Sayfa 10/11 İlkİlk ... 891011 SonSon
108 sonuçtan 91 ile 100 arası

Konu: 3 aylık tedavim sonuç sizce nasıl?

Moderatör Requiem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sonuçlar gerçekten çok iyi bencede.. İlerleme bariz belli.

Merhaba arkadaşlar uzun süredir güncelleme yapmıyordum bugün çektiğim 2 fotoyu ilk mesaja ekledim.

Biraz fazla foto oldu sanki mod arkadaşlar bazılarını silebilir. Ben beceremedim

Tedavimi Ağustos ayında değiştirdim; Günde 1 adet oral avodart, sabah akşam minoxil şeklinde tedavim.

Yeni Üye
    mükemmel sonuç

ekim düşünen arkadaşlar hangi ekimle bu sonuç alınır. sabırla uygulanan tedavilerle burda kel adam kalmayacak.
    Konu teryer tarafından (19.01.2016 Saat 12:46 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Saçlar minyaturlukten çıkmış sağlıklı saç formuna dönüşmüş. Tek bir bölge geri kalmış onun için de alternatif bir tedavi düşünülebilir. Sanırım dutas önde,proscar tepe ve vertexte etkiliydi. Bence sonuç süper tebrik ederim.

Çok sağolun. Valla herkes saç ektirmişssin diyip duruyo, arkadaşlarımı bile inandıramıyorum ektirmediğime ben de vazgeçtim artık yav he he ektirdim diyip geçiyorum
    İnşallah herkes en az benim kadar etkili sonuç alır tedavilerinden çünkü bunun verdiği mutluluk hiç bir şey de yok gayet iyi biliyorum.
    Gaza geldim gün ışığında çekilmiş bir foto da ekliyorum şimdi. Herkese bol saçlı günler

O halden bu hale geldiğine saçların ben bile inanamıyorum millet nasıl inansın. Bu forumla tanışmasam kel kalacaktım ya, şaka gibi.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı tolga077 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O halden bu hale geldiğine saçların ben bile inanamıyorum millet nasıl inansın. Bu forumla tanışmasam kel kalacaktım ya, şaka gibi.
    abi sadece miraclemi kullanıyorsun ?

Masallah... merak ettigim bir sey var, neden bu kadar buyuk gelisim gordugun tedavinden agustos ayinda vazgecip gunde 1 avodart ve minoxil gibi daha basit bir tedaviye yoneldin? gelisim mi yavaslamisti ya da yan etki mi dicem ama o zaman oral olarak avodart hic almazsin herhalde, valla merak ettim.

Özellikle şakaklardaki ilerleme mükemmel tebrik ederim hocam tedavinizdeki ilerleme bizlere de ümit kaynağı oluyor.Sayenizde şakakları kurtarmanın imkansız olmadığını görmüş olduk .
    Saf Spirolacton + Dermapen

Alıntı Hisoka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Masallah... merak ettigim bir sey var, neden bu kadar buyuk gelisim gordugun tedavinden agustos ayinda vazgecip gunde 1 avodart ve minoxil gibi daha basit bir tedaviye yoneldin? gelisim mi yavaslamisti ya da yan etki mi dicem ama o zaman oral olarak avodart hic almazsin herhalde, valla merak ettim.
    Eski tedavim uygulamasi zahmetli geliyordu biraz bana, deneme amacli basladim oral dutasteride korktugum gibi yan etki gormeyince bu sekilde devam ettim uygulamak kolay oldugundan dolayi.

Sayfa 10/11 İlkİlk ... 891011 SonSon