç eksiltmeden derim çünkü arkadaşların açtıkları konularda gördükki tedaviyi aksatmadan kararlı bir şekilde moral bozmadan kullanan arkadaşlar sonuç aldı sende böyle yap derim .

Bana en çok ne etki etti konusuna gelince runis saç bakım yağı ile dermarollerin beraber iyi bir etkisi oldu diyebilirim birde sürekli saçıma parmaklarımla masajlar yapıyorum çinko hapı vs kullandım ne etki etti konusuna net bi cevabım olmamakla beraber bendeki dökülmenin genetik olup olmadığı konusunda çok eminde değilim açıkçası fakat yaşadığım stres olası genetik dökülmemi önede almış olabilir . Uyguladığın tedavi bi yere kadar sonuç verdi bundan sonrasında işi cellagance alıyor..
    -15 Günde 1 PRP
    -Dermaroller 15 günde 1
    -Zinco Hapı Hergün

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı teto1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    minox-dut bence saf minoxdan daha etkili ve daha iyi çünkü aynı zamanda dht blokluyor birde androjenler için minox kullanıyorsun bu gayet iyi , minoxun bilinen döngüsü var hiç kullanmadım ama baya araştırdım minoxun etkisi tamamen kan dolaşımını hızlandırarak saç çıkışı sağlama ve saç döngüsünü hızlandırmak saçı daha çok dökme diye birşey olduğunu pek düşünmüyorum sadece minoxla çıkan saçlar ve minox kullanmadan önce dökülecek olup minoxla güçlenen saçlar dökülür sadece ekstra bir dökülme olmaz hatta belki daha az bile dökülür ama sen minoxu bıraktığında dökülen saçlar zaten önceden dökülecek olan saçlardır sadece sen bu süreçte dökülmeyi uzatıyorsun birde bunun üzerine minoxil dermaroller ketoral azalderm krem ile güzel bir tedavi uyguluyorsun devam et hiç eksiltmeden derim çünkü arkadaşların açtıkları konularda gördükki tedaviyi aksatmadan kararlı bir şekilde moral bozmadan kullanan arkadaşlar sonuç aldı sende böyle yap derim .

Bana en çok ne etki etti konusuna gelince runis saç bakım yağı ile dermarollerin beraber iyi bir etkisi oldu diyebilirim birde sürekli saçıma parmaklarımla masajlar yapıyorum çinko hapı vs kullandım ne etki etti konusuna net bi cevabım olmamakla beraber bendeki dökülmenin genetik olup olmadığı konusunda çok eminde değilim açıkçası fakat yaşadığım stres olası genetik dökülmemi önede almış olabilir . Uyguladığın tedavi bi yere kadar sonuç verdi bundan sonrasında işi cellagance alıyor..
    hocam sağolasın cevabın için bendede genetik saç dökülmesi ama benim saclar 6 ayda gitti aniden şakaklar acıktı sadece stresten diye düşünüyorum hicte farketmedim sanki uykudan uyandım ve saclar gitmiş gibi birşey oldu

Bence saçların gayet iyi durumda özellikle yan etki göreceğin tedavileré girme

Tüm kullanıcıların losyondan 3-4 saat sonrası sadece su ile ek nemleme yapması etkiyi çok daha fazla artırıyor muhakkak yapınız.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Sayfa 2/10 İlkİlk 1234 ... SonSon