15 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Vajinal kremler

Hybrid View

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evet ben kullanıyorum,,ESTRİOL VAJİNAL KREM kullanıyorum,,,daha çok şakaklara ve ön çizgiye kullanıyorum,,
    Hatta ilk kullanıdığımda yüzümede uygulamıştım,,Lakin fazla kullanınca cildi aşırı kurutuyor, pul pul oluypr cilt,,Ben şakaklar ve ön çizgiye azel+keto krem karışımıyla beraber dönüşümlü kullanıyorum,,,Bu aralar Miracle nin tavsiyesiyle şakaklar ve ön çizgiye sadece Günde 2 kere estriol vajinal Krem kullanıyorum,,,Bazen haftada 2-3 seferde gece yatmadan yüzüme uyguladığımda oluyor aşırıya kaçmamak kaydı ile yoksa fazla kurutuyor cildi..Çok fazla tüylendiriyor,,belkide Azel+keto kadar etkili hatta daha etkili olmazsa olmazım bnm,,,Ben 20 tl civarına almıştım Kremi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı payitaht Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet ben kullanıyorum,,ESTRİOL VAJİNAL KREM kullanıyorum,,,daha çok şakaklara ve ön çizgiye kullanıyorum,,
    Hatta ilk kullanıdığımda yüzümede uygulamıştım,,Lakin fazla kullanınca cildi aşırı kurutuyor, pul pul oluypr cilt,,Ben şakaklar ve ön çizgiye azel+keto krem karışımıyla beraber dönüşümlü kullanıyorum,,,Bu aralar Miracle nin tavsiyesiyle şakaklar ve ön çizgiye sadece Günde 2 kere estriol vajinal Krem kullanıyorum,,,Bazen haftada 2-3 seferde gece yatmadan yüzüme uyguladığımda oluyor aşırıya kaçmamak kaydı ile yoksa fazla kurutuyor cildi..Çok fazla tüylendiriyor,,belkide Azel+keto kadar etkili hatta daha etkili olmazsa olmazım bnm,,,Ben 20 tl civarına almıştım Kremi
    Hocam öncelikle tebrik ederim sizi. Farklı şeyleri denemekten çekinmediğiniz için.

O kremi şakaklara sürüyorum demişssiniz.

Etki/yan etkiler nelerdir?

Şakaklarda benim küçük tüyler var. Miracle losyon kullandığımdan beri tüycükler oldu şakaklarda.

Bu güzel bi gelişme tabi. Şimdi ise onları büyütüp güçlendirip saça dönüştürme zamanı

O kremi önerir misiniz? Şakaklardaki tüyleri güçlendirir mi?

Ve esas önemli soru? Bi yan etki felan gördünüz mü? Alerji vs gibi. Malum bide bu krem bayanlar için. Erkeklerin sürmesinde bi problem oldu mu?

Bi de ben sabahları okula gidiyorum. Saça sürüldükten sonra belli oluyor mu bişey sürüldüğü? Kalıntı bırakıyor mu? yoksa Miracle losyon gibi belli olmuyor mu?

Belki çok sordum ama yardımcı olursanız çok sevinirim.

Saygılar
    Konu Keloğlan35 tarafından (05.05.2015 Saat 14:56 ) değiştirilmiştir.

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Keloğlan35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam öncelikle tebrik ederim sizi. Farklı şeyleri denemekten çekinmediğiniz için.

O kremi şakaklara sürüyorum demişssiniz.

Etki/yan etkiler nelerdir?

Şakaklarda benim küçük tüyler var. Miracle losyon kullandığımdan beri tüycükler oldu şakaklarda.

Bu güzel bi gelişme tabi. Şimdi ise onları büyütüp güçlendirip saça dönüştürme zamanı

O kremi önerir misiniz? Şakaklardaki tüyleri güçlendirir mi?

Ve esas önemli soru? Bi yan etki felan gördünüz mü? Alerji vs gibi. Malum bide bu krem bayanlar için. Erkeklerin sürmesinde bi problem oldu mu?

Bi de ben sabahları okula gidiyorum. Saça sürüldükten sonra belli oluyor mu bişey sürüldüğü? Kalıntı bırakıyor mu? yoksa Miracle losyon gibi belli olmuyor mu?

Belki çok sordum ama yardımcı olursanız çok sevinirim.

Saygılar
    Dostum herhangi bir yanetki görmedim şükür,,azel ketoyla beraber dönüşümlü kullanıyorum,,fazla sürünce biraz fazla kurutuyor sanki,,Tüylenme iyice arttı,,artık gözüme çok batıyor tüylenme,,tüylerin bir kısmı adım adım bildiğin saça dönüşüyor,,tabi bunda aylarca kullandığım Miracle losyonun etkiside var,,,Şakaklardaki ilerleme çok hoşuma gidiyor,,Hatta saçın ön kısmında bir üçgen bölge vardır,,o bölge sanki daha gür duruyor daha güçlü ve siyah artık,,Sol çizgi tamamlanmak üzere,,sağ çizgi sol çizgiden biraz daha geri olsada oda geçen aylara göre ilerleme halinde,,,hem yoğun tüylenme,,hem mevcut saçların daha da kalınlaşması hemde tüy olan bazı bölgelerin teker teker saça dönüşmesi mevcut,,Her geçen ay dahada hızlı ileriye gidiyor saçların ön kısmı ve şakaklar çok umutluyum,,böyle giderse inşaalah en kötü 1-2 seneye ergenliğe dönecek gibi...Sanki kremlerle o yavaş ilerleme ivme kazandı gibi,,,ama yine dediğim gibi kremlerle bile en az 3-4 ay sonra çıkışlar yavaş yavaş başlıyor,,burda önmeli nokta disiplin ve sabır meselesi,,,Aaa 2 ay sürdüm hiçbişey olmadı sadece tüylenme oldu diyip pes edip bırakırsan işte o zaman kaybedersin,,Ayrıca kremi sürerkende saça bulaşan kısmı rahatsız etmediği gibi saçı daha dolgun ve jöle sürülmüş hissiyatı uyandırıyor ve saça güzel şekil verdiriyor dostumm
    Bakalım inşaallah olumlu gelişme böyle sürekli devam eder...!!!