Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
35 sonuçtan 31 ile 35 arası

Konu: Erkek Epilasyon Forum

Yeni Üye
    Sporcu gıdası kullandım derken hocam ? Supplementler mi yoksa herhangi bir küre mi girdin ?

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Murphy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba bir sorum olacak tamamen bilgisizliğimden soruyorum. Bugün kemer üstü lazer epilasyona başladım aynı zamanda minoxil-dut kullanmanın yapılan epilasyon işlemine olumsuz bir etkisi olur mu ?
    Benim gözlemim vücut kılları üzerine ciddi bir etkisi yok minoksidilin ya da min-dut un,direkt temas olmadığı sürece.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Yeni Üye
    Arkadaslar minoxil kullanirkrn lazer epilasyon yaptirirsak sonuc alirmiyiz bazilari killanma yaptigini soluodacok merak ediyorum .yada minoxil kullanirken lazer yaptirmis olan var mi?

Ben Omuzlarıma ve üst kol bölgeme yaptırmıştım halada devam ediyor son 1 seansım kaldı.Nerene yaptırcağını bilmiyorum fakat minoxil sürülen yerde etkili kafanada epilasyon yaptırmayacağına göre ilişkisiz şeyler yaptırabilirsin.

Yeni Üye
    hocam haklisiniz bende ole dusunuyorum ama bazi kisiler killanma yapior diyo ondan merak ettim .

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234