Sayfa 1/5 123 ... SonSon
48 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Miracle losyon başta dökme yapıp sonra iyi sonuç verenler

Miracle losyon başta dökme yapıp sonra iyi sonuç verenler

Sevgili arkadaşlar bazı üyelerimize yardımcu olmak için bu başlığı açtım. Bazı kullanıcılarda ilk haftalarda dökülme artışı olabiliyor ve stres yaşıyorlar bu dökülmenin kimde olup olmadığı ve seyrin nasıl devam ettiği bu arkadaşlar için devam edip etmemesi ya da motivasyonları için çok önemli. Şimdi miracle losyon tecrübesi olan tüm arkadaşlar yazabilir mi ? Başta dökülme yaşayıp sonra çok daha iyi duruma gelen gelmeyen ya da hiç dökülme yaşamayanlar lütfen tecrübelerini atarsın.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör
    Ben uzun süredir kullaniyorum.Miracle losyon baslarda dokebiliyor.Önemli olan sabir.Dokulenlere uzulurseniz daha cok dokersiniz.Tedavilerde alternatifler cogaldi karamsarligin anlami yok.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

Ben 3 ay kullandım saçımın çoğu gitti.Mecbur bırakmaz zorunda kaldım.

SaçımınDoktoru Üyesi
    ben 1 aydır kullanıyorum.
    2. haftadan sonra dökülme de azalma oldu
    yoğun bir dökülme dönemindeydim. günlük 200- 250 sac dökülüyordu
    su anda 80-100 tel civarında dökülüyor günlük
    sac çıkısı henüz göremedim

SaçımınDoktoru Üyesi
    40 gün oldu.

Dökülmede artış/azalış yok tedavi başlangıcına göre.

Ama Miracle Losyon kullandığımdan beri dökülen saçlar küçük küçük.

Yani saçım 3 cm ise dökülenler 1cm saçlar.

2 kutu aldactone ile yapıyorum losyonu. Acaba saçı sertleştirdiği için kırılmalar mı oluyor yoksa başlangıçta döngüde zayıf saçlar mı önceden dökülüp yerine yenisi gelecek bilmiyorum.

Ama olumlu olarak da 1 ayda bile şakaklarda küçük küçük siyah tüyler gözüküyor. Bu da etki ettiğinin bir işareti.

Etkiler bu şekilde olduğu müddetçe devam edeceğim.

Herkese tedavide başarılar Bol şanslar

Benim dökülme yapmadı başta. Aksine bi haftada kesti dökülmeyi. Devam ettikçe Miracle losyon etkisini artırarak devam ediyor. Bu losyon olmasaydı iyice açılmış olacaktı saçlarım. En azından saçlarımi koruyor. Yenileri de çıkıyor. Umarim köklü bir çözüm birgün çıkar. Kök hücre çözümü olsaydı keşke...

SaçımınDoktoru Üyesi
    Dökülme uzun süre devam etti bende . Taa ki Son 1 .5 aya kadar .
    Ama bu arada hiç bırakmadım tedaviyi.hergün düzenli kullandım. Yılmadım. Güvendim. İnandım.
    Şuan saç dökülmem günde 50 teli geçmiyor.çok çok şükür. Yeni başlayanlara tek sözüm sabır sabır.
    Sonunda başaracaksınız.
    Ben 5 yılı aşkın süredir uğraşıyorum.binlerce kere şükür .
    Binlerce teşekkür (başta miracle hocaya) burdaki tüm üyelere ve desteğini esirgemeyen herkese.

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Salı günü bende başlayacağım bu losyona. Minoxidil(11 Dutasterid'li) + Miracle(Standart) + Saw palmetto + Biotin

Evet dostlar korkmayın yılmayın ne iyi oldu bu konu esnek tedavi yanıtlarına dair. Sadece allerjik olarak kötü etkilenebilecek olanları bunun dışında tutuyorum buna karşı da kızarma yanma vb belirtileri takip etsin ilk kez kullananlar.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

hocam ilacı kullanalı 1 ay oldu sayılır ilk 3 hafta aşırı döktü ve son 1 hafta içerisinde dökülme kesildi ayrıca beyaz beyaz tüylenmeler ve bazı saç tellerinde hafif olarak kalınlaşma görüyorum. fakat şu 1 ay içerisinde gözlemlediğim yan etkiler var cinsel istekte biraz artış alın ve sırt bölgesinde iltihaplı sivilceler halsizlik baş dönmesi depresyon umutsuzluk böyle acayip bi duygu hocam unutkanlıkta oldu sanki ilaçtanmıdır bilemiyorum başkada birşey kullandığım yok :S

100ml elseve içine 2 kutu aldactone 1 kutu diane atıp kullanıyorum dozu azaltsammı sizce hocam ne yapsam ?
    Konu frenzy59 tarafından (02.05.2015 Saat 22:23 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 1/5 123 ... SonSon