Sayfa 9/50 İlkİlk ... 789101119 ... SonSon
494 sonuçtan 81 ile 90 arası

Konu: AdvanCell losyon kullananlar

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı kenpachi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tam ben yazacaktım özgüre sen yazmıssın aynı şeyi
    Beyin bedava

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Ozgur85 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...cu-losyon.html

Lavantayı eklemeyebilirsiniz. Alkol oranı %15 de yapılabilir. %30 bana biraz fazla geldi, %15 olunca saç derim rahatladı.
    Sağolasın hocam.Bu arada senin saçlar nasıl,yani saç açıklığın hangi seviyede.Ve bu losyon ne yaptı saçlarına saç mı çıkardı yoksa dökülmeyi mi durdurdu? Yahut ince tüyleri kalın saça mı çevirdi? Benim sıkıntım saç çıkarmak ve tüyleri saça çevirmek.Zira kafamın her yeri sapsarı tüylerle doldu taştı

SaçımınDoktoru Üyesi
    Saçlarım yıllardır aynı çok şükür. Verteks kısmında ve önlerde biraz seyreklik var ama göze kötü gözükmüyor. Malesef 8 ay dutas ilacını içmek bile bende saç çıkarmadı. Bende en iyi etki dökülmenin durması şeklinde oluyor. Üstelik dutas da, finas da bir müddet sonra (7-8 ay kadar sonra) dökülmeyi durduramıyor.

Heralde bir 3-4 ay olmuştur ısırgana başlayalı, etkisi aynen devam çok şükür İlerde ne olur bilemiyorum ama umarım etki aynen devam eder.

Sarı tüy konusuna gelince benim de aynen öyle ama bu tüyler saça dönüşmüyor, hemen hemen herkesin sıkıntısı bu zaten.
    Isırgan+yakı otu+sirkeli çayla durulama
    (Yakı otu+nane) çayı (Her gün)
    Ketoral+dutasterid+okaliptus yağlı krem (Gün aşırı) (Çok etkili)

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Ozgur85 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saçlarım yıllardır aynı çok şükür. Verteks kısmında ve önlerde biraz seyreklik var ama göze kötü gözükmüyor. Malesef 8 ay dutas ilacını içmek bile bende saç çıkarmadı. Bende en iyi etki dökülmenin durması şeklinde oluyor. Üstelik dutas da, finas da bir müddet sonra (7-8 ay kadar sonra) dökülmeyi durduramıyor.

Heralde bir 3-4 ay olmuştur ısırgana başlayalı, etkisi aynen devam çok şükür İlerde ne olur bilemiyorum ama umarım etki aynen devam eder.

Sarı tüy konusuna gelince benim de aynen öyle ama bu tüyler saça dönüşmüyor, hemen hemen herkesin sıkıntısı bu zaten.
    Hacı abi o zaman sana MİRACLE LOSYON tavsiye ederim,,,Sarı tüy oranını arttırıyor,,zamanla o yüylerin bir kısmı yavaş yavaş ,,yavaş yavaş termal tüylere-kıllara dönüyor,,Olayı keto-azel-acnelyse kremlerlede destakledinmi tamamdır,,Her 6 ayda bir saçlar bir level atlar..Benim özellikle ön çizgi ve şakaklarda böyle yaptı şükür,,Herkese mutlaka tavsiye ederim...Allaha cil şifalar versin...!!!

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ayrıca CELLAGANCE LOSYON dan da çok umutluyun ve heyecanla bekliyorum,,Eminim MİRACLE LOSYON un ilerlettiği saçları bayrağı düşürmeden daha ilerilere taşıyacaktır,,Güvenim tam bu losyona ve heyecanla bekliyorum...!!!
    Yani özellikle saç çıkarmak isteyenler bu 2 losyona MİRACLE ve CELLAGANCE dayansınlar...

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar diğer losyonlarla ilgili soru-cevapları o losyonla ilgili konuya yazın konu bütünlüğünü bozmayın...
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

Miracle sence herşey yolunda giderse ürün ne zaman elimizde olur?

SaçımınDoktoru Üyesi
    eğer satışa sunulacak bir ürün tasarlanıyorsa prosedür kısmı bence çok uzun sürer birde sağlıkla ilgili olduğu için daha da uzun olur gibi...

Alıntı salt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eğer satışa sunulacak bir ürün tasarlanıyorsa prosedür kısmı bence çok uzun sürer birde sağlıkla ilgili olduğu için daha da uzun olur gibi...
    Haklısın salt ama kozmetik olarak çıkarmayı düşünüyorum bu daha kolay ancak dediğin gibi zaman gerekiyor.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı tekin016 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle sence herşey yolunda giderse ürün ne zaman elimizde olur?
    Zamanı tam olarak bilemiyorum ürün beklenen sonuçları versinde ürün çıkmazsa herhangi bir sebeple bir şekilde ulaşır herkese diye düşünüyorum.
    Konu Miracle tarafından (02.05.2015 Saat 12:34 ) değiştirilmiştir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Sayfa 9/50 İlkİlk ... 789101119 ... SonSon