Sayfa 2/8 İlkİlk 1234 ... SonSon
72 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: %60 Distile Su-%30Saf Alkol-%30 PropilenGlikol-Ve Babusol Temizleyici

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı NoMore Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dostlar alkolden kaçış yok gibi
    anl evet eczanedeki alkol çözme konusunda yeterlidir diğer çeşitlerini bilmiyorum ama ben aldım kullanıyorum... ppg alkolün yakıcı etkisin alıyor baya daha yumuşak bir yapı veriyor yağlımsı oluyor minoxil gibi ama yinede boca etmeni tavsiye etmem.
    sen garnier ya da elseve tarzı bir şey kullanmıyor musun dostum? Sadece ppg-alkol- ve su ile mi yapıyorsun ?
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Alıntı blkgl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tecrübenizi anlatır mısınız. alkolü nasıl kullandınız da böyle etkileri oldu.
    kafama yazın spor yaptıgım zamanlarda arkonun en sevdigim traş kolonyasını sıkıyordum fresh olsun diye, 2 ayda mahvetti içindeki alkol

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı anl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sen garnier ya da elseve tarzı bir şey kullanmıyor musun dostum? Sadece ppg-alkol- ve su ile mi yapıyorsun ?
    artık kullanmıyorum hocam benimde elime dün ppg geçti ondan önce saf alkolle hazırlamıştım baya kabuk tortu yaptı bu gün hazırladım %40 minox, %40 alkol %20 ppg ile spiroyu ve uyguladım hiç yanma vs. olmadı şuan kurudu ve öyle tortuda oluşmadı iyi derecede yumuşak saç derisi...
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

artık kullanmıyorum hocam benimde elime dün ppg geçti ondan önce saf alkolle hazırlamıştım baya kabuk tortu yaptı bu gün hazırladım %40 minox, %40 alkol %20 ppg ile spiroyu ve uyguladım hiç yanma vs. olmadı şuan kurudu ve öyle tortuda oluşmadı iyi derecede yumuşak saç derisi...
    yani sen saf spiroyu minox-ppg ve alkol karışımının içine mi katıyorsun ?Miracle losyonu bıraktın mı dostum ?

yani sen saf spiroyu minox-ppg ve alkol karışımının içine mi katıyorsun ?Miracle losyonu bıraktın mı dostum ?
    miracle'da kullanıyorum yani şöyle spiroyu o şekil kullanıyorum ayrıcada diane-dekort yapıyorum önce diane-dekort 30 dk sonrada spiro-minox-alkol-ppg'yi kullanıyorum kısacası miracle losyonu parçalara böldüm
    5-Ara sıra emu yağı

miracle'da kullanıyorum yani şöyle spiroyu o şekil kullanıyorum ayrıcada diane-dekort yapıyorum önce diane-dekort 30 dk sonrada spiro-minox-alkol-ppg'yi kullanıyorum kısacası miracle losyonu parçalara böldüm
    yani sorum şu Elseve ya da garnierı çözücü olarak kullanmıyorsun, Alkol Ve ppg kullanıyorsun diane dekort için öyle mi ?

yani sorum şu Elseve ya da garnierı çözücü olarak kullanmıyorsun, Alkol Ve ppg kullanıyorsun diane dekort için öyle mi ?
    elseve ve garnier 1 aydır kullanmıyorum alkolle hazırlıyordum bu gün ppg'de ekledim bu şekilde
    5-Ara sıra emu yağı

elseve ve garnier 1 aydır kullanmıyorum alkolle hazırlıyordum bu gün ppg'de ekledim bu şekilde
    tamamdır o halde ben de eldeki garniera alkol ve ppg ekleyecegim, o bittikten sonra da sadece alkol ve ppg kullanacağım. Peki distile su hakkında fikrin nedir? Yani deiyonize sudan farkı ?

tamamdır o halde ben de eldeki garniera alkol ve ppg ekleyecegim, o bittikten sonra da sadece alkol ve ppg kullanacağım. Peki distile su hakkında fikrin nedir? Yani deiyonize sudan farkı ?
    ben su kullanacağım zaman içme suyu kullanıyorum (damacana suyu)... işin ana teması şu dostum ppg alkol ve suyu nasıl kullanacağın önceki sayfada saydığım gibi en iyi çözücü alkol, ppg yağlı haliyle alkolün tahribini ve kabuklanmasını azaltıyor, su ise seyreltme amaçlı.. ben bu şekilde kombine ediyorum bazen su kullanmıyorum bile...

Aslında miracle bu konuya yazıp bizi aydınlatsa daha iyi olur yüzlerce losyon hazırlamıştır şimdiye kadar
    5-Ara sıra emu yağı

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı blkgl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar forumda alkolün saça zararlı olduğundan bahsediliyor ama bir kaynak göremedim. bununla ilgili herhangi bir çalışma veya bilimsel veri var mı.
    Çeşitli forumlarda kullanıcı yorumları var hocam,bunu da geçelim benim kendimde tecrübe ettiğim durum saçı kurutuyor ve bende bugüne kadar görülmeyen saç beyazlaşması problemi de görülmeye başladı.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Sayfa 2/8 İlkİlk 1234 ... SonSon

Bu Konudaki Etiketler