Sayfa 2/2 İlkİlk 12
15 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Vajinal kremler

Üye heavy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Alıntı heavy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim evde de hanımın hamilelik öncesi kullandığı Crinone Jel var kutularca.. Şu an kullanılmıyor. Progesteron içeren bu jeli de kullansam aynı mantıkla doğru olur mu?
    Progesteron ve DHT arasındaki bağı Google'dan aratınca 3. başlıkta bizim siteden çıkıyor

Geneli yabancı kaynaklı baya ilginç bilgiler var. Progesteron'un Östrojen'in neden olduğu olumsuz etkileri yok ettiğinden bahsedilmiş. Ayrıca erkeklerde bluğ çağına kadar yeterli salgılandığından DHT baskıladığı, yıllar içinde düştüğünden kelliğe yol açtığı söylenmiş. Hatta 40 yaş üstü erkeklere (ben de dahilim) günlük belirli bir mikktar progesteron içeren hap kullanımı önerilmiş. Ancak kanser riskinden de bahsedilmiş.. Kullanmadan önce derinlemesine araştırmak gerek sanırım...
    Tedavim
    1. Saç Ekimi (Eylül 2014'te yaklaşık 3500 greft)
    2. Akşamları Xpecia tablet + coraspin (2 günde bir)
    3. Sabahları HP biotin 10mg+(Krill yağı+Solgar male multiple değişmeli)
    4. Dermaroller (0,5 mm-Mart 2015-1,0 mm Mayıs ortası itibariyle haftada 2 kez)
    5. Konazol şampuan (Haftada 2)
    6. Minoxil + Dut losyon (1 Nisan 2015 itibariyle)
    7. Miracle losyon (Yarım şişe Elseve Arginine içine bir kutu diane 35, bir kutu aldacton, bir dekort - Mart ortası 2015 itibariyle)

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Progesteron ve DHT arasındaki bağı Google'dan aratınca 3. başlıkta bizim siteden çıkıyor

Geneli yabancı kaynaklı baya ilginç bilgiler var. Progesteron'un Östrojen'in neden olduğu olumsuz etkileri yok ettiğinden bahsedilmiş. Ayrıca erkeklerde bluğ çağına kadar yeterli salgılandığından DHT baskıladığı, yıllar içinde düştüğünden kelliğe yol açtığı söylenmiş. Hatta 40 yaş üstü erkeklere (ben de dahilim) günlük belirli bir mikktar progesteron içeren hap kullanımı önerilmiş. Ancak kanser riskinden de bahsedilmiş.. Kullanmadan önce derinlemesine araştırmak gerek sanırım...
    İçeren bitkiler kullanılabilir hocam,sentetik hap kullanmanın riski düşünüldüğünde,şu bitkiler progesteron içeren bitkiler:Aslan pençesi,civan perçemi,hayıt tohumu ,adaçayı, sarı sabır.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Bu kremlere devam eden var mı? Sonuçlarını bize aktarabilirler mi?

Bunu Miracle losyon konumda dile getirmiştim ancak daha sonra yanlış işler yapılır diye bir daha da tekrar etmedim sizin bir daha yazmanız enteresan oldu zaten hormon imbalance ve bunun sebep olduğu deri dokusu, büyüme sorunları sorunumuz tabi kazakcemil üstadın temkinli duruşuna da katılıyorum.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

vajinal kremde son durum nedir devam ediyormusun?

Sayfa 2/2 İlkİlk 12