6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Rogaine Foam almak istiyenler için site

Banned

Rogaine Foam almak istiyenler için site

Merhabalar..
    Arkadaşlar bu siteden gönül rahatlığıyla Rogaine Foam alabilirsiniz.(yine de takılma ihtimali var ama yolluyan kişi türkiyedeki gümrük kurallarını biliyor ve orijinal kutusunda çıkartılmış halde gönderiliyor ve hediye olarak gönderiyor)ürün kesinlikle orijinal içiniz rahat olsun.Ben iki defa aldım hiç takılmadı. Burdan defalarca alanlar var kimsenin takıldığını duymadım.
    Karar yine de sizin.
    Rogaine Foam 4 Months - Shipped Discreetly

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ofsaçof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar..
    Arkadaşlar bu siteden gönül rahatlığıyla Rogaine Foam alabilirsiniz.(yine de takılma ihtimali var ama yolluyan kişi türkiyedeki gümrük kurallarını biliyor ve orijinal kutusunda çıkartılmış halde gönderiliyor ve hediye olarak gönderiyor)ürün kesinlikle orijinal içiniz rahat olsun.Ben iki defa aldım hiç takılmadı. Burdan defalarca alanlar var kimsenin takıldığını duymadım.
    Karar yine de sizin.
    Teşekkürler hocam paylaşım için,elimdeki kırklandlar bitsin,buradan sipariş vereyim,hepsi minox sonuçta ama en azından güven açısından içimiz rahat olur,şu dolar da biraz düşseydi bari 4-5 aya kadar.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi Eleanor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhabalar..
    Karar yine de sizin.
    Kaç günde geliyor
    Avodart 1tablet ( 4günde 1)
    Kırkland foam (düzensiz )

Banned
    normal standdart postayla geliyor.ptt getiriyor ayağınıza kadar.11 ile 14 gün arası sürüyor haftasonuna denk gelirse 14 gelmezse daha az.

SaçımınDoktoru Üyesi Eleanor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    normal standdart postayla geliyor.ptt getiriyor ayağınıza kadar.11 ile 14 gün arası sürüyor haftasonuna denk gelirse 14 gelmezse daha az.
    hocam ben s5 krem siparişi verdim bu siteden 2 hafta geçti nasıl takip ediceğimide bilmiyorum
    Avodart 1tablet ( 4günde 1)
    Kırkland foam (düzensiz )

Banned
    Alıntı Eleanor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam ben s5 krem siparişi verdim bu siteden 2 hafta geçti nasıl takip ediceğimide bilmiyorum
    PTT şimdi üyelik istiyor sanırım bunları kullanabilirsiniz.
    International Track and Trace. Trackitonline.
    HEPSİ BİR ARADA PAKET TAKİBİ