Sayfa 7/50 İlkİlk ... 5678917 ... SonSon
494 sonuçtan 61 ile 70 arası

Konu: AdvanCell losyon kullananlar

bende takipteyim , insallah basarili sonuclar alinir kolay gelsin ...

SaçımınDoktoru Üyesi
    miracle hocam bu losyonun çalışma prensibi miracle losyon gibi mi?
    yani saç köklerine androjen hormonlarının bağlanmasını mı engelliyor?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Allah yardımcınız olsun. Bende takipteyim

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son hali oldu neredeyse 3 kişi resim alıp 15 günde bir resim güncelleyeceğiz.
    peki losyon tamamen hazır olarak mı elimize ulaşacak yani elseve ya da garnier de çözecek miyiz ve de köke iletim için yeni maddeler kullandınız mı?

Alıntı kenpachi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    miracle hocam bu losyonun çalışma prensibi miracle losyon gibi mi?
    yani saç köklerine androjen hormonlarının bağlanmasını mı engelliyor?
    Evet antiandrojen etkisi de var ancak asıl etki inflamasyonu hücre ölümünü durdurup büyütme faktörleri ile tersine çeviriyor. Ben şakaklarda yeni çıkışlar yakaladım henüz erken olmasına rağmen.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı muros Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    peki losyon tamamen hazır olarak mı elimize ulaşacak yani elseve ya da garnier de çözecek miyiz ve de köke iletim için yeni maddeler kullandınız mı?
    Hazır çözünmüş taşıyıcı ile hazır olacak.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    merhabalar miracle hocam öncelikle ürününüzde size başarılar dilerim valla sizin gibi iyi niyetli insanlara forumlarda çok az rastlanıyor herkez kendi çıkarına iş yapıyor hocam ama siz tamamen farklısınız hepimisizin umudusunuz.hocam miracle kullandım 2-3 gün sebore me iyi gelmediği için bıraktım yeni losyon alkol içeriyormu hocam seboreyi azdırırmı sebore ye iyi gelse kullanırım malesef miracle losyon bende sebore ye iyi gelmediği için kullanamıyorum.

Moderatör NoMore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu losyonu geliştirirken miracle'ın nasıl çalıştığını ve ne kadar titiz olup 4 koldan olayı kuşattığını azda olsa biliyorum açıkçası ben follicept ile beraber üstad'da bu losyonu çıkarırsa bu sene saç konusunda bir devrim yaşanabileceğini düşünüyorum şahsi beklentim yüksek arkadaşlar umarım güzel şeyler olur...
    1-Minoxil-Ru (Ru:60 mg/Günlük) - Sabah
    2-Miracle losyon (1.5 gram spiro/Ay) Günde 1
    3-Cellagance losyon günde 1
    4-Haftada 3 gün dutasteride, 4 gün 1 mg finasteride - Sabah
    5-Ara sıra emu yağı

Hocam sabırsızlıkla beklıyoruz umut ediyoruz.. İnşallah hersey sızınde ıstedıgınız gıbı olur sorunsuz devam eder.

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet antiandrojen etkisi de var ancak asıl etki inflamasyonu hücre ölümünü durdurup büyütme faktörleri ile tersine çeviriyor. Ben şakaklarda yeni çıkışlar yakaladım henüz erken olmasına rağmen.
    Hocam o zaman tam bana göre,,Benim o 2 lokal seyrek yer inflamasyon kaynaklıydı,,diğer yerlerde Miracle Losyon çok rahat iş görüyor,,O 2 lokal seyrek yerede sizin bu yeni losyonu kullanmam farz oldu o zaman,,Hocam heyecanla bekliyoruz o zaman,,yasal izin almasanızda ürününüzü elden satın almak istiyoruz büyük bir heyecanla,,,Gece gece heyecanlandım şimdi..!!!

Sayfa 7/50 İlkİlk ... 5678917 ... SonSon