Sayfa 44/50 İlkİlk ... 344243444546 ... SonSon
494 sonuçtan 431 ile 440 arası

Konu: AdvanCell losyon kullananlar

Alıntı dvryn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben yeni başladım bana da aynısı oluyor dökülmesinin arttığı hemen hissediliyor neden olabilir acaba? Düzenli kullanm isteğimi azaltıyor bu durum. Siz de bayan mıydınız öyle hatırlıyorum sanki bununla ilgisi olabilir mi acaba?
    Ben agustosta kullanmaya basladigimda dokulmemi bir iki tele kadar dusurmustu fakat bu aralar anlamsız bir bicimde baya dokuluyor. Hormonlarim ve demirim normaldir diye tahmin ediyorum çünkü iki ay once baktirmistim. Mevsimsel dökülme için de geç bı zaman sanki

Dönemsel olarak dökülmeler bir zaman dilimine sıkışabilir zira tedavi normalde çok daha önce dökülmesi gereken saçlarında ömrünü artırıp öteleyebiliyor dökülmeyi bu genel durumda bir bozulma yapmıyorsa önemsenmez ya da tedavi etken doz ayarlamaları yapılması gerekebilir anlık dökülmelere psikolojik rahatsızlık hissetmekde yersiz ve tedavi sürecine, doğru gözlem ve algıya zarar verecektir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Miracle hocam mesaj atıyorum kimseye ulaşamıyorum bu imzanızdaki ürünleri kullanmak istiyorum özellikle cellangace losyonu nasıl temin edebilirim bu siteyi görünce çok umutlanıyorum mutlu oluyorum

Yeni Üye
    lütfen yardım edin bu losyonu almak istiyorum cell losyonu

Yeni Üye
    Miracle hocam bende cell kullanmak istiyorum ama bir türlü size ulaşamadım, dönüş yapabilirseniz çok sevinirim.

Alıntı fowler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle hocam bende cell kullanmak istiyorum ama bir türlü size ulaşamadım, dönüş yapabilirseniz çok sevinirim.
    Herhangi bir mesajınız bana ulaşmamış.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Miracle Hocam, Posta Kutunuzun dolu olması sebebiyle özel ileti gönderemiyoruz. Bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Sildim mesaj kutusunu uyarı için teşekkürler.

Selamlar miracle bey biraz arama sonucu ulaştım size okuduğum kadarıyla baya insana dokunmuş eliniz bende sizden yardım istiyorum aslında saçımda aşırı derecede döklme yok ama her duşta 20 30 tel dökülür 2 günde bir yağlanmaya başlar yaş 22 beni asıl yoran konu yüzüm cildim sık yağlanıyor elimden geldiğince doğal sabunlarla yıkıyorum ama hiç azalmıyor burun çevremdeki gözenekler biraz geniş zaten hep t bölgesi yağlanıyor bunu yapan da sebum heralde siz daha iyi bilirsiniz yardımınızı istiyorum miracle bey :/

Hocam size mesaj gönderemiyorum

Sayfa 44/50 İlkİlk ... 344243444546 ... SonSon