Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon
48 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Miracle losyon başta dökme yapıp sonra iyi sonuç verenler

SaçımınDoktoru Üyesi
    bir de şöyle bir konuyu irdeleyebilirz:
    miracle losyon kullanıp dökülmede azalma olmayanlar ya da miracle kullanıp gerilemeye devam edenler.
    bu durumu yasayan kişiler varsa yorumlarını alıp bu kişilerde neden işe yaramadığı(veya yaramadığını düşündüğümüz) konusunda fikir yürütebiliriz

Ben 1 yılı geckın suredır minox kullanıyordum sonra 6 ay boyunca miracle losyonu kullandım ve minoxiki bırakmostım uc aydır kullanmıyorum ve miracle sayesinde hiç bir goturusu olmadı bende minoxu bıraktıgım halde yanlız sn bir ayı geckindir hiç bir tedavi uygulamadım kullandıgım sampuan dahil dikkat etmedim hatta o an elime hangı sampuan gectıyse onu kullandım ve seyrelmeler artı yaglanma basladı mirwcle losyon bayada ısıme yaramıstı halbukı savlar sıklasmıstı. Bir haftadır tekrar sadece miracle losyona basladım yaglanmauı anında kesti dokulme biraz azaldı ama devam ediyor oda biticektir eminim su an tek sıkıntı sürekli losyonun tıkanmadı artık şişe kalmadı koycak

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı emirumeyir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben 1 yılı geckın suredır minox kullanıyordum sonra 6 ay boyunca miracle losyonu kullandım ve minoxiki bırakmostım uc aydır kullanmıyorum ve miracle sayesinde hiç bir goturusu olmadı bende minoxu bıraktıgım halde yanlız sn bir ayı geckindir hiç bir tedavi uygulamadım kullandıgım sampuan dahil dikkat etmedim hatta o an elime hangı sampuan gectıyse onu kullandım ve seyrelmeler artı yaglanma basladı mirwcle losyon bayada ısıme yaramıstı halbukı savlar sıklasmıstı. Bir haftadır tekrar sadece miracle losyona basladım yaglanmauı anında kesti dokulme biraz azaldı ama devam ediyor oda biticektir eminim su an tek sıkıntı sürekli losyonun tıkanmadı artık şişe kalmadı koycak
    kardeşim şırınga ile 2 ml çek sür kafaya bu kadar basit şişe ile uğraşmayın boşuna.

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Arkadaşlar,

Minoxidil ilk zamanlarda şok dökülme yapar, biliyorsunuz kullananlar...

Ama şimdi Minoxil kullanımda bir ayı doldurmama rağmen, o korktuğum şok dökülme henüz olmadı.
    Miracle dökülmeyi önlüyor mu, yoksa bu fırtına öncesi sessizlik mi ?

Minoxidil 4, 6 hafta sonra şok dökülme yapardı, yoksa yanlış mı hatırlıyorum

Yeni Üye
    arkadaşlar bende yeni başladım miracle losyona 1 ay kadar oldu saçımın ön bölgesi baya bi seyrekleşti dökülmemde losyonu sürerken 10-15 tel arası günlük dökülmem 500-60 tel .1 senedir minozil kullanıyorum sadece akşamları miracle losyonu dermaroller ve tedavilerime katarol krem ve azalderm krem ekledim sormak istediğim saçımın ön bölgesinde oluşan seyreklik çok canımı sıkmaya başladı miracle losyonu kullanmaya devam etmeliyim yoksa önerebileceğiniz başka tedavi varmı.birde saçlarım son zamanlarda çok cansız ve mat duruyo saç koyulaştırmak için tavsiye edebeileceğiniz herhangi bir ürün varmi şimdiden teşekkürler...

miracle losyonu kullanalı 1 hafta oluyor günde 1 kere akşamları sürüyorum,yalnız çok çabuk kuruyo sürdükten 5-10 dk sonra kuruyor normalmı birde 2 sene önce ön tarafa ekim olmuştu oralarada sürmenin bi zararı olurmu.

En basta miracleyi 20 gun kullandm ve daha sonra yanina eklemeleri yaptm. Ilk kullanir kullanmaz dokulmeyi buyuk.oranda kesti. Banyo ve sonrasi 40 tel losyonu uygularken 20 tel gun icinde 20 tel dokuluyor. Bu orani gercekten oturup saydim. Yani eksigi vardr fazlasi yoktr. Baslamadan once sadece sacimi kurularken havluda kalan 100 teldi. Miktara cok takiliyorm ben. Bu yuzden sayiyorm yani takintili bi yapim var. Miraclenin tek kötü yani sabah saca uyguladktan sonra saclarn birbirine yapisip daha kotu gorunmesi bu yüzden sadece evde kaldigm gunler sabah aksam uyguluyorum diger gunler sadece aksamlari.
    Miracle losyon sabah aksam ( 100 ml elseve 2 Aldacton, diane35, allerset hap)

Finasterid 1mg aksam

Yarım ketoral, çeyrek azelderm, biraz ancenelys krem, 3 adet dutas, biraz allerset damla iyice karistirip sabah aksam sakaklara

HP biotin 5mg her akşam

Dermoroller (haftada 2)

Sebamed ve revigen şampuan her ay biri her gün yıkıyorum

Kil maskesi 15 günde 1

Yiyebildiğim kadar kabakçekirdeği, icebildigim kadar yesilcay

Yeni Üye
    Alıntı yldrm058 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En basta miracleyi 20 gun kullandm ve daha sonra yanina eklemeleri yaptm. Ilk kullanir kullanmaz dokulmeyi buyuk.oranda kesti. Banyo ve sonrasi 40 tel losyonu uygularken 20 tel gun icinde 20 tel dokuluyor. Bu orani gercekten oturup saydim. Yani eksigi vardr fazlasi yoktr. Baslamadan once sadece sacimi kurularken havluda kalan 100 teldi. Miktara cok takiliyorm ben. Bu yuzden sayiyorm yani takintili bi yapim var. Miraclenin tek kötü yani sabah saca uyguladktan sonra saclarn birbirine yapisip daha kotu gorunmesi bu yüzden sadece evde kaldigm gunler sabah aksam uyguluyorum diger gunler sadece aksamlari.
    benim de 40-50tel gibi dökülme sizce telaşlanmalımıyım yoksa farklı bir tedaviye mi geçmeliyim.bu arada dut orala da başladım hafta da 3 tane

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ulan arkadaş nasil sayiyorsunuz saclari nasil bir takintidasiniz hayret.

Alıntı chris murphy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ulan arkadaş nasil sayiyorsunuz saclari nasil bir takintidasiniz hayret.
    Sende sacina takinti yaptigin icin bu sitede degil misin sanki. Takip etmessen nasil anlican tedavinin durumunu. Iyiye mi gidiyor kotuye mi.
    Miracle losyon sabah aksam ( 100 ml elseve 2 Aldacton, diane35, allerset hap)

Finasterid 1mg aksam

Yarım ketoral, çeyrek azelderm, biraz ancenelys krem, 3 adet dutas, biraz allerset damla iyice karistirip sabah aksam sakaklara

HP biotin 5mg her akşam

Dermoroller (haftada 2)

Sebamed ve revigen şampuan her ay biri her gün yıkıyorum

Kil maskesi 15 günde 1

Yiyebildiğim kadar kabakçekirdeği, icebildigim kadar yesilcay

Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon