Merhabalar,

Öncelikle bir bayan olarak siteye üye oldum , ve yaklaşık 3 aydır deneyimlediğim ve saç dökülmesinde , yeni saç oluşumunda gerçekten benim ve sosyal çevremde 5 kişininde birlikte fayda gördüğümüz bir kaç yöntemden bahsedeceğim..

Çok uzun zamandır Ay'ın dünyada üzerinde etkisiyle oldukça ilgilenen bu bilimin eğitimini almış bir arkadaşımızın oluşturduğu blogla başladık , büyük bir kitle var inanın

Okadar enteresan bilgiler var ki ,

Bu arkadaşın verdiği küçülen ay fazındaki belli dönemlerde epilasyon yapıldığında kılların azaldığını gözlerimle gördüm.

Ayın belli dönemlerinde büyüyen ay fazı özellikle aslan burcunda olduğu dönemlerde yaptığım saç kesimlerinin saçlarımın güçlendiğini ve yoğunlaştığını ve hızlı uzadığını gördüm.

Lütfen bu bir reklam değildir , uzun zamandır beyaz saç problemim dolayısıyla sitenizi kurcalıyorum ve gerçekten saç dökülmesi yaşayan insanların bunu öğrenip değerlendirmesini çok isterim.

Saç beyazlama konusunda da bir kaç yöntem var ama epey uğraşlı ve uzun saçlı olduğumdan çok değerlendiremediğim yöntemler , oyüzden bende ;

Paba , chlorella , biotin üçlüsüne başlayacağım , siparişlerimi verdim .

Aynı zamanda Lesoleil marka şampuana 700 ml 2 şer adet bemiks ,evigen , bephanthene ampul kırıyorum 1 kutu diane35 koyuyorum , eylül ayından bu yana , saçlarımda hızlı bir uzama elde ettim , bunlarla birlikte büyüyen ay fazında ki Aslan ayı günlerinde de kesim yapıyorum .

Tüm samimiyetimle söylüyorum ki uzama ve yeni saç oluşumunda faydasını gördüm ,
Bahsettiğim ayın dünya ve insanlar üzerindeki etkisinden bahsettiği blogunun ismini paylaşacağım sizinle, google da arattığınızda ilk o çıkıyor zaten müthiş takipçisi var.

Kozmik bakım
' olarak arattığınızda detaylı siteyi inceleyin başta karışık gelebilir ama faydası büyük, Yine ayın burçları üzerinde hangi burca göre saç oluşumu için hangi bakımı yapmalıyız bunların detaylı paylaşımını da hem sitesinden hemde facebook üzerinden sayfasında belirtiyor.

Sığır iliği maskesi , havuç kürü , sinameki kürü , bunlar insanlar üzerinde inanılmaz etkiler bırakan maskelerden bir kaçı , inşallah bir faydam dokunur .

Beyaz saç öykümle ilgili gelişmeler olursa sizinle yine paylaşacağım .