Sayfa 1/4 123 ... SonSon
32 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Agresif dökülmem yardım edin

Yeni Üye

Agresif dökülmem yardım edin

Öncelikle uzun bir minox geçmişim var 3 yıllık gibi gerileme dönemlerinde ara verip tekrar kullandım min+dut kullandım 3 ayımda dökülme devam etti bıraktım miracle tek başına kullandım oda 3 ayın sonlarına doğru dökülme ve seyrelmeler artınca bıraktım ve 2 buçuk ay ara verdiğim minoxile geri başladı 1 ay bitti ve şok dökülme yaşadım 2 ayımdayım ve dökülme sanki yavaşladı gibime geldi ama bu ilaçlarla neden sonuç alamadım yardım edin agresif bi dökülmem var yardımlarınızı bekliyorum lütfen nasıl bi tedaviyle devam etmeliyim yan etki görmedim herhangi bi ilaçtan bünye sağlam gibi

Yeni Üye

Yeni Üye
    [IMG][/IMG]

Yeni Üye

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    bir doktora git DUPA ve REDROGARDE alopecia mı senınkı ogren sonra ona gore tedavı basla sabır dılerım...

Yeni Üye
    kardeşim dupa ve redrogarde alopecia nedir acaba açıklayabilirmisin rica etsem

dostum minoxili unut ve kullanma artık etkisini yitirmiş sende.. miracle losyonu tek kullandım demişsin Diane 35 + aldactone atmadınmı içine ?

Yeni Üye
    yani sadece miracle aldacton 2 kutu 1 kutu diane 1 kutuda dekort olmak üzere yapıp kullandım

miracle losyonu bırakma derim ayrıca cok etkili bi yöntem olan yakı otunu tavsiye ederim dökülmeyi kesiyor 1 hafta içinde.

http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...irgan-otu.html

Yeni Üye
    tavsiyeni deniceğim kardeşim en yakın zamanda bide miracle incivible hocalarımız bi öneride bulunmasını çok istiyorum aslında

Sayfa 1/4 123 ... SonSon