Sayfa 20/50 İlkİlk ... 10181920212230 ... SonSon
494 sonuçtan 191 ile 200 arası

Konu: AdvanCell losyon kullananlar

Moderatör Requiem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Losyon saçları dolgun ve sert gösterıyor mu ? Yağlanmaya iyi geliyor mu miracle losyon gibi

Alıntı Requiem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Losyon saçları dolgun ve sert gösterıyor mu ? Yağlanmaya iyi geliyor mu miracle losyon gibi
    Saçım yağlı değil normalde pek kullanıcılar bu açıdanda bilgi verirse iyi olur sertlik vermiyor saça.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saçım yağlı değil normalde pek kullanıcılar bu açıdanda bilgi verirse iyi olur sertlik vermiyor saça.
    miracle losyonun en çok sevdiğim özellikleri yağlanmayı durdurması , saçı sert ve dolgun göstermesıydı. Jöle , wax tarzı ürünler kullanmaya bıle gerek kalmıyordu.

SaçımınDoktoru Üyesi Reincarnated - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    saçı dolgun göstermiyor, sertlik vermiyor. zaten kendisi yağlı bir losyon, saça bulaşır ve öyle kalırsa 3-5gün parlar saç. şu vellus dedikleriniz heralde ışık altında belli olan küçük tüyler, miracle losyon ile yavaş yavaş çıkıyorlardı, ya da ben yavaş bir şekilde etki aldığımı düşünüyorum. 5aydır kullanıyorum miracleyi çünkü. cellagence kullanalı 10gün oldu. saçlarıma yakın kısımlarda çıkan velluslardan 3-5tanesi kaptırmış kendini gidiyor, büyüyorlar. ışık altında baktığım zaman daha fazla tüy var. etkisi gerçekten iyi, ama kullanımı zahmetli. boş yerlere sürünce idare eder de, saça bulaşırsa dışarı çıkmak sıkıntı. ve önümüz yaz, kokulu versiyonunu kullananlar terlememeye dikkat etsin benden söylemesi :d
    seti, cell, min-dut. dönüşümlü olarak kullanıyorum.

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aynen saça sürüp dışarı çıkmak olmaz mecbur yıkayacaksın o yüzden günde 1 kullanıyorum bide rengi koyu olduğu için yanındaki kişi ne sürdün kafana diyor hemen.

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    levent abi bunu jel versiyonunda yapsan çok daha iyi olur yaparsın sen levent abi kokuyu nasıl çözdüysen bunuda yaparsın sen

Alıntı Reincarnated Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    saçı dolgun göstermiyor, sertlik vermiyor. zaten kendisi yağlı bir losyon, saça bulaşır ve öyle kalırsa 3-5gün parlar saç. şu vellus dedikleriniz heralde ışık altında belli olan küçük tüyler, miracle losyon ile yavaş yavaş çıkıyorlardı, ya da ben yavaş bir şekilde etki aldığımı düşünüyorum. 5aydır kullanıyorum miracleyi çünkü. cellagence kullanalı 10gün oldu. saçlarıma yakın kısımlarda çıkan velluslardan 3-5tanesi kaptırmış kendini gidiyor, büyüyorlar. ışık altında baktığım zaman daha fazla tüy var. etkisi gerçekten iyi, ama kullanımı zahmetli. boş yerlere sürünce idare eder de, saça bulaşırsa dışarı çıkmak sıkıntı. ve önümüz yaz, kokulu versiyonunu kullananlar terlememeye dikkat etsin benden söylemesi :d
    geri bildirim için teşekkürler

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı muros Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynen saça sürüp dışarı çıkmak olmaz mecbur yıkayacaksın o yüzden günde 1 kullanıyorum bide rengi koyu olduğu için yanındaki kişi ne sürdün kafana diyor hemen.
    losyonda bitkisel yaglar var sanirim. dediginiz gibi o sekilde kullanimi zor olabilir ama aksam yatarken kullanirsin kafaya bone gecir sag solada bulasmaz ikinci uygulamayida sabah erken uyanip 3 saat once dus almadan
    sac cikarsinda gerisi cok dert degil sacsizlik kadar yormaz insani
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı sennedersen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    losyonda bitkisel yaglar var sanirim. dediginiz gibi o sekilde kullanimi zor olabilir ama aksam yatarken kullanirsin kafaya bone gecir sag solada bulasmaz ikinci uygulamayida sabah erken uyanip 3 saat once dus almadan
    sac cikarsinda gerisi cok dert degil sacsizlik kadar yormaz insani
    Bnce en verimlisi saci kazitarak direk deriye uygulayarak olabilir bi gun bnada nasip olursa kullanmk ole yapmayi dusunuyorum

SaçımınDoktoru Üyesi Reincarnated - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    saça sürüp dışarı çıkıyorum ama 4-5 saat sonra. saat 4.30da dersanem var, az önce açık yerlere cellagence, genel olarak da miracle sürdüm. 4-5 saate saçım normal haline geliyor, ilaç belli olmuyor, koku da azalıyor. ama bende kimse saçına ne sürdün sen diye sormadı, görüntü olarak bir fark yok beklemesem de. evdekiler şikayetçi ama kokudan. görüntüde bir sorun yok
    seti, cell, min-dut. dönüşümlü olarak kullanıyorum.

Sayfa 20/50 İlkİlk ... 10181920212230 ... SonSon