Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345
48 sonuçtan 41 ile 48 arası

Konu: Miracle losyon başta dökme yapıp sonra iyi sonuç verenler

Yeni Üye
    Alıntı sennedersen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    beyaz uclular kalici dokulme habercisi olanlardir.Uclari olmayanlar sac kokunden ayrilan ve alttan gelen sacin iterek dokulen olu cansiz saclar
    tamam çok teşekkür ederim..

Bende yaklasik 1 aydir miracle losyon kullaniyorum.Bundan 1 yil once min dut tedavisine basladim. Ancak egzamayi tetiklemesinden dolayi saclarim kabuklandi tepe bolgemi adeta dokundugumda hic hissedemiyordum.Belki cok faydali olcak.bir tedaviydi min dut ama egzama illeti yuzunden saclarim 1 senede cok seyreldi.Bunun uzerine miracle losyona gecen ay basladim. Birinci haftadan itibaren yaglanmayi kesti.ikinci hafta sac derim kendine geldi diyebilirim.Simdi aradan 1 ay gecti onlerde ufak sac cikislari var gibi ama agir bir egzamadan sonra saclarim yeni yeni kendine geliyo ben cok umitliyim gelismeleri size ay ay bildircem bakalim

SaçımınDoktoru Üyesi dht58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaslar ben 1 haftadir miracle losyon kullaniyorum ve arasira testis agrisi oluyor, cok bitkin halsiz hissediyorum ve dengesizlestim yururken biri itelermis gibi oluyorum.Testis agrisini anladimda yasadigim diger etkileri yasayanlar oldu mu miraclenin bu tur yan etkileri var mi ??

Yeni Üye
    https://www.youtube.com/watch?v=J1f9DZ6Gyr8 bu video hakkında açıklama yapacak yetkili bir kişi var mı ?

Kimse yan etki gormemis galiba miracle losyondan..

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı dht58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar ben 1 haftadir miracle losyon kullaniyorum ve arasira testis agrisi oluyor, cok bitkin halsiz hissediyorum ve dengesizlestim yururken biri itelermis gibi oluyorum.Testis agrisini anladimda yasadigim diger etkileri yasayanlar oldu mu miraclenin bu tur yan etkileri var mi ??
    Hocam yanetki bünyeden bünyeye değişiyor görmeniz de doğal ve görenler de var forumda. Zer0 arkadaş gördü yada diğer ismini saymadıklarım. Kendimden örnek verirsem ilk 3 gün başağrısı felan yaptı sonra kokusuna felan da alıştım bişey olmadı.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı dht58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam bende de bugün kasık ağrısı yaptı sanırım ya

Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam yanetki bünyeden bünyeye değişiyor görmeniz de doğal ve görenler de var forumda. Zer0 arkadaş gördü yada diğer ismini saymadıklarım. Kendimden örnek verirsem ilk 3 gün başağrısı felan yaptı sonra kokusuna felan da alıştım bişey olmadı.
    Cevap icin tesekkurler hocam dediginiz gibi bunye meselesi.Kimileri kutu kutu aldacton atiyor banamisin demiyor bende 1 kutu ile iptal oldum.Kaldi ki sadece aksamlari uyguluyordum 1 ml kadar ama resmen tribe soktu beni.Dokulmeyi durduralim derken psikolojiyi bozucaz.En iyisi şansi fazla zorlamamak

Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345