Sayfa 1/30 12311 ... SonSon
294 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Sukralfat saç çikarici

filozof
    Guest

Sukralfat saç çikarici

Arkadaşlar bir ülser ilacı olan sukralfatla ile ilgili olarak pge2 analoğu olduğu ve saç çıkardığını ve bu saçların kalıcı olduğunu okuyunca biraz heyecan yapıp hemen konu açtım ama sukralfat etken maddesinin saça etkisi ile ilgili çok az bilgi var gibi hücre yenileyici özelliği varmış nasıl losyon yapılacağı aşağıdaki linkte var Antepsin adında satılıyor eczanede bir mide ilacı ne dersiniz bu etken madde hakkında özellikle Miracle Üstadın yorumunu merak ediyorum
    Konu filozof tarafından (30.01.2015 Saat 01:24 ) değiştirilmiştir.

filozof
    Guest
    Site linki aynı kategori olması sebebiyle gizlenmiştir.
    Konu Miracle tarafından (30.01.2015 Saat 00:32 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi forumcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    pgd2 inhibe ediciler mide mukozasına zarar verirken pge2 analoğu mukozayı tedavi ediyor. İkisini bir kullansak acaba ne olur

SaçımınDoktoru Üyesi
    Site follacure.com sayfasının türkçe versiyonu gibi güzel hazırlanmış başarılı

filozof
    Guest
    İlaç etkileşimleri nasıl olur bilmek zor üstad bu sulfakrat la ilgili farklı bilgilere henüz ulaşamadım pek bilinmeyen bir etken sanırım ama çıkan saçlar kalıcı dendiği için bunun üzerinde durmaya değer diye düşünüyorum bilgi paylaşımı olarak yardımlarınızı bekliyorum Üstad.

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu ......com bizim siteye yan bir site mi acaba ?
    bu arada filozof hala çok iyi araştırmaların var
    Konu Miracle tarafından (30.01.2015 Saat 00:57 ) değiştirilmiştir.
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı filozof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    /category/sukraflat/]Sukralfat | Saçımın Bakımı[/url]
    1,5-2 ayda küçük saç oluşumu gözlendi diyor,peki o 2 aydan sonra ne oldu,bu sitedeki ilaçların çoğu zaten kafada tüylenmeyi sağlıyor önemli olan o tüylerin saça dönüşmesi
    Konu Miracle tarafından (30.01.2015 Saat 00:58 ) değiştirilmiştir.

Yeni Üye
    http://www.bilimilac.com.tr/tr/dosya...n-1-g-5-ml.pdf

ketokonazolle birlikte kullanılmamalı diyor. dikkatli olmak gerek yeni etkenleri denemeden önce!

SaçımınDoktoru Üyesi Tıbbiyeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu tarz extra seçenekler ortaya çıkması heyecan verici hele bi de sabah farmakoloji notunda okuduğun ilacı akşam böyle reelde görmek ayrı heyecan verici benim için ^^
    Antiandrojen tedaviyi mutlaka extra büyüme uyarıcılarla desteklemek lazım abiler.Antiandrojen tedavi temel olarak kötü gidişata bi son veriyor , onun üstüne katları da minoxtur veya başka ek tedaviler çıkıyor.pasta antiandrojen tedavi ama bunlar da pastanın çileği tabiri caizse.bu konu araştırılası duruyor inş. daha da bişeyler çıkartırız

Molekül büyüklüğü 2086 yani biraz tombul sistemik değil lokal etkili mide mukozasında fiziksel bariyer oluşturup prostaglandin üretimini artırırarak onarıma yardım ediyor. Bu prostaglandinler yararlıları içeriyor ve bunların içinde pgd2 de varmı göremedim biraz daha araştıralım.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Sayfa 1/30 12311 ... SonSon