Sayfa 37/50 İlkİlk ... 27353637383947 ... SonSon
494 sonuçtan 361 ile 370 arası

Konu: AdvanCell losyon kullananlar

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her tedavi belli bir zamandan sonra etkisini yitirebiliyor sürekli alternatif şeyler bulmak lazım ve cellegance tamamen doğal içerikli miracledeki kimyasallar yok diye biliyorum.
    Cellegance losyon da belli bir süre sonra etkinliğini yitirecek o halde. O zaman farklı bir şey mi deneyeceğiz. Yani bunun sonu gelmez gibi. Karaciğer fazla kaldırmaz sanırım bu kadarını.

Vücut bağısıklık mı kazanıyor anlamıyorum, sonuçta bu bir virüs değil ki ilacın etkisini zamanla bertaraf etsin.

Aynı durum minoksil ve proscarda da var.
    Konu srkn2014 tarafından (18.11.2015 Saat 10:17 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı srkn2014 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cellegance losyon da belli bir süre sonra etkinliğini yitirecek o halde. O zaman farklı bir şey mi deneyeceğiz. Yani bunun sonu gelmez gibi. Karaciğer fazla kaldırmaz sanırım bu kadarını.

Vücut bağısıklık mı kazanıyor anlamıyorum, sonuçta bu bir virüs değil ki ilacın etkisini zamanla bertaraf etsin.

Aynı durum minoksil ve proscarda da var.
    Losyonun karacigerle bir bağlantısı yok. Cellegance daha yeni olduğu için "her tedavi" kavramından biraz uzak şimdilik. Zamanla daha iyi anlaşılır. Benim bahsettiğim minoxil kullandin misal 1 yıl boyunca baktin etki etmedi yada ilk başlarda etti sonradan durdu hemen alternatif bir tedavi şekli bulup başlamak gerekli. Tecrübeli arkadaşlar daha iyi bilgi verir ben daha yeniyim.

Miracle üstad bizlerin tek umudu bu sebepten ötürü değerini bilmek gerek.Cellegance losyon konusunda ümidimiz tam işin bürokrasi kısmı hallolursa inanıyorumki bizler için kellik tarih olacak.
    Saf Spirolacton + Dermapen

Alıntı doktorumunsaçı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle üstad bizlerin tek umudu bu sebepten ötürü değerini bilmek gerek.Cellegance losyon konusunda ümidimiz tam işin bürokrasi kısmı hallolursa inanıyorumki bizler için kellik tarih olacak.
    Teşekkür ederim nickiniz ile ilgili bir kaç üyeden geri bildirim geldibenimle karıştırma durumları oluyor nickinizi kısa zamanda farklı bir isimle değiştiriniz yönetim silecek bu nick i.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Tek başına cellangacenin etkisi görmek ve göstermek için ekstra bir tedavi uygulamıyorum şuan için 6 ay sonunda duruma göre eklemeler yapacağım. Dökülmem devam ediyor yeni saç çıkışlar gözlemliyoru. 2.şişemin sonunda fotoğraflar koyacağım. Bakalım mevlam ne eyler, ne eylerse güzel eyler.

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Süreç devam ediyor hazır olduğunda duyuracağım.
    Duyuru yapıldı mı acaba ?

losyonu bugün kullanmaya başladım, ileriki günlerde inşallah güzel sonuçlarla güncelleme yaparım

Alıntı odtu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    losyonu bugün kullanmaya başladım, ileriki günlerde inşallah güzel sonuçlarla güncelleme yaparım
    Vay bizim okul ��

Herkese iyi akşamlar...
    Cellagance losyona yeni başlayan biri olarak daha önce kullanan arkadaşların yardımlarını bekliyorum; daha iyi nasıl sonuç alınabilir sizin yönteminiz nedir ; nemli saça mı uyguluyorsunuz uygulama sonrasında yıkıyor musunuz tarzı sorulara yardımcı olabilecek arkadaşların cevaplarını bekliyorum.

Kuru saça uygula kardeş. Ben nemlendirme işlemi için losyonu uyguladıktan sonra gündüz 1-1.5 saat aranın ardından min+dut akşam yine aynı aralıklar ile miracle losyon uyguluyorum. Uygulama kolaylığı için cell'i minoxil kutusunda kullanıyorum.
    Saf Spirolacton + Dermapen

Sayfa 37/50 İlkİlk ... 27353637383947 ... SonSon