Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
33 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: miracle hocam cok acil bakın salisilik asit hakkında

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aşırıya kaçmadan kullan payitaht az önce agredif dökülmelerde çok etkili olabiliyor diye yazmıştım güzel haberlerini hep bekliyorum.
    Çok haklısınız hocam etkisi cok büyük şimdi miracle losyona 1 yarım çay kaşığı atıp kullanıyorum dökülmeyi hemen kesiyor sanki hafif bir baş dönmesi oluyor ama olsun okadar da

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı 55lustriker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim forumun her sayfasını okuyamıyorum gündüz okulda gece işte olduğum için.Nedir bu salisik asit olayı? Nedir faydası ya da faydalı mı.Nereden temin ediyorsunuz nereye katıp nasıl kullanıyorsunuz?
    Çok soru sordum kusura bakma kardeşim ama hakkınız helal edin lütfen vaktim çok dar
    100 ml elseve 3-4 çay kaşığı salisik(toz halde) atarak saçlara MİRACLE losyondan sonra hem nemlendirme hemde etkenden yararlanma amaçlı kullanıyoruz,,

SaçımınDoktoru Üyesi
    bazi sorulara cevap alinmiyor atlaniyor forumun gelismesi icin mod sayisi artirilmali..

SaçımınDoktoru Üyesi
    salsilik asit nerden temin edilir.. sorusu atlanıyor bende merak ediyorum...

Salisilik asit temin

[QUOTE=salt;28955]salsilik asit nerden temin edilir.. sorusu atlanıyor bende merak ediyorum...[/QUO

Sanal Pazar sitesinde var.

SaçımınDoktoru Üyesi
    peki %si ne olacak, aslında link verseniz daha iyi olur...

Alıntı salt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    salsilik asit nerden temin edilir.. sorusu atlanıyor bende merak ediyorum...
    Ben eczaneden aldırttım,,Çalıştıkları ilaç deposundan getirtiyorlar,,Fiyatıda uygun,,Yarım kilosunu yanlış hatırlamıyosam 28 tl civarına almıştım toz halde orjinal kutusunda,,,

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı payitaht Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben eczaneden aldırttım,,Çalıştıkları ilaç deposundan getirtiyorlar,,Fiyatıda uygun,,Yarım kilosunu yanlış hatırlamıyosam 28 tl civarına almıştım toz halde orjinal kutusunda,,,
    doa kimyada da var bilseydm dokulmeye iyi geliyor o nu da alip katardm mirac losyona eger etkilesim olmazsa tabi suan mirac losyonumda saf spiro diane 35 azelik asit ve lumigan var bir de'bu salistik asit katsam etkilesim olur mu?ben salistik'asiti deriyi soyan pleening ozellikli asit dye biliyordum

Alıntı cevo34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    doa kimyada da var bilseydm dokulmeye iyi geliyor o nu da alip katardm mirac losyona eger etkilesim olmazsa tabi suan mirac losyonumda saf spiro diane 35 azelik asit ve lumigan var bir de'bu salistik asit katsam etkilesim olur mu?ben salistik'asiti deriyi soyan pleening ozellikli asit dye biliyordum
    Walla Dostum Miracle losyonun jenerik halinin bozulmasından yana değilim,,Bence ayrı kıullan,,,Merak etme onuda yaptım,,Miracle losyona 2 önceki losyonumda salisik asit + retinoik asit kattım,,İğrenç ötesi bir koku çıktı ortaya,,böyle çürümüş leş meyve kokusu gibi birşey,,o losyonu tam bitirmeden direk attım çöpe ve bana ders oldu,,,Bir daha Miracle losyonun jenerik haliyle oynamaya tövbe ettim,,,
    Benim Miracle losyonum 30 ml alkol+120 ml elseve + 3 veya 4 gram toz spiro+1 kutu diane 35 + 2 tablet androcur olacak bundan sonra,,Daha fazlasına gerek yok,,,jenerik hali en iyisi,,,Salisik asiti ayrı bir elsevein içinde hemde nemlendirme amaçlı kullanıyorum ben,,sanada böyle tavsiye ederimm,,Miracle losyonun çorbaya döndükçe bozulup verimi düşüyor,,

SaçımınDoktoru Üyesi
    beyler 5gr salisilik asit aldim 100ml elseve e hepsini atayim mi. Bu da hemen bozulmuyordur heralde birkac ay kullanmak istiyorum zaten zor buldum salisilik asiti

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon