Sayfa 26/50 İlkİlk ... 16242526272836 ... SonSon
494 sonuçtan 251 ile 260 arası

Konu: AdvanCell losyon kullananlar

Yeni Üye
    Alıntı sennedersen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dokulmenin sebebi asiri yaglanma o yaglanmayi kesmen lazim oncelikle dermoroller internette bak gorursun zaten yuzede kafayada kullaniliyor vucudada mikro delikler aciriyor derinin yenilenmesini hasari azaltiyor.Ayrica losyonlarin emilimini artiriyor.Miracle losyoana basla yaglanmayi kesecektir kanaatindeyim.
    Çok teşekkürler.Bu yağlanmayı miracle losyon ile engellemem mümkünmü?yaşım 30.tam 13 yıldır bu yağlanmayı engelleyemedim.İnşallah bu losyon işe yarar bende de.Bu gün hemen hazırlayıp kullanmaya başlaycağım.Ayrıca dermaroller hangi siteden alabilirim.Farklı yerlerde satılıyor.Hangisi güvenilir?

Yeni Üye
    Dermaroller, farklı fiyatlarda ve özelliklerde bulunuyor.İğne kalınlığı ve sayısı ne olmalı acaba?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Tarumok Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkürler.Bu yağlanmayı miracle losyon ile engellemem mümkünmü?yaşım 30.tam 13 yıldır bu yağlanmayı engelleyemedim.İnşallah bu losyon işe yarar bende de.Bu gün hemen hazırlayıp kullanmaya başlaycağım.Ayrıca dermaroller hangi siteden alabilirim.Farklı yerlerde satılıyor.Hangisi güvenilir?
    cosmodeepstore de var 540 lik titanyum olan 40 liraya dusmustu fiyati ordan igne boyutunu secersin 1 mm lik olanlari tavsiye ediliyor kullanicilarda yalniz uzun sacta sorun oluyormus saca dolanip koparma durumu var.uzun sac icin dermostamp oneriyorlar sabit baslikli.Su an urun yok sitede bir ay sonra gelecek diye soylemisti burdan bi arkadas ben onu alicam geldiginde.Diger sitelerde var fiyat biraz pahali google da yaz cikar zaten karsina.
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Moderatör Requiem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Miracle losyon yağlanma sorununa yüksek ihtimal iyi gelecektir. Bende çok uzun yıllardır bu sorunla savaşıyorum. Kesınlıkle işin reçetesi miracle losyon.. Aynı sorunu yaşayan başka arkadaşlarda vardı forumda. Bildiğim kadarıyla onlarda memnunlar yağlanma konusunda

Arkadaşlarında dediği gibi yağlanmanın en büyük çözümü miracle ben kullandığımdan beri yağlanma nedir bilmiyorum

Yeni Üye
    merhaba forumu bir kaç aydır takip ediyorum. yaşım 21 saçlarımın da gözle görülür bir dökülme yok. sol tarafta hafif seyrelmeler vardı artık sağda da başladı, saçlarım gittikçe inceliyor. 1 yıl önce ile şimdi ki saçlarım arasında büyük bir kalite farkı var. miracle losyon kullandım fakat hiç bir işe yaramadı. 4 kutu kadar. eğer sizde uygun görürseniz cellagance losyonu denemek isterim.
    Konu lafluer tarafından (09.07.2015 Saat 13:59 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi Erhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Burda 12 lik dermastamp var: Dermaroller - Derma Stamp - 50,00 TL

Yeni Üye
    Alıntı Erhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burda 12 lik dermastamp var: Dermaroller - Derma Stamp - 50,00 TL
    Bunların hangisinden alıcaz?Saçlı deri için yazanı göremedim ben.

Bunların hangisinden alıcaz?Saçlı deri için yazanı göremedim ben.
    Hangisini alırsan al iş görecektir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    bugün itibari ile bende kullanmaya başladım
    hadi hayırlısı
    mutluyum umutluyum

Sayfa 26/50 İlkİlk ... 16242526272836 ... SonSon