Sayfa 1/47 12311 ... SonSon
494 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: AdvanCell losyon kullananlar

Hybrid View

Yeni Üye

AdvanCell losyon kullananlar

faydasını görenler kullananlar aydınlatabilirmi

Bu miracle in üzerinde çalıştığı yeni losyon değil mi? konusunu bir an önce merakla bekliyoruz iyi çalışmalar takım

SaçımınDoktoru Üyesi
    5 gündür kullanıyorum şuan gayet memnunum tabi 5 gün çok erken biraz daha zaman geçtikten sonra bir konu açıp buradan bilgilendiriceğim.

Yeni Üye
    inşallah faydasını görürsünüz arkadaşlar bizim içinde bir umut olur içeriği güçlü bir ürün yarattı miracle inş herkese umut olur

Mrscae yenisi daha gelişmiş olacak gelişim düzenleyici bir kaç etken daha ekledim ki bu etkenler hiç bir üründe yok şu an miracle losyondan daha etkili diyorum artık. İnşallah onay alıp üreteceğim yasal şekilde ama biraz zaman alacak.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mrscae yenisi daha gelişmiş olacak gelişim düzenleyici bir kaç etken daha ekledim ki bu etkenler hiç bir üründe yok şu an miracle losyondan daha etkili diyorum artık. İnşallah onay alıp üreteceğim yasal şekilde ama biraz zaman alacak.
    bu söylediğnizi yaptınız mı ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    @Miracle hocam elleriniz dert görmesin şuan kullanıyorum daha önceki konularımı gören bilen vardır. 21.07.2014 te minoxile başladım daha sonra 02.01.2015 te tedavime dutuda etkiledim fakat dökülmem durmadı seyrelmelerim devam etti. Bu ilaç bana min+dut losyondan daha etkili gibi geldi Gelişmiş versiyonunu düşünemiyorum bile

SaçımınDoktoru Üyesi
    kullanmak isteyenler için miracle losyon gibi nasıl yapılacagını bizimle burada paylasacak mısınız yoksa üreimden sonra satın mı alacağız
    tedavi sürecini miracle deki gibi paylaşabilir msiniz

Alıntı kenpachi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kullanmak isteyenler için miracle losyon gibi nasıl yapılacagını bizimle burada paylasacak mısınız yoksa üreimden sonra satın mı alacağız
    tedavi sürecini miracle deki gibi paylaşabilir msiniz
    Etkenler herkesin temin edebileceği daha doğrusu bulabileceği etkenler değil. Hepsi değilde bir kaçı öyle. Ürün haline getirmeyi planlıyorum çok ilgilenemiyorum işin bürokratik kısmı ile bu nedenle uzayabilir. Belki vazgeçedebilirim farklı dektörlerde de faaliyetim var zaman alıyor bu uğraşlar. Şayet vazgeçersem tam formülü değerli dostlarımla paylaşacağım.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi kim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Etkenler herkesin temin edebileceği daha doğrusu bulabileceği etkenler değil. Hepsi değilde bir kaçı öyle. Ürün haline getirmeyi planlıyorum çok ilgilenemiyorum işin bürokratik kısmı ile bu nedenle uzayabilir. Belki vazgeçedebilirim farklı dektörlerde de faaliyetim var zaman alıyor bu uğraşlar. Şayet vazgeçersem tam formülü değerli dostlarımla paylaşacağım.
    Bu kadar insan sizi bekliyor en azından ben diyeğim. Bence bırakmayın geç olsun güç olmasın. Ürününüz yüzde 70 bile genetik saç dökülmesini durdurması çok önemli olur kaldiki miracle iyi olacak diyorsunuz saygı duyarim karariniza ama bukadar şey öğrenip vazgeçmek iyi olmaz diye düşünüyorum
    Cellagance losyon Başlangıç 27.05.2015 .( 1,0mm Dermaroller)

Sayfa 1/47 12311 ... SonSon