Sayfa 3/3 İlkİlk 123
27 sonuçtan 21 ile 27 arası

Konu: minoxil sakal cikarir mi

Alıntı interlove Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben çıkacak tedavilerle ilgili yapdım bu yorumu herkesin kendi planlaması tabikide benim görüşüm şu saatden sonra herkesin 2018-2019 yılını beklemesidir. Tabikide nw6-7lere birşey diyemiyorum kendi kararları sonuçda çünkü Histogen-follica-repricel-brotzu-samumed vs nw6-7lerde kombine kullanılırsa ne duruma getirir görmeden bilemeyiz.
    çok duyuyorum bu tür şeyleri her yıl bir sonrakı yıllara sarkıtıyorlar

http://www.cilthekimi.com/sorusor/sh...ad.php?t=17713
    bu konuya bak ne zaman açılmış inan güvenemiyor insan

belkide haklısın 1-2 sene beklersem daha iyide olabilir
    şubatta askerliği düşünüyorum
    belki askerliği yedek subay yaparsak dönene kadar belki de dediğin
    olur gerekli birikimide orda sağlamış olabilirim

Alıntı achilles Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok duyuyorum bu tür şeyleri her yıl bir sonrakı yıllara sarkıtıyorlar

http://www.cilthekimi.com/sorusor/sh...ad.php?t=17713
    bu konuya bak ne zaman açılmış inan güvenemiyor insan

belkide haklısın 1-2 sene beklersem daha iyide olabilir
    şubatta askerliği düşünüyorum
    belki askerliği yedek subay yaparsak dönene kadar belki de dediğin
    olur gerekli birikimide orda sağlamış olabilirim
    Yaşınız kaç bilmiyorum ama kısa dönem falan dediğinize göre en az 25dir. diye düşünüyorum. İnan İnsanın en güzel yıllarını bu sorunla geçirmesi çok zoruma gidiyor. Benim açıklığım genel bi seyreklik saç telim ince yani ektirsemde istediğim sonucu alamam diye düşünüyorum. Zaten türkiyedeki en iyi diye konumlanan ekimcilerde finas şartı koyuyor. İyide zaten problemim genetik ölene kadar finas kullanıp hormonlarla oynayamam. Şimdilik bekliyoruz bakalım. Maddi durumun ne durumda bilmiyorum eğer elin bolsa yurtdışı yapmanı öneririm bht için yok bütçe kısıtlı dersen buradaki en iyiyi bulmaya bak tek kurşunun var çünkü yanlış anlama ama kasık bölgesindeki kıllarda genelde sert ve çoklu greft olur onuda düşünmeni öneririm.

Yeni Üye
    Arkadaşlar herkeze merhaba

Ben minoxil 2 aydır kullanıyorum birkeresinde sakala sürüyim dedim sakalla ilgili fazla sıkıntım yok birazcık sıklık arttı fakat sakala sürcekseniz sakal olmadan temiz sakal bölgesine sürün öyle bir fayda alırsınız birde çok fazla dağıtmayın yanaklarda kıl cıkabiliyor az kullanırsanız daha iyi olur

Yeni Üye
    Minoxille sakal çıkarmış biri olarak yaşadıklarımı anlatayım

Şuanda 28 yaşındayım,23 yaşındayken sakallarımın geciktiğini farkettim yanaklar sıfır çenede birkaç tüy vardı sadece
    Minoxil sürmeye karar vermiştim daha önce jilet ve sarımsak denedim yanan yüzümden başka faydasını görmedim.
    sabah akşam minoxil sürdüm doz arttınca yanakta kepeklenme yapıyordu birkaçgün ara vererek devam ettim
    2 kutu sonunda bazı bölgelerde cıkmaya başladıgını gördüm
    1seneye yakın kimi zaman 1 ay ara vererek düzensiz olarak devam ettim yanaklarım iyice doldu.çok ufak bir yerde seyreklik vardı zamanla oda gitti.
    suanda yoğun kirli sakal bırakıyorum.
    Kesinlikle sakal çıkartıyor. bırakınca dökülmede yapmıyor.
    sıkılmadan devam edin sakal çıkmaya başlayacaktır.

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Phymont Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Minoxille sakal çıkarmış biri olarak yaşadıklarımı anlatayım

Şuanda 28 yaşındayım,23 yaşındayken sakallarımın geciktiğini farkettim yanaklar sıfır çenede birkaç tüy vardı sadece
    Minoxil sürmeye karar vermiştim daha önce jilet ve sarımsak denedim yanan yüzümden başka faydasını görmedim.
    sabah akşam minoxil sürdüm doz arttınca yanakta kepeklenme yapıyordu birkaçgün ara vererek devam ettim
    2 kutu sonunda bazı bölgelerde cıkmaya başladıgını gördüm
    1seneye yakın kimi zaman 1 ay ara vererek düzensiz olarak devam ettim yanaklarım iyice doldu.çok ufak bir yerde seyreklik vardı zamanla oda gitti.
    suanda yoğun kirli sakal bırakıyorum.
    Kesinlikle sakal çıkartıyor. bırakınca dökülmede yapmıyor.
    sıkılmadan devam edin sakal çıkmaya başlayacaktır.
    5 yıl önce çıkan sakal hala duruyor diyorsunuz yani öyle mi? Peki ailenizde baba filan durumu nasıl sakal için? Eğer dediğiniz gibi bırakınca dökülmediyse saç için farklı bir durum ortaya çıkıyor.

Yeni Üye
    Alıntı muros Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    5 yıl önce çıkan sakal hala duruyor diyorsunuz yani öyle mi? Peki ailenizde baba filan durumu nasıl sakal için? Eğer dediğiniz gibi bırakınca dökülmediyse saç için farklı bir durum ortaya çıkıyor.
    Seyrek sık olmayan sakal var babamda açıkçası hiç sakal bıraktıgınıda görmedim.
    Sakal oluşumunu anında tetiklediğini düşünüyorum.Çünkü yanaklara sürdüğümde gün boyu ara ara kaşınma başlıyor ve kan akışı hızlandığı için hafif kızarma oluşuyor.
    Dökülme hiç yaşamadım ilk etapta renksiz tüylenme yapıyor.Zamanla kalınlaşıp siyah renge dönüşüyor.
    Bölgesel olarakta işe yaradığını gördüm. çene yanak arsı boşluk varsa o bölgeye uygulayarak o bölge zamanla kapanıyor.
    Mesela çene altı boyun kısmına hiç sürmedim. Faüller yanaklar ve çenede sakal var ama çene altı boyunda hiç yok.

Sabah akşam düzenli sprey önermiyorum.Yüzde minoxilin etkisi saça göre daha büyük.
    Sadece akşam yada sabah akşam sürüp bir süre ara vermek -kalp atışının hızlanması,kepeklenme- gibi yan etkileri azaltıyor.

Hocam saygilar 5 yıl kullandiniz mi yoksa nezaman biraktiniz.dökülme problemi kafami karistiriyor bi bilgilendirsen iyi olur

Sayfa 3/3 İlkİlk 123