Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Miracle Losyon **

SaçımınDoktoru Üyesi Eleanor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Miracle Losyon **

Arkadaşlar miracle losyonu şu şekilde değiştirmeyi planlıyorum.
    *alkol %40(önce bunun içerisinde dieane çözelti yapıcam)
    *ppg %20
    *s5 %5krem(kafein içeriyor) %20
    *b12 ampul %10
    *diane 35(alkolde çözülmüş halde)
    *salisilik asit(3 çay kaşığı) Sonuçları paylaşıcam
    Avodart 1tablet ( 4günde 1)
    Kırkland foam (düzensiz )

Alıntı Eleanor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    *ppg %20
    *b12 ampul %10
    %20 (%5) spiro krem az gelmeyecek mi? Sonuçta toplam karışım içinde %0,8 spiro olmuş oluyor.

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Eleanor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    *ppg %20
    *b12 ampul %10
    Abi alkol oranını düşürün ya,,son losyonumda elimin ayarı kaçtı yanlışlıkla alkol oranını %50 yaptım,,,saçları çok yıprattı, ellerim her sürdüğümde kurumaktan kabuk bağladı,,ellerim çatladı resmen,,,bende üzerine elseve ekleyerek alkol oranını düşürdüm,,,Saf alkol oranını çok aşırı arttırmayın,,,Gerçi ben PPG falanda eklemedim..Bir dahakine 30 ml saf alkolde 4 gram spiro ve 1 kutu diane ile 2 adet androcur ekleyerk çözelti hazırlayıp üzerine 120 ml elseve atıcam,,Saf alkol yerinede ppg de içeren Anl arkadaşın bulduğu BABUSOL losyon kullanıcam,,,

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı payitaht Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi alkol oranını düşürün ya,,son losyonumda elimin ayarı kaçtı yanlışlıkla alkol oranını %50 yaptım,,,saçları çok yıprattı, ellerim her sürdüğümde kurumaktan kabuk bağladı,,ellerim çatladı resmen,,,bende üzerine elseve ekleyerek alkol oranını düşürdüm,,,Saf alkol oranını çok aşırı arttırmayın,,,Gerçi ben PPG falanda eklemedim..Bir dahakine 30 ml saf alkolde 4 gram spiro ve 1 kutu diane ile 2 adet androcur ekleyerk çözelti hazırlayıp üzerine 120 ml elseve atıcam,,Saf alkol yerinede ppg de içeren Anl arkadaşın bulduğu BABUSOL losyon kullanıcam,,,
    peki'sadce bu bebusol a etkenleri atip kullansak olur mu?

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cevo34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    peki'sadce bu bebusol a etkenleri atip kullansak olur mu?
    Walla dostum içindeki ppg oranı alkolun sertliğini düşürür ama yinede denemeden bilemeyiz,,En son ANL kardeşmiz aldı bu losyonu ve garnier ile birlikte kullanıyor,,O bile sade bu losyonu kullanmadı,,%70 alkol var bu losyondada,,,Ben losyonumun 5'te 1'ini bu losyonla,kalan 5'te 4'ünüde, Elseve ile yapıcam,,,Elseve dende şaşmam arkadaş,,,O kadar losyon mosyon denedik,,en ideali hem saçları dolgun gösterip şekil verdiren ve canlı gösteren elseve oldu,,Günlük kullanıma çok uygun,,,Ben sadece toz spiro ve diane hapları çözmek için 30 ml yeter herhhalde,,,haplarımı çözecek miktar BABUSOL kıullanıp,,fazlasını kullanmam,,kalanını 150 ml e tamamlayacvak şekilde ELSEVE ekleyeceğim,,,
    Ha eğer bu losyonda PPG falanda var,,alkol gibi yıpratmaz saçı diyorsan deneme amaçlı kendine BABUSOL losyonu kullanarak 20 ml lik bir losyon yap mesela,, 20 ml babusol losyona max 0,5-1 gram arası spiro,+ 4 adet diane hap at ve dene,,baktın çok yıpratıyo ve kurutuyo saçı üzerine elseve ekleyerek seyreltirsin losyonu ve ilave ilaçlarını katarsın...!!!

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Alkol saçları kurutur/matlaştırır.

SaçımınDoktoru Üyesi Eleanor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Anarchy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    %20 (%5) spiro krem az gelmeyecek mi? Sonuçta toplam karışım içinde %0,8 spiro olmuş oluyor.
    bu kullanım oranına göre değişir kardeş hatta spiroyu sek de kullanabilirim ama bu oran yeterli benim oranım için
    Konu Eleanor tarafından (30.04.2015 Saat 00:49 ) değiştirilmiştir.
    Avodart 1tablet ( 4günde 1)
    Kırkland foam (düzensiz )

Yeni Üye
    merhaba arkadaslar,,,,ben miricle losyonun haftalik yapmak isitiyorum oranlar nasil ayirmaliyim ?

SaçımınDoktoru Üyesi pipsqueak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alkol saçları yıpratır, matlaştırırı tamam bunları bende gözlemledim. Alkol saçları döker mi peki? Benim sorum bu olsun sizlere.

SaçımınDoktoru Üyesi
    pipsqueak hocam sen tedavinde bazi etkenleri cikar bence minox ta elsevede tonikte alkol var kafa derisini yorar bence yada az kullan.o kadar cok etken kullaniyorsunki kafa derin hava alsin dinlensin biraz haftada bir gun ara ver en azindan hem losyonlara olan duyarliligi artirmis olursun.
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Sayfa 1/2 12 SonSon