Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
33 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Bcaa, Kreatin ve sac dokulmesi

SaçımınDoktoru Üyesi Reincarnated - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kreatin nasıl testosteron yükseltiyor? kreatin sadece antreman esnasında güç artışı ve sonrasında toparlanmayı hızlandırır.
    seti, cell, min-dut. dönüşümlü olarak kullanıyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Arkadaşlar, bu sporcu besinleri, Özelikle -ON Whey Protein- beni çok değiştirdi... Vücudum resmen güller açtı. Kendi kendimi ayna karşısında beğenir oldum, arkadaşlar Genç ve güzelleştim bu ek besinler sayesinde.

Kreatinlerin krallarını kullandım, ama bende hiç saç dökülme veya seyrelme olmadı.

SaçımınDoktoru Üyesi Yalova22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Istanbul/Yalova
    Alıntı Reincarnated Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kreatin nasıl testosteron yükseltiyor? kreatin sadece antreman esnasında güç artışı ve sonrasında toparlanmayı hızlandırır.

Vikipedi, özgür ansiklopedi
    Kreatin, vücutta testosteron'un dihidrotestosteron'a dönüşüm oranını arttırır.

Kreatin, vücutta testosteron'un dihidrotestosteron'a dönüşüm oranını arttırır. 2009 yılında yapılan bir çalışma kreatin desteğinin 7 günlük yüklenme evresinden sonra 14 gün boyunca creatine korunum evresi sonrasında kan serumundaki testosteron seviyesinin değişmezken, dihidrotestosteron seviyesinin 7 günlük yükleme sonrasında %56 arttığını ve korunum süresinde %22 artış seviyesini koruduğunu göstermiştir. Bu, kreatin kullanıcılarında gözlemlenen sivilcelerin nedenini açılayabilir. Atletik performas ile atletik performans arasında bir ilişki olmasına rağmen, dihidrotestosteron'un anabolik etkilerinin çok az olmasının bir faktörü de olabilir.

Kaynak

SaçımınDoktoru Üyesi Reincarnated - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Yalova22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, bu sporcu besinleri, Özelikle -ON Whey Protein- beni çok değiştirdi... Vücudum resmen güller açtı. Kendi kendimi ayna karşısında beğenir oldum, arkadaşlar Genç ve güzelleştim bu ek besinler sayesinde.

Kreatinlerin krallarını kullandım, ama bende hiç saç dökülme veya seyrelme olmadı.
    ''Vücudum resmen güller açtı. Kendi kendimi ayna karşısında beğenir oldum, arkadaşlar Genç ve güzelleştim bu ek besinler sayesinde.''
    takılıyor musun burda yoksa ciddi misin? on whey ve xpro complex kullandım, kullanıyorum, on kreatin'e başlayacağım yakında, bana çok garip şeyler oldu sanki. artık hala büyüme evresinde olduğum için mi, kullandığım ilaçlardan mı, bu supplementlerden mi bilmiyorum, kıllandım ya. kollarımda ellerin üstüne kadar kıl çıktı, dirsekten el bileklerine kadar, iç tarafta, kıl olmayan yerlerde ufak ufak tüyler çıktı. noluyo ya bana :d
    seti, cell, min-dut. dönüşümlü olarak kullanıyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi cgr159 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar Herkese merhaba öncelikle .. Bende body ile yaklaşık 6 aydır falan uğraşan birisi olarak şunu söyleyebilirim ki 1 haftadır falan creatine 15 20 gündür de Bcaa kullanıyorum.. İdmana girmeden 2 sini birden içiyorum hatta üstüne nos(enerji) ürünüde içiyorum şuana kadar bir sıkıntı yaşamadım .. Şu ayrıntıyı vereyim 2-3 aydır DİANE35 ve yaklaşık 1 aydır falanda androcur kullanıyorum.. Haliylen kas gelişimim biraz ağır işliyor özellikle göğüs kısmında ama onun dışında bir sıkıntı yok bunu söyleyebilirim .. Aldığınız ürünün kalitesi de biraz önemli bu noktada bence..

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    androcurun sonuçlarını görmek isteriz

Hemen Hemen 1 aylık sonucu bu şekilde tabi androcur öncesi 1-2 aylık diane 35 geçmişi de var .. Yalnız şunu da söyleyeyim bu ilacı kimseye önerme konusunda bir şey diyemem çünkü ilacın ne olduğu mağlum herkeste farklı etkiler gösterebilir .. Bende bir sıkıntı yok şimdilik ..

Konu cgr159 tarafından (18.06.2015 Saat 18:28 ) değiştirilmiştir.

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    oha 1 ayda komple dolmuş saç sorunun kalmamış hergün mü kullanıyorsunuz?

Banned
    kardeş doru düzgün hiç yan etki görmedinmi

Jine olmadı şuana kadar zaten bunun için 2-3 günde bir novaldex kullanıyorum.. Tek gördüğüm yan etkisi cinsel istekte azalma onun dışında sıkıntı yok .. 2 aylık diane 35 ara verdim şimdilik androcur bu haliylede yeter düşüncesiyle şimdilik mutlu mesut gidiyoruz bakalım sonrası ne olur bekleyip göreceğim ..

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon