Sayfa 5/50 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon
494 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: AdvanCell losyon kullananlar

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herşey yolunda giderse marketlerde bile olacak tabiki fiyat yüksek olacak burada ise sadece kadim üyelere uygun fiyatlı vereceğim kalbimden geçen bu ve sözümü asla unutmam. Ancak henüz erken bunları konuşmak için yinede dediğim gibi vazgeçersem ticari formdan kadim dostlarım ve bazı üyelerle tam formülü paylaşacağım.
    hocam olurda ilaç çıkarsa
    bir sürü taklidi kısa sürede cıkacaktır
    dolandırıcılardan kullanıcıları kurtaracak birseyler de düşünmeliyiz

SaçımınDoktoru Üyesi Erhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    fotoğraflarla saçlarımızın önceki ve sonraki hallerininden arşiv oluşturursak fiyatı ne olursa olsun bizden alacaklardır.

SaçımınDoktoru Üyesi
    miracle yolla kullanalim biktim vallaha yav. kac diyosan o olsun. yok ticarisiymis yok patentiymis numunelik bile olsa kisa surede denemek istiyorum.
    Konu avsen39 tarafından (21.04.2015 Saat 00:15 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    miracle hocam

eğer bu ürünü kendimiz hazırlamazsak etkisni kaybetmez mi marketlerde beklerken

bildiğim kadarıyla miracle losyon ya da minox içi RU hazırlandıktan belli bir süre sonra etkisini kaybediyor

bu nedenle az az hazırlayıp hemen kullanıyoruz

Bu losyonda aynı durum söz konusu değil mi

Abi lütfen ürünü üretip ticarileştirin. Miracle losyonu 20 gündür kullanıyorum çok memnunum, kaldıki bu yeni ürünün çok çok daha memnun edici olacağını söylüyorsunuz. bu üründen bizi mahrum etmemelisiniz.. Düşünsenize binlerce, milyonlarca insanın hayatına dokunacaksınız.. Bunun manevi hazzını yaşamak bile yeterli olabilir sizin için, ayrıca maddi dönüşüde olacaktır.. Kısacası hem sizin için hem de bizim için yapın bu fedakarlığı..

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bekleme halindeyz miracle :-) . Insallh olur bu losyon . Olmazsa bile biz butun forum senden temin edebilirz ucreti mukabilinde .

Alıntı Alp23 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki hocam bundan sonraki süreçler , sponsorun bulunması , dağıtım şirketiyle anlaşılması , patent alınması , kaynak sağlayıcılarla anlaşılması , şirket gibi kurumsallaşılması üzerine mi olacak ? Ve sizin tahmininizle ne kadar sürebilir bunların hepsi? O kadar dandik saç ilacı var piyasada neler neler vadeden onlar böyle çıkabildiyse haberdar olabildiysek onlardan , sizin ilacınız kat ve kat daha fazla hak ediyor bilinmeyi ve ayrıca şöyle birşey de yapabilirsiniz maddi açıdan ürüne siteye vb destek için , bu siteyi online store a çevirip bu ilacın ilk satışını burda gerçekleştirebilirsiniz bence online store çok mantıklı olur sitenin geçmişi de görüldükten sonra.
    Güvenilir bir kimyager eczacı yada doktor yetkili isteniyor ürün için yani hop konacak emeğe Allahın bitkisinden nükleer üretitirz de dünyayı yokederiz diye alınmış bir önlem sanırım e haklılar bu mümkün zaten nükleer serpintinin en iyi uzmanları eczacı ve doktorlar... Bakalım nasıl yapacağız uygun zeminde anlaşmam gerekiyor güvenilir biri ile.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güvenilir bir kimyager eczacı yada doktor yetkili isteniyor ürün için yani hop konacak emeğe Allahın bitkisinden nükleer üretitirz de dünyayı yokederiz diye alınmış bir önlem sanırım e haklılar bu mümkün zaten nükleer serpintinin en iyi uzmanları eczacı ve doktorlar... Bakalım nasıl yapacağız uygun zeminde anlaşmam gerekiyor güvenilir biri ile.
    Hocam babamın büyük şirket CEO ları ile geniş bağlantıları var bu inovasyon ve girişim konusunda genç girişimci ve mucitlere para kazandıracak fikirlere cok guzel maddi imkanlar sağlıyorlar. Nerede ikamet ediyorsunuz acaba imkan olursa istanbulun en sözü geçer CEO larından biriyle görüşme imkani sağlayabilirim

SaçımınDoktoru Üyesi
    miracle hocam

bildiğim kadarıyla miracle losyon ya da minox içi RU hazırlandıktan belli bir süre sonra etkisini kaybediyor

Alıntı kenpachi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    miracle hocam

Yok öyle bir sorun yaşanmayacak.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Sayfa 5/50 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon